- Преподавателю
- История
- Үйсіндердің салт-дәстүрі мен дәни наным-сенімдері
Үйсіндердің салт-дәстүрі мен дәни наным-сенімдері
Раздел | История |
Класс | 6 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Жалелова А.А. |
Дата | 08.02.2017 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Күні: 31.01.2017ж Сынып:6 Қазақстан тарихы | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | |||
Сабақтың тақырыбы | Үйсіндердің салт-дәстүрі және діни наным-сенімдері | |||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | оқушылардың жеке мүмкіндіктерін ескере отырып, деңгейлік тапсырмалар құрастыру; - оқушылардың жеке, жұптық, топтық және тұтас сыныптық жұмыс түрлерін ұйымдастыруды қолдану ұсынылады. | |||
Сабақтың мақсаттары | Барлығы:үйсіндер тарихынан хабары бар Көбі: салт-дәстүрінен мәлімет жинақтай біледі Кейбірі: қосымша ақпарат алмаса алады | |||
Жетістік критерийлері | Оқушылар қосымша ақпарат көздерін жинақтап, білімдерін толықтыра алады. | |||
Құндылықтарды дарыту | Оқушылар арасында өзара сыйластық, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру | |||
Пәнаралық байланыс | Әдебиет, география, дүние жүзі тарихы | |||
АКТ қолдану дағдылары |
| |||
Тілдік мақсаттар | Сыни тұрғыдан ойлауға, өзара диалог, өзін-өзі бағалау мен өзара бағалау қалыптасады. | |||
Бастапқы білім |
| |||
Сабақ барысы | ||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 10 минут | Ұйымдастыру кезеңі. Оқушыларды сабаққа дайындау. Үй тапсырмасын тексеру. «үйсіндердің шаруашылығ мен тұрмысы» Үйге берілген тест тапсырмаларын тексеру, өзара бағалату |
Тест жинақтары | ||
Сабақтың ортасы 10 минут 5 минут
15 минут
| Жаңа сабақты таныстыру. Тақырыпқа «ой шақыру» жасау. Оқушыларды стикер арқылы топқа бөлу. 1-топ Сақтар , 2-топ-үйсіндер 1-тапсырма:Тақырып бойынша венн диаграммасын жасау Сақтар үйсіндер. 2-тапсырма:постер қорғау 3-тапсырма:Тарихи диктант жаздыру 4-тапсырма.шығармашылық тапсырма. Эссе немесе өлең жазу | Интернет материалдары Тест жинақтары
| ||
Сабақтың соңы 5 минут |
«СМС» әдісі сабаққа кері байланыс жасау |
| ||
Саралау-оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау - оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
| Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||
Шығармашылық тапсырма. Оқушылар өз беттерінше зерттеуге үйренеді | Бас бармақ арқылы бағалау, қол шапалақтау , мадақтау |
| ||
Сабақ бойынша рефлексия |
|