Cабақ жоспары Mobile phone

Раздел Иностранные языки
Класс 8 класс
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Алғабас ауылы

Жалпы білім беретін М.Қаналиев атындағы Алғабас орта

мектеп-балабақша кешені.

Мамбетова Гулжанат Гинаятовна

Сыныбы 9

Күні

Тақырыбы

Mobile phone

Мақсаты

Passive Voice етістікті ұялы телефонның пайдасы мен зияны арқылы білімді бекіту.

Күтілетін нәтиже

А. Телефонның пайдасы мен зиянын және Passive Voice етістігін біледі.

В. Етістікті сөйлемде ажыратып, аудармада көрсетеді.

С. Телефонның пайдасы мен зияны туралы тізбектеп, қорытынды жасайды.

Дереккөздер, құрал-жабдықтар

festival.1september.ru сілтемеден алынған ресурс. Оқушының жұмыс дәптері. Ағылшынша-қазақша сөздік.

Ноутбук, флипчарт, түрлі-түсті бояулар, маркер, жұлдызшалар,

Үлестірмелі топшамалар, маршурт карта

Сабақтың барысы

Уақыты

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Кіріспе


Телефон түрлері арқылы топқа бөлінеді.

«Нокиа» мен «Самсунг» телефон атауы бойынша топқа бөлінеді.

Тұсаукесер


Түрткі сұрақтар қою арқылы үй тапсырмасы жаңа сөздерді еске түсіру.

«Mobile phone» видео көрсету.

Жауаптарын табады.

Видеоролик тамашалайды.

Негізгі бөлім


Жеке жұмыс «Mobile phone» тақырыбына интернет желісінен ақпарат іздеу.

Топтық жұмыста телефон түрлері беріледі, соны постерге орналастыру.

«Галереяға саяхат» арқылы постерды қорғау.

2 жұлдыз, 1 ұсыныс арқылы өзара бағалау. Жұлдызшалармен өзара мадақтау.

Тақырып бойынша мәлімет іздейді, табады, жазып алады.

Топтар телефон түрлерін кезең бойынша, түрлері бойынша постерге желімдейді.

Спикер постерді қорғайды.

2 жұлдыз, 1 ұсыныс арқылы өзара бағалайды. Жұлдызшалармен өзара мадақтайды.

Қорытынды


Қорытындыны «Дұрыс, бұрыс» әдісі арқылы жүргізу. «Бессаусақ» әдісі арқылы кері байланыс.

«Бағдаршам» арқылы бағалау.

Дұрыс, бұрыс арқылы жауаптарын белгілейді.

«Бессаусақ» әдісі арқылы кері байланыс парағын толтырады.

Формативті «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалайды.


© 2010-2022