План-конспект уроку у 6 класі на тему: Моя сімя

Раздел Иностранные языки
Класс 6 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

План-конспект відкритого уроку з англійської мови у 6-В класі з теми «Моя сім'я. My family», проведеного у рамках шкільного конкурсу «Кращий урок компетентнісного спрямування».

Щербань І.В.

Тема: Моя сім'я. My family

Цілі:

навчальна: формувати предметні компетентності з іноземної мови: фонологічну -навчати та відпрацьовувати правильну вимову іншомовних слів;

граматичну -повторити та закріпити вживання структури have got під час виконання вправ;

лексичну -відпрацювати вживання вивчених лексичних одиниць і активізувати їх в мовленні, удосконалювати навички читання учнів, навчати застосовувати отримані знання на практиці під час виконання вправ та розповіді про свою родину, перевірити рівень знань під час виконання граматичних вправ, монологічного мовлення.

розвиваюча: розвивати ключові компетентності учнів:

  • здоров'язберігаючу - розвивати та підтримувати прагнення учнів до здорового способу життя та залучати їх до підтримання свого здоров'я, протягом уроку шляхом фізкультхвилинок та релаксацій;

  • комунікативну - розвивати культуру спілкування учнів, розвивати уміння висловлювати свої думки англійською мовою, розвивати монологічне мовлення учнів, розвивати уміння працювати самостійно;

  • саморозвитку та самоосвіти - вміння учнів самостійно шукати інформацію та розвивати мовну здогадку;

  • полікультурну - уміння учнів орієнтуватися в англомовній культурі, шляхом вивчення віршів, за допомогою ігрових форм навчання;

виховна: виховувати культуру спілкування учнів, інтерес до країни, мова якої вивчається, виховувати почуття любові та гордості до своєї родини, виховувати позитивне, толерантне ставлення до інших людей.

Тип уроку: урок застосування знань, умінь та навичок

Методи: розповідь-пояснення, рольова гра, метод проектів

Прийоми: асоціативний кущ

Форми роботи: індивідуальна, робота в групах, фронтальна

Обладнання уроку: підручник, картки із завданнями, картки із зображенням членів сім'ї, мультимедійна дошка, ноутбук, презентація

Очікувані результати:

Учні повинні:

-вживати вивчені лексичні одиниці в діалогічному та монологічному мовленні;

-уміти розповідати про свою сім'ю;

-учні повинні уміти задавати питання з теми та відповідати на них

План уроку:

І. Орієнтація, мотивація діяльності.

ІІ. Цілепокладання.

  1. Повідомлення теми, мети, завдань уроку;

  2. Мотивація навчальної діяльності;

  3. Визначення очікуваних результатів.

ІІІ. Цілереалізація.

  1. Перевірка домашнього завдання; відтворення й коригування опорних знань, умінь та навичок, необхідних для самостійного виконання практичних завдань уроку.

  2. Повторення граматики - структури have got/has got (виконання вправ під контролем та за допомогою вчителя)

  3. Самостійне виконання завдань під контролем і за допомогою вчителя,

враховуючи індивідуальні можливості.

  1. Фізкультпауза

  2. Аудіювання.

  3. Робота в групах

  4. Вистава з теми" Моя сім'я"

  5. Узагальнення та систематизація учнями результатів роботи

ІV. Рефлексивно - оцінюючий

  1. Підведення підсумків уроку

  2. Повідомлення домашнього завдання

  3. Рефлексія

  4. Цінування, оцінювання


Хід уроку

І. Орієнтація, мотивація навчальної діяльності

Т: Доброго ранку, діти. Я дуже рада вас бачити. Як ви себе почуваєте? Як настрій? Ви готові до сьогоднішнього уроку? Сподіваюсь, що так. The slogan of our lesson is "Family is the most important thing in the world "

Princess Diana

Сьогодні у нас незвичайний урок, у нас на уроці є гості.Яка тема нашого сьогоднішнього уроку? Отже сьогодні ми з вами поговоримо про сім'ю. Ми вже добре вивчили цю тему і сьогодні на уроці перевіримо знання на практиці: повторимо всі вивчені слова з теми, ви розкажете про свою сім'ю та зможете запитати один одного про членів ро дини.

Визначення очікуваних результатів.

Чому б ви хотіли навчитися сьогодні на уроці? What do you want to learn from this lesson?

Мотивація навчальної діяльності.

А як ви думаєте, для чого нам потрібно вивчати цю тему? (щоб вміти розказати, запитати, поговорити про сім'ю, адже коли ми знайомимося з іншими людьми, знаходимо нових друзів, ми завжди говоримо про себе та свою родину).

Уведення в іншомовну атмосферу. Warming -up

  • Have you got a mother?

  • Have you got a father?

  • Have you got a sister?

  • How many sisters have you got?

  • How old is your sister?

  • Have you got a brother?

  • What is his name?

  • Have you got an aunt?

Фонетична розминка. Phonetic drills.

T: I want our lesson to be merry and bright. Let's recite the poem about a family.

This is my father, this is my mother, this is my brother, this is my sister,

Father, mother, sister, brother, hand in hand with one another.

