Организованная учебная деятельность по английскому языку на тему Domestic animals в ясли-саду

Раздел Иностранные языки
Класс 13 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Ұйымдастырылған оқу іс - әрекетінің технологиялық картасы

Топ (Group): Ересек

Жас (Age ) : 5-6

Білім беру саласы (Educational area): Қатынас (коммуникация)

Тақырыбы (Theme): Domestic animals.

Кіші сала (Section): Ағылшын тілі

Мақсаты (Aim ): « Domestic animals» тақырыбы бойынша лексикалық материалды қайталау. Балалардың тыңдау және сөйлеу машықтарын дамыту. Балалaрдың қатынасқа деген қызығушылығын арттыру.

Билингвалдық компонент: Cat-мысық, dog-ит, pig-шошқа, horse-ат, hen-тауық, cock-әтеш, duck-үйрек, goose-қаз.

Құрал-жабдықтар (Resources): презентация, суреттер, видео.

Іс-әрекет бөлімдері

Process of the lesson

Мұғалімнің іс-әрекеті

Teacher's reaction

Балалардың

іс-әрекеті

Pupil's reaction

Мотивациялық-түзетуші

Motivation - incentive

- Good afternoon, children! I'm glad to see you!

-How are you today?

Мұғаліммен сәлемдеседі: Good afternoon, teacher!

-I'm OK!

Ұйымдастырушылық-ізденушілік

Organizational-

search

Бүгінгі тақырыппен таныстыру, сабаққа көңілдерін аудару, құлшыныстарын ояту.

«Domestic animals» тақырыбы бойынша лексиканы қайталау:

Pet-үй жануары

Cat-мысық

Dog-ит

Pig-шошқа

Horse-ат

Hen-тауық

Cock-әтеш

Duck-үйрек

Goose-қаз

Сұраққа жауап: Is it a cat? Is it a duck? Is it a pіg? Is it a hen? Балалар суреттерге қарап жануарларды атайды.

«Clap, clap» ойыны: Балалар тек жануардың атын естіген кезде ғана қол соғады:

White, mother, horse, yellow, goose, dog, pink, orange, grandfather, sister, cock, brown, brother, pig.

Сергіту сәті

Teddy bear turn around

Teddy bear touch the ground

Teddy touch your nose,

Teddy bear find to your toes,

Teddy bear wear your shoes,

Teddy bear go to school.

Жануарлар туралы мультфильм қарайды.

Қарау алдында балаларға тапсырма беріледі: мультфильмде көрген жануарларды атайды.

« Please, show me». Мақсаты: жануарлар атауларының білімдерін нығайту. Үстелдің үстінде жануарлардың суреттері орналастырылған. Балаларға мұғалім атаған жануардың суретін көрсетуін ұсынады.

«Жылдам көздер» Мұғалім балаларға суреттерді көрсетеді. Кім бірінші дұрыс атау береді, сол суретті өзіне алады. Ең көп сурет жинаған бала жеңімпаз болады.

Мұқият тыңдайды



Балалар жаттаған сөздерді үш рет қайталайды

Pet-үй жануары

Cat-мысық

Dog-ит

Pig-шошқа

Horse-ат

Hen-тауық

Cock-әтеш

Duck-үйрек

Goose-қаз

Балалар мұғалімнің сұрақтарына жауап береді (Yes/ No)

-Yes, it is a cat.

Барлық балалар ойнайды. Horse, goose, dog, cock, pig сөздерін естігенде қол соғады.



Мұғалімнен соң жаттығуларды қайталайды, ал мұғалім балаларды қадағалайды.

Мультфильмді мұқият қарайды. Тапсырманы орындайды. Мультфильмде көрген жануарларды атайды

Мұғалімнің нұсқауын орындайды.

Мысалы: (a cat). Бала мысықтың суретін көрсетеді.

Ойынға барлық балалар қатысады.

Мұғалім балалардың тапсырманы дұрыс орындауын қадағалайды

Рефлексивтік-түзетуші

Summary

Self assessment

Бүгін не жайлы айттық?

-Не үйрендік?

-Не білеміз?

Балалардың ойын дамыту.





Our lesson is over! Good bye, children!

-Үй жануарлары жайлы (domestic animals)

-Жануарларды атауды үйрендік

-Үй жануарлардың атауларын білеміз.

Жаңа сөздерді қайталау.

Cat-мысық, dog-ит,pig-шошқа,horse-ат,hen-тауық,cock-әтеш,duck-үйрек,goose-қаз

Good bye, teacher!

Күтілетін нәтиже:

Results:

  • Балалар бір-бірімен амандасып , оған жауап беру.

Нені біледі:

What did they know:

  • Жануарларды екі тілде атай біледі.

  • Әрқайсысын тани біледі.

Меңгерілген дағдылары мен іскерліктері:

Skills:

  • Сөздердің мағынасын түсіне алады.

  • Жауап бере алады.

Қандай түсінікті игерді:

They can understand:

  • Қойылған сұраққа түсініп, дұрыс жауап беру

  • Ағылшын тіліндегі сөздерді сөз ішінде дұрыс айта білу.

© 2010-2022