План - конспект урока по английскому языку на тему Стиль жизни украинцев (7 класс)

Тема:«Стиль життя українців, їх культура та традиції. The Ukrainian lifestyle, their culture and traditions ”. Мета:навчальна:формувати предметні компетентності з іноземної мови:фонологічну –відпрацьовувати правильну вимову іншомовних слів; лексичну –активізувати вживання вивчених лексичних одиниць в мовленні;граматичну -здатність користуватися граматичними ресурсами мови; повторити та закріпити вживання дієслів go, play, do.Удосконалювати навички аудіювання учнів; навчати застосовувати отр...
Раздел Иностранные языки
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Відкритий урок

з англійської мови

на тему:

«Стиль життя українців, їх культура та традиції»

"The Ukrainian lifestyle, their culture and traditions"

вчитель ЗОШ I - III ст. № 1

Бондаренко Ю.Ю.

Тема: «Стиль життя українців, їх культура та традиції. The Ukrainian lifestyle, their culture and traditions ".

Мета:

навчальна: формувати предметні компетентності з іноземної мови: фонологічну -

відпрацьовувати правильну вимову іншомовних слів;

лексичну -

активізувати вживання вивчених лексичних одиниць в мовленні;

граматичну -

здатність користуватися граматичними ресурсами мови; повторити та закріпити вживання дієслів go, play, do.

Удосконалювати навички аудіювання учнів;

навчати застосовувати отримані знання на практиці (під час роботи в групах,при захисті презентацій учнів , під час діалогічного мовлення);

перевірити рівень знань учнів під час аудіювання, обговорення проблемної теми, роботі в групах, діалогічного та монологічного мовленні.

лінгвістичну -

уміння опрацьовувати усне повідомлення (виділяти головне та складати питання)

соціолінгвістичну -

уміння використовувати вирази ввічливості, розуміння прислів'я та епіграфів мови, яка вивчається

розвиваюча: розвивати ключові компетентності учнів:

комунікативну (збагачення та активізація мовленнєвого процесу;уміння висловлювати свої думки англійською мовою, культура спілкування учнів, розвиток та удосконалення навичок монологічного та діалогічного мовлення, уміння працювати самостійно та в групах; вміння логічно викладати свої думки, критичність мислення);

полікультурну (уміння учнів орієнтуватися в англомовній культурі, під час захисту презентацій, ведення дискусії з теми; поглиблення знань учнів з культури та звичаїв народу, мова якого вивчається; узагальнити знання учнів про українські традиції)

соціальну (уміння працювати в групах, відповідати на питання з заданої теми;обговорювати проблемну тему; уміння використовувати вирази привітання, ввічливості; підводити підсумки; сприяти розвитку почуття любові до рідної країни; спонукати до прагнення бути патріотами України);

саморозвитку та самоосвіти (вміння учнів самостійно шукати інформацію та складати повідомлення з заданої теми іноземною мовою, розвиток

мовної здогадки учнів, пам'яті, уваги);

здоров'язберігаючу (заохочення учнів до здорового способу життя та залучення їх до підтримання свого здоров'я протягом уроку шляхом фізкультхвилинок та релаксацій).

виховна: - виховувати інтерес до вивчення традицій українського народу; любов до рідної Батьківщини; культуру спілкування учнів, інтересу до країни, мова якої вивчається.

Обладнання: підручник (TB), зошити (WB) , тематичні малюнки, аудіо запис, презентація з теми, декорації українського побуту.

Тип уроку: Урок застосування знань, навичок і умінь

Методи: метод проектів, інформаційно - рецептивний, репродуктивний, проблемно - пошуковий

Прийоми:активізація уваги та мислення, робота з додатковим матеріалом, самоконтроль

Форми роботи: групова, індивідуальна, фронтальна, еврестична бесіда, повідомлення учнів

Очікувані результати

Учні повинні:

  • активно вживати вивчені лексичні одиниці в діалогічному та монологічному мовленні;

  • вміти розповідати про стиль життя українців та традиції.

План уроку:

І. Орієнтація, мотивація діяльності.

ІІ. Цілепокладання.

1. Повідомлення теми, мети, завдань уроку ; мотивація навчальної діяльності.

2. Визначення очікуваних результатів.

ІІІ. Цілереалізація.

1. Перевірка домашнього завдання; відтворення й коригування опорних знань, умінь, навичок, необхідних для самостійного виконання практичних завдань уроку.

2. Загальний інструктаж, усвідомлення алгоритму дій (осмислення змісту й послідовності практичних дій).

3. Самостійне виконання завдань під контролем і за допомогою учителя, враховуючи індивідуальні можливості).

4. Фізкультпауза.
5. Узагальнення й систематизація учнями результатів роботи.

6. Звіт учнів про способи й результати виконання роботи .
ІV. Рефлексивно-оцінюючий.

