План урока по английскому языку My flat (5 класс)

Раздел Иностранные языки
Класс 5 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың қысқа мерзімді жоспары

Күні: 17.10.15

Аты жөні жұмыс орны

Жолдасбаева Асия Даулетовна

№4 ЖББМ

Пәні : ағылшын тілі

Сынып: 5 «а»

Сабақтың тақырыбы:

My flat. Менің пәтерім.

Мақсаты :

(SMART,орта мерзімдегі жоспар)

1.Жаңа сөздер туралы ұғым қалыптастыру.

2.Әр түрлі әдіс-тәсілдер арқылы жасалу жолдарын ұғындыру.

3.Теориялық білімдерін практикада ұштастыра білуге дағдыландыру

Күтілетін нәтиже:

(орта мерзімдегі)

Жаңа тақырыппен танысады.
Жасалу жолдарымен танысады.

Алған білімдерін өмірде қолдана алады.

Табыс критериі:

Оқушылардың алған білімдерін шығармашылыққа,зерттеушілікке ұштастыру, жинақтау, тіл байлықтарын молайту

Негізгі идеясы:

Ағылшын тілінде ауызша қарым-қатынас жасауда қарапайым деңгейдегі мәдени тұрғыда коммуникативті құзыретін қалыптастыру.

Оқулық :

D.Goodey, N.Goodey 5-сыныбына арналған оқулық Кембридж, 2015ж



Уақыты

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурсы

Формативті

(ОдО)

Суммативті (ОО)

2 минут

Ынтымақтастық атмосфера қалыптастыру.

Шаттық шеңберін құрып, бір-бірлерне жылы тілектер айту арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырды.

Таратпа қағаздар

2 минут

Топқа бөлінуге нұсқау жасайды. Бағалау парақшасын таратады.

«Тосын сый» әдісі арқылы 4 топқа бөлінеді. Үйге берілген сөздерін қайталайды.

Бағалау шарттарын әр топ басшыларына түсіндіріп, тарату.

Бағалау парақшасы, тосын сый, әріптер жазылған қима қағаздары.

АКТ

5 минут

7 минут

Білу. «Жадылық серуен» әдісі бойынша жаңа тақырыпты слайд арқылы ашу.

Түсіну. Жаңа сабақтың мазмұнымен таныстыру.

Өтілген материалды сұрақтарға жауап беру арқылы естеріне түсіріп, есте сақтау қабілеттері артады. Жаңа тақырыпқа байланысты жаттығу орындату. Тиісті етістіктерді қойып, оның себептерін дәлелдейді.

Сыныптасын критериалды бағалау.

«Бағдаршам» әдісі арқылы формативті бағалау.

Слайд

Бағалау парақшасы, «Бағдаршам» құралдары

10 минут


5 минут

Қолдану. Алған білімдерін практикада ұштастыру.


Талдау. Жаңа тақырыпқа сәйкес жұптық жұмыс жүргізу.

Жаттығу жұмыстарын орындап, бос орындарды толтыру.


Жұпқа бөлініп, менің пәтеріме байланысты карточкадағы сөздер мен олардың анықтамасын сәйкестендіреміз, бір-бірлеріне түсіндіреді.

Сыныптасын критериалды бағалау.

Бағдаршам түстерін көрсету арқылы формативті бағалау.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өзара бағалау жасайды.

Қима қағаздар, бағалау парақшасы, бағдаршам


Қима қағаздар, бағалау парақшасы

3 минут

Видеоролик көрсету арқылы сергіту сәтін өткізу.

Жануарлар әлемі туралы видеоролик көріп, сергіп қалады.

АКТ

5 минут

Жинақтау. Топтық жұмыс орындай отырып, постер қорғау арқылы жаңа сабақты қорытындылау.

Жаңа тақырыпқа байланысты бір топтан оқушы шығып, ойларын қорытындылайды.

Сыныптасын критериалды бағалау.

Бағдаршам түстерін арқылы формативті бағалау.

бағалау парақшасы, бағдаршам

3минут

Бағалау. Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалату.

Бағдаршам түстерін көрсету арқылы формативті бағалау.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, бір-бірлерін бағалайды.

Бағдаршам түстерін көрсету арқылы формативті бағалауға ынталанады.

Бағдаршам түстерін көрсету арқылы формативті бағалау. Сыныптасын критериалды бағалау.

Бағалау парақшалары арқылы жиынтық баға шығару

бағалау парақшасы, бағдаршам

3 минут


Рефлексия. Не білдім? Не білгім келеді? Не білемін? Деген сұрақтарға стикерге жауаптарын жазғызу.

Не білдім? Не білгім келеді? Не білемін? Деген сұрақтарға жауапты стикерге түсіріп, рефлексия парағына леді.

Рефлексия парағы, стикер

1 минут

Үйге тапсырма беру.

Күнделікке жазып алады.

Күнделік



© 2010-2022