- Преподавателю
- Иностранные языки
- Презентация по английскому языку Countable and uncountable nouns
Презентация по английскому языку Countable and uncountable nouns
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 10 класс |
Тип | Презентации |
Автор | Нуржанова Г.А. |
Дата | 30.08.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Сабақтың тақырыбы: | "Countable and Uncountable nouns" | |
Сыныбы: (күні) | 10 «ә» - 15.10.15 | |
Сілтеме: | Күнтізбелік жоспар, әдістемелік оқулық,ағылшын тілі оқулығы, голицынский грамматикалық кітабы, интернет желісі | |
Сабақтың мақсаты: |
| |
Оқыту нәтижесі: |
| |
Негізгі идеялар: |
| |
Мұғалімнің іс - әрекеті: | Оқушы іс - әрекеті | Оқыту әдістері |
Ұйымдастыру кезеңі
| Мұғаліммен амандасты. Кезекші мұғалім сұрақтарына жауап берді. |
|
Үй тапсырмасын тексеру | Үйге берілген жаттығу жұмысын тексертті |
|
Жаңа тақырыпты таныстырды | Оқушылар жаңа тақырыппен танысты. | Сыныпта ынтымақтастықты орнату. Сыни тұрғыдан ойлау қабілетін дамыту. |
Грамматикалық тақырыпты таныстырды,кеспе қағаз арқылы жаттығу жұмысын жүргізді. | Оқушылар грамматикалық тақырыппен танысты. Much, many, a lot: "Much", "many", and "a lot of" indicate a large quantity of something, for example "I have a lot of friends " means I have a large quantity of friends. Much, many, and a lot are quantifiers. | Қатесіз жазу дағдысын қалыптастыру |
Топтық жұмыс орындалды. Ойынның жүру барысымен таныстырды. | Оқушылар ойынның жүру барысымен танысты Countable uncountable mimes Students try to mime words or sentences that you have prepared that include countable or uncountable nouns, e.g. "A chicken"/ "Some chickens"/"Some chicken" or "My pet is a chicken"/"I am eating some chicken"/"I am eating some chickens". | Оқушылардың бойындағы шапшаңдылықты, алғыр ойлауын дамыту |
Жаттығу жұмысын орындатты | Much or many 1. I don't eat … mangoes. 2. He eats …fish. 3. She ate so … dessert that she is in bed today with a stomachache. 4. That man drank so … wine, and he smoke so … cigarettes that he has a terrible headache today. | Ойлау қабілетін дамыту |
Диалог құрастыру жолын таныстырды. Кеспе қағаз таратылды. | Оқушылар диалог үлгісін алып сөйлем құрастырды. Рөлдерге бөліп оқыды. Much/ many and restaurant roleplays Worksheet 2- Restaurant roleplays The customer wants to eat meat, but all the meat dishes are sold out The customer has a reservation but the waiter says the restaurant is full When the waiter delivers the pizza, there isn't any cheese on it The customers want a smoking seat, but there aren't any available now The customer doesn't have any cash and the restaurant doesn't take credit cards There aren't any toilets | Өз ойын толық жеткізуге үйрету |
Оқушыларды бағалады. | Оқушылар бағаланды |
|
Үй тапсырмасын берді | Үй тапсырмасын белгілеп жазып алды |
|
Сабақты қорытындылады. The lesson is over good bye, children! | Good bye, teacher! |
|