План урока Schools in Great Britain

Раздел Иностранные языки
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Пәні

Ағылшын тілі

Сынып

5а - 5/ХІІ

Тақырыбы:

Schools in the UK.

Мақсаты:

Мектептердің түрлерімен таныстыру.

Міндеттері:

-Мектептердің түрлерімен таныстыру.

-Мәтін тыңдату арқылы, балалардың тыңдау қабілеттерін қалыптастыру.

-Жоғары және төмен дәрежелі сұрақтарға жауап бере білуге үйрету.

Күтілетін нәтиже:

-Мәтінді тыңдай отырып, түсіне біледі.

-Жоғары және төмен дәрежелі сұрақтарға жауап береді.

-Мектептердің түрлерімен танысады.

Тіл тосқауылын жеңу

Тірек сөздері, сөздікпен жұмыс.

Дерек көздері\Ресурстар:

1.Оқулық.Cambridge University Press. Messages1.

2.Teacher`s book. Messages1.

Сабақ кезеңдері

Әдіс-тәсілдер:

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ұйымдас тыру

Тұсау кесер

Үй тапсырмасы


ББ көшбасшы модулі:

Сыныпты ұйымдастырады, басқарады, бағыт-бағдар береді.

Амандасады.Сабаққа дайындалады.

Күннің жадын тақтаға жазады.

Формативті бағалау. Критериалды бағалау.

ББмБА жаңа тәсілдер модулі: Тренинг.

Топқа бөлу мақсатында, атомдармен моллекулалар ойынын ойнауды ұсынады.

Сабақтың басынан, бағалау парақтарын таратады.

1.Балалар ортаға шақырып, бір-біріне доп лақтыру арқылы үй тапсырмасының 1-бөлігін өз беттерімен тексеруге ұсынады.

Мыс: Education-

Write down the word « білім» on the board.

-Балалар 6 оқушыдан бірігіп, екі топқа бөлінеді.

-Бағалау парақтарын алып, сыныпта жасалатын

тапсырмалар ретімен танысады.

-Жаңа сөздерді тексереді.Орындарына отырып бағалау

парақтарына баға қояды.

1..Жаңа сөздердің аудармасын, жазылуын біледі-2 балл.

2.Жаңа сөздердің аудармасын біледі, бірақ жазылуында қате бар-1 балл.



Primary school бастауыш мектеп

Secondary school орта мектеп

Compulsory міндетті

Uniform форма

Curriculum оқу жоспары

Modern қазіргі заманғы

Comprehensive кең ауқымды

Ordinary school жай,қарапайым мектеп


Балалар дәптерлеріне жаңа сөздерді жазады



Негізгі бөлім


Дарынды және талантты балалармен жұмыс модулі:

Деңгейлік тапсырмалар.

Үй тапсырмасының 3-бөлігін тексере отырып, балалардың көмегімен жаңа тақырыпқа енеді.

Ұсынылған презентацияларды қорытындылау мақсатында, тыңдап отырған балаларға сұрақтар қояды.

«Мектептердің түрлері» тақырыбында дайындап келген презентацияларын басқа балаларға ұсынады.

-Сұрақтарға жауап береді.

5-балл.

Жауап берген балаларды мадақтайды.


СТО:Жоғары және төмен дәрежелі сұрақтар.


Сұрақ:Does Jodie like herschool?

(Джудиге өзінің мектебі ұнайма?)

2.Мәтінді өз беттерімен оқи отырып, 5 себебін анықтауды сұрайды.


Мәтінді тыңдай отырып, не туралы екенін

түсінуге тырысады.

Сұраққа жауап іздейді.

Өз беттерімен мәтінді оқи отырып, себептерін анықтайды, жазады.Топтағы балалармен салыстырады.

Дұрыс жауапқа -1 балл.

Әр дұрыс жауапқа -1 балл.

Қорытынды.

ББмБА жаңа тәсілдер модулі: Ойлан-жұптас-талқыла.

-Сан есімдердің қолданылатынын анықтау үшін, өздері аударған мәтінге сүйеніп, берілген жаттығуды негізге ала отырып, ой қорытуларын сұрайды.

Мәтінде кездескен сөйлемдермен, жаттығуда берілген мысалдарға қарап, аудара отырып, қандай жағдайда қолданылатындығына қорытынды жасауға тырысады.

6-сөйлем. Әр дұрыс жауапқа -1 балл.



Үйге тапсырма

2-мин.


деңгейлік тапсырмалар.

1.2.-Жаттығу, (b) 94 бет.5-сөйлем.

2. «I like my school»

5-cөйлемнен кем емес шағын эссе жазу.

Балалар жасай алу мүмкіндігіне қарай, тапсырмаларды орындайды.


Әр дұрыс сөйлем: 1-балл.


Кері байланыс

3-мин

ББмБА жаңа тәсілдер модулі:

-рефлексия әдісі.


Оқушылардың сабақ бойынша ой қорытуларын сұрайды; оқушылар ұсынысы арқылы келесі сабақ мақсатын айқындайды.

Балалар сабақ туралы ойларын немесе ұсыныстарын білдіреді.

Түсінбеген сұрақтары болса жазып жібереді.




© 2010-2022