Урок английского языка для 9 класса

Қысқа мерзімді жоспар Қарағанды қ. № 18 ЖББОМ КММ Айтимбетова Дана Дилмаханбетовна Тақырыбы: Work. The most interesting thing in a job. ((Жұмыстағы ең қызықты кезең) Сыныбы: 9 «Ә» Күні: 10.04.2014 жыл. Мақсаты: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, жұмыстың ең кызықты кезеңі тақырыбы бойынша білімді меңгеру. Міндеті: -мамандық жайлы ақпарат алу, -сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану -топта жұмыс жасауға қалыптасу Қолданылатын модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, оқытуда  АКТ-ны пайдалану, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқытудағы басқару және көшбасшылық. Стратегиялық  іс-әрекеттер: «Шаттық шеңбер» , «Топ ұстанымы», «Миға шабуыл», «Сәйкестендір», «Ментальді карта», «Өзін-өзі бағалау», «INSERT» , «Рефлексия»  «Екі жұлдыз бір тілек»   Сабақ кезеңдері Уақыты     Жоспар мазмұны     Мұғалімнің іс-әрекеті     Оқушылардың іс-әрекеті     Бағалау Ресурстар: осы іс-әрекет үшін маған қандай құралдар қажет? I Кіріспе 2 мин             3 мин         Кіріспе Психологиялық ахуал. Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау. Топқа бөлу Түрлі-түсті қиындылар Мақсаты: оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау «Топ ұстаны...
Раздел Иностранные языки
Класс 9 класс
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар

Қарағанды қ. № 18 ЖББОМ КММ Айтимбетова Дана Дилмаханбетовна

Тақырыбы: Work. The most interesting thing in a job. ((Жұмыстағы ең қызықты кезең)

Сыныбы: 9 «Ә»

Күні: 10.04.2014 жыл.

Мақсаты: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, жұмыстың ең кызықты кезеңі тақырыбы бойынша білімді меңгеру.

Міндеті:

-мамандық жайлы ақпарат алу,

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта жұмыс жасауға қалыптасу

Қолданылатын модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, оқытуда АКТ-ны пайдалану, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқытудағы басқару және көшбасшылық.

Стратегиялық іс-әрекеттер: «Шаттық шеңбер» , «Топ ұстанымы», «Миға шабуыл», «Сәйкестендір», «Ментальді карта», «Өзін-өзі бағалау», «INSERT» , «Рефлексия» «Екі жұлдыз бір тілек»

Сабақ кезеңдері

Уақыты





Жоспар мазмұны





Мұғалімнің іс-әрекеті





Оқушылардың іс-әрекеті





Бағалау

Ресурстар: осы іс-әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?

I Кіріспе

2 мин











3 мин








Кіріспе

Психологиялық ахуал.

Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау.

Топқа бөлу

Түрлі-түсті қиындылар

Мақсаты: оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау

«Топ ұстанымы»

Мақсаты: Топта бірлесіп жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру

Оқушылармен сәлемдесу

Көңіл-күйлерін сұрау;

«Шаттық шеңбер»- ойыншық арқылы бір-біріне жақсы тілек білдіреді.

Оқушыларды түрлі-түсті қиындылар арқылы топқа бөлемін.

Ынтымақтастық атмосфераны орнату

Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі және мұғаліммен көңіл-күйлерімен бөліседі.Бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынысқа түсу;

Өз ұсыныстарын білдіреді. Бір-бірінің пікіріне сыйластықпен қарайды.

-сабаққа кешікпеу;

-басқаның пікірін сыйлау;

-уақытқа бағыну, регламент сақтау;

-тапсырмаларды тиянақты орындау;

Топ ұстанымы







Ынталандыру (жақсы, өте жақсы, жарайсыңдар



Ынталандыру (жақсы, өте жақсы, жарайсыңдар







АКТ, флипчарт,

«Түрлі -түсті қиындылар»

II.Тұсау кесер

13 мин.





Өтен сабақты бекіту.

«Миға шабылу»

мақсаты: оқушылардың мамандық, жұмыс туралы түсініктерін анықтау

Фонетикалық жаттығу.

Cабақ тақырыбы мен мақсатымен таныстырады. (слайд көрсету)

Жаңа сабаққа көшуге сұрақтар қоямын.

Сұрақтарға жауап беру. Answer the questions.

  1. Which job do you like?

  2. Why?

  3. How much do you earn?

  4. Do you enjoy your work?

  5. What do you think of the responsibility of your job?

Жаңа сабаққа көшуге сұрақтар қоямын.

Оқушылардың жауаптары:

Ойларын жүйелі түрде жеткізе біледі. Тақырыптан ауытқымайды.

Оқушылар ойланып, ойын жинақтап жауа береді.

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар



OK!

Thank you very

much!

Excellent!

Good job!

Сұрақ қою (БЖӘ)

Түсінік

Қабылдау


III Негізгі

Бөлім

25 мин.

Жаңа сабақ.

Түрткі сұрақ

Мақсаты: тақырыпты ашу үшін

«Ментальді карта»

Мақсаты: Өткен сабақты бекіту

АКТ «Сәйкестендір»

Match a job in A with the information in B.

a)a clerk help people buy

and sell building and land

b)an architect wears and shows new fashions

c)a disc jockey does general office work

d)a geologist decides cases in a court law

e)a judge introduces music

and songs on the radio

f) a model designs and

draws plans for new buildings

g)a civil servant studies rocks, soil, mountains

h)a realtor works for the government

A guessing game.

* You don't walk. You don't talk to the people in your cabin. You're in the air. What jobs is it?

* You look after people in hospital. You sometimes work day and sometimes night. What jobs is it?

* You build houses, buildings. What jobs is it?

* You mend cars. What jobs is it?

* You interview people. You write articles for newspapers. What jobs is it?

* You teach pupils, students. Your job is difficult but you have a long holiday. What jobs is it?

Оқушылар сыни тұрғыдан ойлайды, топ мүшелерімен пікір-алмасады, шапшаңдық қабілеттері байқалады.

Оқушылар АКТ-да берілген тапсырманы сәйкестендіреді



Оқушылардың жылдамдақтары мен тез ойлау қабілеттері байқалады.





Оқушылар топпен жұмыс жасай отырып, берілген тапсырманы тез жылдам орындайды. Бір-бірімен пікір алмасады.

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар

OK!

Thank you very

much!

Excellent!

Good job



Мұғалім АКТ-ны қолдану арқылы оқушыларғы тапсырма береді.







3 топқа жазылған парақта күрделі сөздер беріледі

Қағазда

жазылған сөздер

2 мин

Сергіту сәті

«Құлақ мұрын»

Оқушылар қозғалысқа түсу арқылы бойларын сергітеді



IV Қорытынды бөлім

2 мин

Үйге тапсырма

«INSERT»

«v»- білемін, «+» - білмеймін, «-» - мен үшін жаңа білім (ақпарат), «?» - мені таң қалдырды.

Рефлексия

«Екі жұлдыз, бір тілек»

Ата-анасының қандай қызмет атқаратыны туралы жазып келу.

Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін тиянақтау. Талқылау жинақтауға дағдыландыру

Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды

Өз-өзін бағалау

«v»

Білемін

«+»

Білмеймін

«-» мен үшін жаңа ақпарат

«?» мені таң қалдырды


Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар



OK!

Thank you very

much!

Excellent!

Good job

«INSERT»

бағалау парақшасы











© 2010-2022