КОНСПЕКТ УРОКА Eating habits (5 класс)

Раздел Иностранные языки
Класс 5 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Пәні: ағылшын тілі

Күні: 04.12.

Сыныбы: 5а

Сабақтың

тақырыбы

Eating habits

Сілтеме

English 5 Алматы "Атамұра" 2015ж ,ғаламтор

Мақсаты

Тағамдардың түрлерімен таныстыру, тәжірибеде қолдану. Оқушылардың ағылшын тілінде тыңдап түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.

Күтілетін

нәтижелер

Тағамның түрлерін біледі, ағылшын тілінде өз ойларын айтады, өз ойларын дәлелдей алады.Салыстырып, сипаттай алады.

Сабақтың түрі

Жаңа білімді меңгерту

Қолданылатын әдістер

с то стратегияларын қолданамын: қызығушылығын ояту, мағынаны ашу, АКТ,постермен жұмыс, жас ерекшеліктеріне сай оқыту. Білім беру үшін және оқуды бағалау тәсілдері бойынша жиынтық бағалау, көшбасшы.

Керекті жабдықтар

Оқулық, интербелсенді тақта, кеспеқағаздар, ватман, стикер, маркер т.б.

Сабақтың барысы:

Сабақ

Кезеңдері

Уақыт

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Кіріспе

5 мин



Ұйымдастыру

Ынтымақтастық атмосферасын құру

Greetings. (Сәлемдесу)

-Good morning, children!

-How are you ?

-I'm fine, thanks! I'm glad to see you!

Топқа бөлу Сыныптың оқушыларын таға атаулары бойынша топқа бөлу:

1-ші топ Fruit

2-ші Vegetable

3-ші Drinks

4-ші Dairly product

Топ басшысын сайлап, бағалау ережесімен таныстыру

Оқушылар амандасады сұраққа жауап береді



Оқушылар топқа бөлініп орындарына жайғасады




Білу


2 мин

Фонетикалық жаттығу

СТО арқылы тағамдар суретін көре отырып тақырыптың мағынасын ашу

Балалар, бүгінгі сабағымыздың тақырыбы қандай деп ойлайсыңдар?

-Eating habits (тамақтану әдеті)

Дұрыс айттыңдар

Акт-ны пайдаланып жаңа сөздермен, яғни тағамның түрлерімен таныстыру

Оқушылар мұғалімнің соңынан қайталайды

Сөздікке жазады

Тағамның түрлерін жазады.

Оқушылар мысалдарды қайталап дәптерлеріне жазады

Түсіну




5 мин

Countable nouns /Countable nouns

Топтар тағамның түрлерін екі топка болу үшін парақ ұсынылады .

Қате жауап дұрыс жауаппен сәйкестірендіріледі

Саналатын және саналмайтын зат есім және "some"т есімдігі туралы түсінік беру

Оқушылар саналатын саналмайтын зат есімдерге байланысты тағамдардың аттарын екі топқа бөліп жазады.Соңында тақтамен тексереді

Тапсырманы орындайды

Сергіту сәті

Қолдану


Талдау



Жинақтау

3мин

10мин


10мин

Мәтінмен жұмыс


Тақтамен жұмыс жеміс -жидек, көкөніс, сусын және күнделікті тағам бойынша тақтаға жазады


Сөйлемдерден мағынасы басқа артық сөзді табу керек

Оқушылар билейді

Топтар мәтінді оқып түсініп, постерге тағамдардың суретін салады

Актив студио тапсырмасын орындайды



Оқушылар сөйлемнің қате немесе дұрыс екендігіне көз жеткізіп, ойларын жинақтайды

Бағалау

4мин

Топтарға үлестірілген жұлдызшалардың саны бойынша бағалау

Рефлексия

1. Бүгінгі сабақтан не алдым?

2.Бүгінгі сабақта маған не ұнады?(әдіс - тәсілдерден)

3.Бүгінгі сабақтан алған әсерім.

Оқушылар қанша жұлдызша жинағанын айтады .

Үйге тапсырма

1мин

Homework Ex: 11,6 p 120

Оқушылар күнделіктеріне жазып алады.




© 2010-2022