- Преподавателю
- История
- ГУЛАГ жүйесіндегі Қазақстан 11 сынып
ГУЛАГ жүйесіндегі Қазақстан 11 сынып
Раздел | История |
Класс | 11 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Жалелова А.А. |
Дата | 26.01.2017 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Күні: 22.02.2017ж Сынып:11 Қазақстан тарихы | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | |||
Сабақтың тақырыбы | ГУЛАГ ж жүйесіндегі Қазақстан | |||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | Оқушыларда өткенді саралау, бүгінгі күнді сипаттау және болашақты бағдарлау қабілеттерін қалыптастыру Тарих сабақтарын жоспарлау және ұйымдастыру барысында оқытудың тәрбиелік компонентіне ерекше назар аудару | |||
Сабақтың мақсаттары | Барлығы: лагерлер туралы мәліметтерді жақсы біледі Көбі: талдама жасай алады Кейбірі: картамен жұмыс жасай біледі | |||
Жетістік критерийлері | Білім саласында алынған қосымша ақпарат көздерін тиімді пайдалана алады | |||
Құндылықтарды дарыту | Оқушылар арасында өзара сыйластық, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру | |||
Пәнаралық байланыс | Әдебиет , География | |||
АКТ қолдану дағдылары | фото-суреттер, интер тақта | |||
Тілдік мақсаттар | Сыни тұрғыдан ойлауға, өзара диалог, өзін-өзі бағалау мен өзара бағалау қалыптасады. | |||
Сабақ барысы | ||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||
Сабақтың басы 5 минут | Үй тапсырмасын тексеру. Оқушылар ауызша баяндау әдісі бойынша сұрақтарға жауап береді «Тіл және жазу | Баспасөз материалдары | ||
Сабақтың ортасы 10 минут 10минут
10 минут
| Жаңа сабақты таныстыру мақсатында «ойға шабуыл» жасау. Жоспар: 1-тапсырма: кестемен жұмысАтауы | Мәні | ||
Карлаг |
| |||
Алжир |
| |||
Степлаг |
|
2-тапсырма: картамен жұмыс.
3-тапсырма: Шығармашылық жұмыс эссе жазу
Интернет материалдары
Тест жинақтары
Сабақтың соңы
5 минут
Кері байланыс: «Нысана» әдісі арқылы кері байланыс алынады
Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Шығармашылық тапсырма. Оқушылар өз беттерінше зерттеуге үйренеді
«басбармақ» әдісі арқылы бір-бірін бағалату
Сабақ бойынша рефлексия