Солтүстік Мұзды мұхиты, Атлант мұхиты

Сабақты ұйымдастырудан кейін,сабағымды бағдарлама идеясына сәйкес топқа бөлуден бастадым.Оқушылармен ынтымақтастық атмосферасын орнатуда «Менің атым...»тренингімен сабағымды бастадым.  Бүгінгі сабақта оқушылар топтың ішінде өзара бағалайтыны ескертілді. Осы іс-әрекетім оқыту үшін бағалауды көргім келді.Оқушылардың  үйден орындап келген тапсырмаларын тексердім.Өткен тақырыпты еске түсіру мақсатында «Карта ойыны»  әдісімен сұрақтарға жауап алдым. «В»деңгейдегі оқушым Бекзат сұрақтардың көбін сәйке...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

География



Сыныбы: 7

Сабақтың тақырыбы:


Солтүстік Мұзды мұхиты, Атлант мұхиты

Мақсаты:




Материк жағалауындағы мұхиттармен таныстыра отырып, ерекшеліктері туралы білімді меңгерту.

Күтілетін нәтижелер:




А. Материк жағалауындағы мұхиттар, олардың табиғатының ерекшеліктерін меңгереді.

В. Кескін картаға материк жағалауындағы теңіздерді түсіреді.

С.Материкке мұхиттардың әсерін анықтайды .

Керекті жабдықтар:




«География» оқулығы, дүние жүзінің сяси картасы, атлас және кескін карта, конверттегі сұрақтар, бағалау парағы.

Сабақ барысы:

Сабақ кезеңдері

Уақыт

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Кіріспе:








5 мин




Ұйымдастыру. Амандасу.

Оқушылармен ынтымақтастық атмосферасын орнатуда «Менің атым...» тренингі. 2 мин

« Мұхиттар атымен» техникасы бойынша топқа бөлу 1 мин

Тренинг арқылы сабаққа кіріседі.



Оқушылар топқа бөлінеді

Тұсаукесер:










7 мин








«Карта ойыны» әдісімен үй тапсырмасын бекіту

«Ой қозғау сұрақтары» әдісі арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашу

Оқушылар сұрақтарға жауап береді,

Оқушылар сұраққа жауап беру арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашады. Сабақтың мақсат міндеттері айтады.

Негізгі бөлім:








23 мин

Жеке және топтық жұмыс

«Ойлан -жұптас -бөліс» әдісі қолдану арқылы жұптық әңгіме және топтық жұмыс жүргізіледі.

Оқушылар топтарда мәтінді (тақырыпшаны) оқып шығады,

Сабақта оқушылар маршруттық картаны қолданады.

Топтар бір-бірінің жауаптарын тыңдай отырып, олардың түсіндіру дәрежесін бағалайды. Бағалау критерийі:



Жауаптары нақты, дәлелді, түсінікті, жүйелі болса

Жасыл түс

Жауаптары түсінікті, бірақ нақты болмай, қиын тілде баяндаса,

Сары түс

Жауаптары мүлдем түсініксіз болса

Қызыл түс

Қорытынды бөлім:

10 мин

«Қапшықтағы фасоль» әдісі

«Бағалау ағашы» әдісі арқылы кері байланыс

Сұрақтарға жауап береді,


Сабақтан алған әсерлері жайында рефлекция парағын толтырады.






© 2010-2022