My flat (ашық сабақ)

Ашық сабақтың тақырыбы: «My flat»Ашық сабақтың мақсаты: Білімділігі: оқушыларғабөлмелер туралы мағлұмат бере отырып, ағылшын тілін терең меңгертуге, өз бетінше материалдар іздестіруі, оныжинақтауға үйрету.Тәрбиелігі: оқушылардыңсөздік қорларын байыту, кроссворд арқылы ойлау, есте сақтау, қатесіз жазуқабілеттерін дамыту, өз ойларын ағылшын тілінде еркін жеткізе білу қабілеттерінарттыру, білімділікке тәрбиелеу.Дамытушылығы: оқушылардыңауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру, пәнге деген қызығушылы...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)My flat (ашық сабақ)

Ашық сабақтың тақырыбы: «My flat»

Ашық сабақтың мақсаты:

Білімділігі: оқушыларға бөлмелер туралы мағлұмат бере отырып, ағылшын тілін терең меңгертуге, өз бетінше материалдар іздестіруі, оны жинақтауға үйрету.

Тәрбиелігі: оқушылардың сөздік қорларын байыту, кроссворд арқылы ойлау, есте сақтау, қатесіз жазу қабілеттерін дамыту, өз ойларын ағылшын тілінде еркін жеткізе білу қабілеттерін арттыру, білімділікке тәрбиелеу.

Дамытушылығы: оқушылардың ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру, пәнге деген қызығушылығын оятып, әдемілікке, қазіргі заман талабына сай өмір сүруге баулу, үйіне деген сүйіспеншілігін арттыру.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың әдісі: түсіндіру, сұрақ - жауап, сөздікпен жұмыс, суреттеу, жазу, өз ойын жеткізу

Пәнаралық байланыс: қазақ тілі, орыс тілі,

Көрнекілігі: оқулық, кестелер, топшамалар, суреттер

Күтілетін нәтиже:

  • Үйлер және бөлмелер туралы алған білімдерін жинақтайды;

  • Үйлер және бөлмелер ондағы заттар туралы қосымша мәліметтермен танысады;

  • Өз ойларын сауатты жеткізе білу дағдыларын дамытады;

  • Ағылшынша дұрыс сөйлеуге үйренеді.

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру бөлімі

Greeting, a talk with a pupil on duty. Now pupils, let's begin our lesson!

II. Үй тапсырмасы

What was your home - task? Our home work is workbook ex 3,4,6.

III. Фонетикалық жаттығу

T: Look at the blackboard, listen and repeat /all together/. Let's tell the rhyme:

This is a mouse,

She lives in the house.

This is a cat,

He is very fat.

T: Who can repeat? /Please P1, P2, P3/

IV. Жаңа сабақты меңгерту

Оқушыларды жаңа сөздермен таныстыру.

A living room - қонақ бөлме

A study room - оқу бөлмесі

A dining room - ас бөлмесі

A bedroom - ұйықтайтын бөлме

A bathroom - жуынатын бөлме

A corridor - дәліз

A sofa - диван

An armchair - кресло

A carpet - кілем

A curtain - перде

A lamp - шам

A picture - сурет

A mirror - айна

A fridge - тоңазытқөыш

A chair - орындық

A door - есік

A calendar - күнтізбе

A picture - сурет

A table - үстел

Speaking and writing. Ex 3. Look at the picture. Write the names of the room.

  1. Living room

  2. ---------------

  3. ---------------

  4. ---------------

  5. ---------------

Ex 4. Write the names of the rooms your flat.

Диалог. /«Бетпе бет» студиясы ойыны. Оқушылар бір - біріне жаңа сабақтар бойынша сұрақтар қойып жарысады/

  • Hello!

  • Hello!

  • How are you?

  • I'm fine thank you.

  • Where are you live?

  • I live Talpyn

  • Have you a house?

  • Yes, I have

  • Do you like your room?

  • Yes, I like

  • Have you a kitchen?

  • Yes, I have

  • Which room do you like?

  • I like my bedroom

Do you know poems about a flat or a house?

Cat: Little mouse, little mouse,

Where is your house?

Mouse: Little cat, little cat,

I have no flat.

I am a poor mouse,

I have no house.

Cat: Little mouse, little mouse,

Come into my house.

Mouse: Little cat, little cat,

I cannot do that -

You want to eat me.

V. Жаңа сабақ бойынша түсінгенін тексеру:

а/ «Әдеби лото» ойыны. /Оқушыларға кеспе қағаздары таратылып, төмендегі сөздерді тарату арқылы, тақырыпқа байланыста әңгіме құрастыру/ a sofa, an armchair, a carpet, a plant, a picture, a fridge, a mirror, a curtain, a chair.

ә/ «Ой толғау» Look at the words. Match them to the picture. Which rooms do the words go with? "Who is the best and the quickest?"



a bathroom

a living room a bedroom


rooms in a flat /house/


a kitchen

a study

a corridor

б/ «Кроссворд шешу» Now children solve the crossword.

Each team must find ten words on the topic "House"


U

F

O

G

C

L

B

K

B

J

G

A

R

D

E

N

A

F

E

U

J

K

Q

R

D

P

T

G

D

H

C

W

U

K

L

S

H

D

R

O

L

I

V

I

N

G

R

O

O

M

S

N

R

T

G

I

O

O

O

E

O

D

S

C

D

K

O

R

M

C

F

O

L

H

A

G

M

A

S

Q

A

W

Y

E

F

Q

R

F

Y

W

M

S

V

N

N

T

S

N

Z

X


O

O

K

W

H

I

T

E

T

H

U

S

D

A

Y

C

O

L

I

N

H

A

T

P

E

N

N

A



  1. The elever friend of the children

  2. The colour

  3. The day of the week

  4. The man's name

  5. The clothes name

  6. We write with a

  7. Holiday

VI. Grammar structure

Singular - Жекеше: There is - There is not - There isn't

a/ There is a sofa in the living room.

b/ There is a bed in the bedroom.

c/ There is a cooker in the kitchen.

Plural - Көпше: There are - There are not - There aren't

a/ There are four chairs in the study.

b/ There are plates on the table.

c/ There are five rooms in my house.

Мына кестелерді салыстырып оқыңдар:


Болымды түрі

There is a sofa

There are sofas


Болымсыз түрі

There is not a chair

There are not chairs

Сұрақтар:

Жалпы сұрақтар /Yes/No questions/

Is there a table? Are there tables?

Арнайы сұрақтар - alternative questions

What /не/ is there in the room?

How many /қанша/ tables are there in the room?

Who /кім/ is there in the room?

VII. Home task

To learn by heart the new words, exercise and read the text, translate into native language.

  1. Which room do you like?

  2. Do you like working in the kitchen?

  3. Have you a bedroom?

  4. Say me please, the rooms name?

  5. Have you understood me?

VIII. Marks

For today I'll give you excellent marks!

IX. Evaluation

The lesson is over. Good - bye!


© 2010-2022