English is my favourite subject атты сабақ

Раздел Иностранные языки
Класс 7 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Ағылшын тілі сыныбының мұғалімі:

Қысқа мерзімді жоспар

Пәні: Ағылшын тілі

Сынып: 7

Мерзімі:

Тақырыбы: Step2 English is my favourite subject.

Мақсаты

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, өнертапқыщ тақырыбы бойынша білімді меңгеру .

Күтілетін нәтиже:

Өнертапқыш туралы ақпарат алады.

Сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдыланады.

Топта жұмыс жасауға қалыптасады.

Сабақта қолданылатын әдіс-тәсілдер

«Ой қозғау» әдісі, «ИНСЕРТ» әдісі, «Сахналау» әдісі, Ыстық орындық» әдісі.

Модульдердің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту үшін бағалау және оқу үшін бағалау. Ақпараттық-коммуниациялық технологияларды қолдану. Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқушыларды жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу. Оқытудағы басқару және көшбасшылық

Кезең

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Кіріспе бөлім

2 минут


3 минут

Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын.


Топқа бөлуге нұсқау жасаймын.

«Шаттық шеңберін» құрып, бір-бірлріне жылы лебіздер айту арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыпастырады.

Түрлі-түсті ст икерлер арқылы 3 топқа бөлінді.




Түрлі-түсті стикерлер

5 минут

«Ой қозғау» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұраймын. «Ағылшын тілі менің сүйікті пәнім» эсселерін оқытамын.

Өткен тақырыпты сұрақтарға жауап беру арқылы естеріне түсіреді. Жазып елген эсселерін сынып алдындаоқиды.

Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау

Бағалау парақшасы, смайликтер

Жаңа сабақ

таныстырылымы

10 минут

Жаңа тақырыппен таныстырып, мәтінді оқытамын.

«ИНСЕРТ» әдісі бойынша жаңа сабақ туралы не білетіндерін, не білгісі келетіндері туралы біліп, жеке тапсырма беремін.

Мәтінді оқып, ИНСЕРТ парақшасын толтырады. Жеке тапсырм аларды орындайды. Бағалау критерийлеріне сүй ене отырып, өз-өзін бағалайды.

Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау

Бағалау парақшасы, смайликтер

10 минут

«Сахналау» әдісі бойынша топтық жұмыс орындатамын.

3 топқа 3 түрлі тапсырма беремін.

1-топ Журналистер ( тақырыпқа байланысты сұрақтар әзірлеу)

2-топ Актерлер (тақырыпқа байланысты сахналау)

3-топ Суретшілер (тақырыпқа байланысты сурет салу

Берілген тапсырманы топта талқылап, бір шешімге келіп, орындайды. Бағаалау крит ерийлеріне сүйене отырып, өз-өздерін бағалайды.

Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау

Бағалау парақшасы, смайликтер, плакат , маркер, оқулық.

Қорытынды

5 минут

«Ыстық орындық» әдісі бойынша сабақты қорытындылаймын.

Әр т оптан бір оқушы шығып, орындыққа отырып жадаяттан шығуға т ырсады.

Егерде мен.

Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау

Бағалау парақшасы, смайликтер

5 минут

Бағалау. Бағалау критерийлеріне сүйендіріп, өз-өздерін бағалатамын.

Сабақтан алған әсерлерін білу мақатында смайликтермен формативті бағалау жүргіземін.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өз-өздерін бағалатамын.

Сабақтан алған әсерлерін смайликтермен көрсету арқылы ынталанады.

Өз-өзін критериалды бағалау, смайликтермен формативті бағалау

Бағалау парақшасы, смайликтер

4 минут

Рефлексия. Не білдім? Не білемін? Не білгім келеді? Деген сұрақтарға стикерге жазғызамын.

Берілген сұрақтардың жауаптарын стикерге түсіріп, рефлексия парағына іледі.

Рефлексия плакаты, стикерлер

1 минут

Үйге тапсырма беремін.

Күнделікке жазып алады.

Күнделік











© 2010-2022