Тема Моє обличчя і тіло

Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Вчитель: Петрова Ірина Миколаївна

Нетрадиційний урок : рольова гра

1-А клас, 29.11.12

Тема: "My face and my body" - " Моє обличчя і моє тіло ".

Мета: - сприйняття учнями іноземної мови;

- формування навичок використання учбового матеріалу.

Розвиваюча: - розвивати інтелектуальні та пізнавальні здібності учнів;

- скласти умови для розвитку комунікативних здібностей;

- розвивати увагу, пам'ять, мовленнєву діяльність;

- розвивати навички діалогічного мовлення, аудіювання та письма.

Педагогічна: - скласти умови для сприйняття вивченого лексичного та граматичного матеріалів по темі "Моє обличчя і моє тіло";

- практикувати дітей у монологічному та діалогічному спілкуванні;

- систематизувати та узагальнити вивчений матеріал.

Виховна: - виховувати дбайливе ставлення до здоров'я людини;

- скласти умови для виховання культури спілкування;

- виховувати бажання використовувати іноземну мову .

Завдання: - семантизувати лексичні одиниці face, fingers, eyes, ears, nose, legs, hands, arms ; one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten та закріпити їх вживання у структурі this is , these are.

Тип уроку: узагальнення та систематизація вивченого.

Обладнання: картки, кольорові слова, тестові завдання, магнітофон, телевізор , диски з піснею "Ten fingers on my hands" та мультфільмом "My body".

Хід уроку

1. Привітання:

T: - Hello, dear boys and girls!

P: - Hello, teacher!

T: - I'm glad to see you. Sit down, please!

Учні сідають на місця. Урок ведеться частково українською, частково англійською мовою , тому що урок проводиться у першому класі в першому семестрі та діти вивчили ще не всі вирази класного вжитку.

2. Введення в іноземну атмосферу:

Т: - Діти, сьогодні ми з вами пригадаємо частини обличчя і тіла(our face and our body) та повторимо числа one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten, щоб ви могли назвати скільки у вас очей, вух, пальчиків. Я вам буду показувати картки з малюнками та числами, а ви всі разом будете їх називати та одночасно показувати ручками.

Р: - face, fingers, eyes, ears, nose, legs, hands, arms ; one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten.

3. Основний етап: Після того , як діти повторили слова по темі, вчитель запрошує учнів вийти до дошки і стати у два кола, щоб заспівати пісню " Ten fingers on my hands".

Т: - Діти, давайте зараз із вами заспіваємо пісню, тримаючись за руки. (Вчитель співає разом з учнями, що сприяє довірі).

Р: - " Ten fingers on my hands,

Оn my hands.

Ten fingers on my hands,

Оn my hands.

Two eyes, one nose,

All on my face.

Ten fingers on my hands.

Оn my hands".

Закінчивши співати пісню, діти аплодують собі після фрази вчителя: " Clap your hands, please"; далі вчитель пропонує дітям сісти "Sit down, please!"

4. Гра:

Т: - А зараз, діти, ми з вами пограємо у гру, яка називається " Show me", але спочатку давайте пригадаємо, як ми англійською мовою говоримо моє, твоє(my, your). Також ми будемо тренувати використання структури this is, these are.

T: - Я вам буду називати речення англійською мовою, а ви будете показувати мені ці частини тіла і називати їх:

T: - This is my nose.

P: - My nose.

T: - This is your face.

P: - Your face.

T: - These are my arms.

P: - My arms.

T: - These are my eyes.

P: - My eyes.

T: - These are my ears.

P: - My ears.

Гра розвиває асоціативне запам'ятовування слів англійською мовою.

5. Фізкультхвилинка:

Щоб діти відпочили перед письмовим завданням, вчитель разом з учнями, проводить фізкультхвилинку:

- Stand up, please! Repeat after me, please!

- Hands up! Hands down!

- Hands on hips! Sit down!

Після зарядки діти сідають на свої місця, де лежать тестові завдання, завчасно покладені на партах.

Т: - Діти , зараз ми з вами виконаємо тестове завдання. Подивіться , будь-ласка, на дошку, і на листочку своєму знайдіть і обведіть такі ж слова.

Діти виконують завдання, тренуючи увагу, пам'ять та навички письма.

6. Підсумок:

На закріплення матеріалу учням прпонується відеомультфільм по темі "My face and my body":

Т: - Діти, а зараз ми з вами подивимося мультик англійською мовою і підсумуємо все вивчене.(Children, we'll see a cartoon. Do you like cartoons?)

P: - Yes, we do.

7. Закінчення:

T: - Our lesson is over!

- Goodbye, children!

P: - Goodbye, teacher!

© 2010-2022