План урока по английскому языку The world around us

Раздел Иностранные языки
Класс 5 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың қысқа мерзімді жоспары

Күні: 30.01.16

Аты жөні жұмыс орны

Жолдасбаева Асия Даулетовна

№4 ЖББМ

Пәні : ағылшын тілі

Сынып: 5 «а»

Сабақтың тақырыбы:

The world around us. Қоршаған орта.

Мақсаты :

(SMART,орта мерзімдегі жоспар)

1. Cабақ тақырыбы бойынша ауызша қарым-қатынас жасау білігі мен дағдысын жетілдіруі. There is /there are сөз орамдарымен және қысқаша жауап түрлерін қайталау. 2. Кестедегі there is /there are сөз орамдары мен жақтаудағы сөздерді пайдаланып, сөйлем құрауы. 3. Интербелсенді тақтадағы үлгіге қарап мәтін құрауы мен қорғауы.

Күтілетін нәтиже:

(орта мерзімдегі)

Cабақ тақырыбы бойынша ауызша қарым-қатынас жасау білігі мен дағдысын жетілдіреді. There is /there are сөз орамдарымен және қысқаша жауап түрлерін қайталайды. 2. Кестедегі there is /there are сөз орамдары мен жақтаудағы сөздерді пайдаланып, сөйлем құрай алады.3. Интербелсенді тақтадағы үлгіге қарап мәтін құрай алады, қорғайды.

Табыс критериі:

Оқушылардың алған білімдерін шығармашылыққа,зерттеушілікке ұштастыру, жинақтау, тіл байлықтарын молайту

Негізгі идеясы:

Ағылшын тілінде ауызша қарым-қатынас жасауда қарапайым деңгейдегі мәдени тұрғыда коммуникативті құзыретін қалыптастыру.

Оқулық :

D.Goodey, N.Goodey 5-сыныбына арналған оқулық Кембридж, 2015ж










Уақыты

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурсы

Формативті

(ОдО)

Суммативті (ОО)

2 минут

Ынтымақтастық атмосфера қалыптастыру.

Шеңбер болып тұрып, жүрекшелердегі жазылған лебіздерін ағылшын тілінде бір-біріне айтады.

Таратпа қағаздар

2 минут

Топқа бөлінуге нұсқау жасайды. Бағалау парақшасын таратады.

5 оқушыдан 4 топқа бөлінеді. (жүрекшелердің түстеріне қарай)

Бағалау шарттарын түсіндіріп, әр топ басшыларына тарату.

Бағалау парақшасы,

әртүрлі түсті пішіндер

5 минут

«Cиқырлы сандық» әдісі бойынша үй тапсырмасын бекіту. Тақырыпқа байланысты сөз жазып, оқушының мандайына жабыстырады.

«Clothes» тақырыбы бойынша

әрбір оқушы «Cиқырлы сандық»-тағы сұрақтарына жауап береді.

Смайликпен бағалау

Әртүрлі смайликтер

5 минут

7 минут

Білу. «Жадылық серуен» әдісі бойынша жаңа тақырыпты слайд арқылы ашу.

Түсіну. Видио көрсету арқылы жаңа сабақтың мазмұнымен таныстыру.

Өтілген материалды сұрақтарға жауап беру арқылы естеріне түсіріп, есте сақтау қабілеттері артады.

Слайд, видио

5 минут

5 минут

Қолдану.

«Pazl» әдісі арқылы жаңа сөздерді бекіту. (жеке жұмыс)

Талдау. Жаңа тақырыпқа сәйкес карточкамен жеке жұмыс жүргізу. Алған білімдерін практикада ұштастыру.

Карточкалардағы берілген әріптердің ішінен керекті сөз тауып, белгілейді. Жұппен ауысып, бір-бірін тексереді.

There is /there are сөз орамдары бар карточкадағы сөйлемдердегі бос орындарды толтырады. Жұппен ауысып, бір-бірін тақтадағы дұрыс жауаптарымен тексереді

«Бағдаршам түстерін» көрсету арқылы бір-бірін формативті бағалау. Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өзара бағалау жасайды.

Қима қағаздар, бағалау парақшасы, бағдаршам.

3 минут

Видеоролик көрсету арқылы сергіту сәтін өткізу.

Видеоролик көріп, ән айтып қосылады, қимылдарды қайталайды.

АКТ

5 минут

Жинақтау. Топтық жұмыс орындай отырып, постер қорғау арқылы жаңа сабақты қорытындылау.

Жаңа тақырыпқа байланысты бір топтан оқушы шығып, ойларын қорытындылайды.

Топтарды бағдаршам түстерін арқылы формативті бағалау.

Критериалды бағалау.

бағалау парақшасы, бағдаршам

3минут

Бағалау. Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалату.

Бағдаршам түстерін көрсету арқылы формативті бағалау.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, бір-бірлерін бағалайды.

Бағдаршам түстерін көрсету арқылы формативті бағалауға ынталанады.

Бағдаршам түстерін көрсету арқылы формативті бағалау. Сыныптасын критериалды бағалау.

Бағалау парақшалары арқылы жиынтық баға шығару

бағалау парақшасы, бағдаршам

3 минут


Рефлексия. «Smiley faces» әдісі арқылы: флипчаттағы барлығы түсінікті; жартылай түсінікті; түсінген жоқпын деген тұстарға стикерге жауаптарын жазғызу.

Жауаптарды стикерге түсіріп, рефлексия парағына іледі.

Рефлексия парағы, стикер

1 минут

Үйге тапсырма беру.

Күнделікке жазып алады.

Күнделік


© 2010-2022