1. Підведення підсумків уроку.

2. Повідомлення домашнього завдання.

3. Рефлексія.

4. Цінування, оцінювання.

Хід уроку:

I. Етап орієнтації. Привітання. Мотивація діяльності.

II. Етап ціле покладання.

  1. Повідомлення теми, мети та завдань уроку.

Greeting and Aim.

T: Good morning pupils! I am glad to see you! Let's begin our unusual lesson. Today we're going to talk about the traditions of celebrating of the different holidays in Ukraine. At the lesson you will practice your lexical material. Also we'll do some grammar and lexical exercises, and read a very interesting text «Ukrainian traditions»

T: Доброго ранку дітки! Я дуже рада вас бачити. Сьогодні ми поговоримо про традиції українського народу, дізнаємось як українці святкують ті чи інші свята. А також протягом уроку будемо порівнювати їх з традиціями Великобританії. Отже, яка тема нашого уроку?

" The Ukrainian lifestyle, their culture and traditions ". На уроці ми повторимо вже вивчені слова,правила; почитаємо, попрацюємо у зошитах й поспілкуємось один з одним за темою. (розвиток навичок діалогічного та монологічного мовлення)

  1. Визначення очікуваних результатів.

Чому б ви хотіли навчитися сьогодні на уроці?

  1. Мотивація навчальної діяльності.

T: Ви повинні бути дуже уважними та активними на уроці, щоб насправді довести, що ви є дійсними українцями. А також саме найголовніше, чому ми повинні вивчати цю тему, це вміння познайомити з культурою та традиціями свого народу представників інших країн.

T: You must be very active and attentive at the lesson, because of proving that you are real Ukrainians. Also you must learn this topic, because it's your duty to acquaint the foreigners with your native lifestyle.

Уведення в іншомовну атмосферу. Warming -up

  1. What day is it today?

(Який сьогодні день?)

  1. What is the season?

(Яка пора року?)

III. Етап ціле реалізації. Основна частина уроку.

  1. Актуалізація й корекція опорних знань.

  1. Перевірка домашнього завдання. Check on homework.

усні доповіді учнів про традиції святкування різноманітних свят в Україні.

T: Before checking on homework, let's practice in pronunciation of these words and wordcombinations.

T: Перед тим, яким ми почнемо перевіряти домашнє завдання, давайте відпрацюємо вимову цих слів та словосполучень.

  1. Сприйняття й первинне усвідомлення навчального матеріалу, осмислення зв'язків та співвідношень в об'єктах вивчення.

2.The revision of the lexical material. Повторення вже вивченого лексичного матеріалу

1) Revision the words. Повторення вже вивчених слів.

2)Учні самі вимовляють слова, слідкуючи за своєю вимовою. Якщо вони зроблять помилку вчитель повинен виправити їх та попросити повторити за ним.

  1. Listening. Аудіювання.

T: Now you should listen to the text and do the tasks on the cards (you tell "true or false").

T: А зараз ви прослухаєте аудіо запис і виконаєте завдання в зошитах «правда чи неправда».


  1. Фізкультхвилинка. Physical Activity.

Clap, clap, clap your hands

clap your hands together

stamp, stamp, stamp your feet

stamp your feet together

nod, nod, nod your head

nod your head together

Up down, up down

Which is the way to London town

Where , where up in the air

Close your eyes and you are there.

Зарядка для очей:

Look left - look right

Look left - look right

Look up - look down

Look up - look down

Look around

Look around

Look at your nose

Look at that nose

  1. Reading and Writing. Читання тексту та розвиток навичок письма

  1. етап підготовки до читання (pre - reading)

(бесіда до тексту; запитання у режимі вчитель - учень)

  1. етап читання ("Ukrainian traditions")

  2. етап перевірки розуміння змісту тексту.

(відповісти письмово на питання у зошитах).


  1. Writing (test work). Письмо (виконання тестів в зошитах).

Повторення вживання дієслів go, play, do.

IV. Етап рефлексивно - оцінюючий. Заключна частина уроку.

  1. Домашнє завдання. Homework.

  1. Переказ тексту «Ukrainian traditions»

  2. Скласти 5 - 6 простих запитань до прочитаного тексту «Ukrainian traditions».


  1. Підведення підсумків уроку. Summarizing.

T: Do you like our lesson? What do you like most of all?

T: Чи сподобався вам урок? Що сподобалось більше усього? Чи досягли ми з Вами поставленої мети? Можете тепер порівняти наші традиції з традиціями Великобританії?

Етап оцінювання та цінування.

T: You work hard and you were active and attentive. Good job, children!

T: Ви дуже гарно попрацювали , були активними та уважними.

And now is the time to sing Ukrainian anthem!!!

А тепер час заспівати гімн України!!!

Thank you for the lesson!

Good - bye!!!

You may be free.


© 2010-2022