The King of Pop Music 8 сынып

Раздел Иностранные языки
Класс 8 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Сынып: 8 «А»

Сабақтың тақырыбы: The Кing of Рop Music

Сабақтың мақсаты:

  1. Білімділік: Оқушыларға поп-музыканың королі М.Джексон туралы мәлімет беру.

  2. Тәрбиелік: Оқушыларды өнерге баулу, Отансүйгіштікке, «Өзге тілді үйреніп, өз тілін құрметтеуге» тәрбиелеу.

  3. Дамытушылық: Оқушылардың топтық жұмыс жасауын, еркін сөйлеу қабілетін, сыни тұрғыда ойлауын дамыту.

Сабақтың түрі: Аралас сабақ

Сабақтың әдісі: Репродуктивті

Сабақтың көрнекілігі: М.Джексонның портреті, постер, үлестірмелі материалдар

Сабақтың барысы:

І.Ұйымдастыру кезеңі

А) Оқушылармен сәлемдесу

Ә) Шаттық шеңбері («Уәде беремін» тренингі)

ІІ. Үй тапсырмасын сұрау

«Миға шабуыл» стратегиясы

Questions for pupils:

I group:

1.In what year pop music became popular all over the world?

2. Where situated the Albert Hall?

3. When concerts started?

II group:

  1. Do you like pop music?

  2. In what countries people like listening music most of all?

  3. What founded doctors?

ІІІ. Өткен сабақты бекіту

Dear my girls and boys! At last lesson we learn about young people and music lovers, did you understand that theme. OK, then before start our today's theme I want to ask only one question: Who was the King of pop music? How do you think?

Yes, you are right. Michael Jackson was the King of Pop Music. And our theme for today is: The King of Pop Music. It will be about M. Jackson, of course.

Топқа бөлу (топ басшыларын сайлау, топ ережелерімен таныстыру, бағалау парағын үлестіру)

ІҮ. Мақсатын қою

М.Джексонның балалық шағы, өмірі, шығармашылығы туралы оқушыларға түсінік беру.

Ү. Жаңа материалды түсіндіру

Екі топ болғандықтан, тақырыпты екі бөлімге бөліп, әр топқа тапсырмасын орындату.

Оқулықта берілген мәтіннен 1 - ші топ М.Джексонның тек қана өмірі туралы жазылған сөйлемдерді теріп алу арқылысол тақырыпты қорғау үшін постер құрап шығарады.

Ал, екінші топ сол мәтіннен тек қана М.Джексонның шығармашылығы туралы жазылған сөйлемдерді оқып шығып, сол туралы постер құрап шығуы тиіс. Әр топқа постер құраудағы критерийлер мен қатар тақырыпты қорғаудағы критерийлер айтылады.

Criterions for the poster:

-the poster must be with beautiful decorations;

-letters and symbols on the poster must be seeing;

- an element which had drawn must take all the poster;

-every member of group must help for the poster.

Criterions for the theme(speaking):

-theme must be understanding;

-must be saying only important information;

- pupils must know about its theme.

Сергіту сәті.

ҮІ. Түсінігін тексеру

Now, my dears open your copybooks and make for 3 questions with your groups. And write them on your copybooks.

«A hot chair» ойыны

Ойын шарты бойынша әр топтан бір оқушыдан ортадағы ыстық орындыққа отырады. Екі топ тарапынан ойыншыға тақырып туралы сұрақтар қойылады. Ойыншы сұраққа дұрыс жауап бере алмаған жағдайда ойыншы ойыннан шығады. Әр топтан тек 3 сұрақтан ғана қояды.

ҮІІ. Бекіту

Әр топқа «If I were the king of pop music…» деп аталатын тақырып бойынша эссе жазу ұсынылады. Жазып болған соң екі топтан екі оқушыдан оқып беру ұсынылады.

Рефлексия

Әр топ мүшелеріне «I, I, I» деп аталатын инсерт кестесі арқылы екі жұлдыз бір тілек сұралады. Ол үшін мұғалім үлестірмелі материалдарды таратып береді, әр топ мүшелері «Бүгінгі сабақтан не білдім?», «Бүгінгі сабақта білгенмін...» және «Бүгінгі тақырып бойынша неенәі білгім келеді?» деген сұрақтарға жауап береді.

I know…

I had know…

I want to know…






ҮІІІ. Үйге тапсырма

Exercise 2, on page 70. In this exercise pupils must write their own opinion about that situations.

Бағалау

Әр топ басшысы өзінің тобындағы оқушыларды бағалау критерийлері бойынша бағалайды. Мұғалім бағалардың әділ қойылуын қадағалап, журналға қояды.



© 2010-2022