I love my father, I love my mother,

I love my sister and my big brother.

ІІ. Цілепокладання

Для того, щоб учні краще засвоїли необхідність вивчення теми «Сім'я», їм пропонується скласти асоціативну схему.

Що ви уявляєте, коли ми говоримо про сім'ю, які асоціації у вас виникають? Які слова ви можете пов'язати з темою «Сім'я»? (Учні складають асоціативну схему за допомогою вчителя).

Сьогодні на уроці ми повторимо лексику з теми «Сім'я», виконаємо вправи, прослухаємо розповіді один одного про родину, а також згадаємо граматичний матеріал - вживання дієслова have got/has got. Все це допоможе вам краще орієнтуватися в цій темі, в будь-якій ситуації вміти розповісти про себе та свою родину та правильно виконати домашнє завдання для наступного уроку.

ІІІ. Цілереалізація

  1. Перевірка домашнього завдання; відтворення й коригування опорних знань, умінь та навичок, необхідних для самостійного виконання практичних завдань уроку.

Давайте з вами повторимо правильну вимову вивчених слів (учні повторюють правильну вимову слів за вчителем). Потім вчитель перевіряє рівень та правильність засвоєння учнями слів усно та письмово (учні виходять до дошки та заповнюють пропуски у словах необхідними буквами).

Вдома вам треба було виконати наступне завдання - вибрати та вставити правильну відповідь, а на високий рівень - самостійно скласти речення з відповідними словами (T:Your hometask for today was choose and fill in and on the high level -to make up sentences with the words)

Молодці! Ви дуже добре впоралися із завданням!


  1. Загальний інструктаж, усвідомлення алгоритму дій. Повторення граматики - структура have got/has got (виконання вправ під контролем та за допомогою вчителя).

Давайте з вами згадаємо структуру have got/has got . А для чого нам потрібно знати як вживати цю структуру (щоб правильно, без помилок писати, читати та говорити).

Потім, для кращого засвоєння правила, учням пропонується доповнити речення дієсловами структури have got/has got у зошитах письмово,

а на високий рівень дітям пропонується виконати завдання на картках - вставити правильну форму структури have got/has got.

Молодці! Ви дуже добре впоралися з цими вправами і я впевнена, що з цим правилом у вас тепер не виникне ніяких проблем!

  1. Самостійне виконання завдань під контролем і за допомогою вчителя,

враховуючи індивідуальні можливості.

T: So, now please, look at the screen youк task is-give the opposites.(Для кращого засвоєння матеріалу дітям пропонується дати антоніми словам).

T: The next task is- join the parts of the words.( Дітям пропонується правильно поєднати одну частину слова з іншою). And the last task is to find as many words as you can in this puzzle.( І останнє ваше письмове завдання-знайти якомога більше слів у цьому пазлі)


  1. Фізкультпауза.

Ми вже з вами так гарно попрацювали, зробили стільки завдань! Тепер час відпочити! (учні виконують фізичні вправи та співають пісеньку)

T: I think you are tired, my dear. Let's have a rest

  1. Аудіювання. Listening Comprehension

Ann has got a penfriend. Jane Tame is from England. Her mother's name is Wendy. She works in a hospital. Her father's name is Graham. He works

in a bank. Jane has got grandparents. They live in Colchester. There is also a pet in the family. It is a cat. Its name is Rossie.

The Tames are a friendly family.

T: You must agree or disagree with these statements.

  1. Jane is from England

  2. She has got a brother and a sister

  3. Wendy works in a bank

  4. Graham works in a bank

  5. Jane has got a pet, It's a dog.

  6. Work in groups

T: We are going to have foreign pen friends! What would you like to know about them? Ask your classmates and discuss it in your groups.

  1. Вистава з теми:"Моя сім'я"

T:And now we can see a scene on our topic.Look at our actors , please. They

are a mother, a son, a daughter. Listen to the conversation and understand it.

Вечір, діти вдома, чекають на матусю. Стук у двері.



  1. Узагальнення та систематизація учнями результатів роботи

T: You need to continue my poems with the names of the family.( А зараз давайте з вами доповнимо мій вірш словами з нашої теми)

Давайте ж будемо з вами цінити, поважати та любити свою сім' ю та своїх батьків!

ІV. Рефлексивно - оцінюючий

  1. Підведення підсумків уроку.

Молодці! Ви сьогодні дуже гарно попрацювали! Ми закріпили з вами вживання структури have got/has got та тепер ви зможете вільно та без помилок розказати про свою родину та запитати про сім'ю у свого друга!


  1. Повідомлення домашнього завдання

І. Make a family tree

ІІ. Повторити слова з теми

3.Рефлексія

Вам сподобався урок?

Що вам найбільше сподобалось?

Чого ви навчились на уроці?

Ви отримали наступні оцінки….

Ви молодці!







































Методичний кабінет

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1



План-конспект відкритого уроку

з англійської мови

у 6-В класі (ІІ рік навчання)

з теми «Моя сім'я»


План-конспект уроку у 6 класі на тему: Моя сімя

Розробила

Учитель англійської мови

Щербань І.В.

(спеціаліст)

Проведено:

15.12.2015р.

2015

© 2010-2022