- Преподавателю
- Иностранные языки
- Планирование My school day
Планирование My school day
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 6 класс |
Тип | Рабочие программы |
Автор | Zhunisova B.A. |
Дата | 29.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Қысқа мерзімді жоспарлау 19
Күні: 21.11.2015
Пәні: Ағылшын тілі
Сынып: 6 ә
Сабақтың тақырыбы
My school day Pronouns, Adjective
Сабақтың мақсаты
Оқушылар мектепте қткен бір күндеріне анализ жасай алу
Теориялық білімдерін практикамен ұштастыру.
Логикалық қабілеттерін дамыту.
Оқытудың нәтижелері
Оқушылар мектепте қткен бір күндеріне анализ жасай алады
Теориялық блімдерін практикамен ұштасады.
Логикалық қабілеті артады.
Негізгі дерек-көздер
қима қағаздар, оқулық, АКТ
Модульдің кіріктірілуі
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту
Сабақтың барысы
Сабақ бөлімінің кезеңдері
Уақыт
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар, көрнекіліктер
Кіріспе
2 минут
2 минут
Ұйымдастыру кезеңі
Good morning, children
How are you?
Who is on duty today?
Who is absent?
What is the weather like today?
What was the homework for today?
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Оқушылар мұғаліммен салемдеседі.
Шаттық шеңберін құрып, бір-бірлерне жылы тілектер айту арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырды.
Жаңа сабақтың таныстырылымы
4 минут
7 минут
Білу. «Жадылық серуен» әдісі бойынша жаңа тақырыпты өткен сабақпен байланыстырып сұрақ қою.
-
Есімдіктерге мысал айт?
-
Қазақ тіліндегі сын есіммен ағылшын тіліндегі сын есімнің қандай айырмашылықтары бар деп ойлайсың?
-
Some, any ді қай кезде қолдануымызға болады? Ол бізге не үшін қажет?
-
What kind of? Қай сөз табының сұрағы және ол туралы не айта аласың?
Түсіну. «Фиш Боун» әдісі бойынша жаңа сабақтың мазмұнымен таныстыру.
Сын есімнің шырайлары
Жай шырай
Short
Beautiful
Салыстырмалы шырай
Shorter
More beautiful
Күшейтпелі шырай
The shortest
The most beautiful
Өтілген материалды сұрақтарға жауап беру арқылы естеріне түсіріп, есте сақтау қабілеттері артады.
Балық қаңқаларына жаңа тақырыпқа сәйкес терминдер жазып, оның себептерін дәлелдейді.
Сыныптасын критериалды бағалау.
Басбармақты көтеру, төмен түсру арқылы формативті бағалау.
Оқулық
Плакат, маркер, бағалау парақшасы
Жаңа сабақты қолдану
10 минут
5 минут
Қолдану. «Мозайка» әдісі бойынша алған білімдерін практикада ұштастыру.
Omar 1m 65cmDmitry 1m 75cm
Victor 1m 85 cm
Суреттерге қарап әңгіме құрау
-
Omar is tall.
-
Victor is taller than Omar.
-
Dmitry is the tallest.
-
Victor is shorter than Dmitry.
-
Omar is shorter than Victor.
-
Omar is the shortest.
Талдау. Жаңа тақырыпқа байланысты жұптық әңгіме жүргізу.
Exercise 2. Talk to your partner.
Carol Asel Jennifer
1 m 70 cm 1 m 65 cm 1 m 75 cm
Carol ------------------
Asel -----------------
Jennifer -------------------
4-ке бөлінген қима қағаздардағы жаттығу жұмыстарын орындап, мозайка құрастырады.
Жұпқа бөлініп, Мұхиттар әлемі туралы әңгімелеседі, пікір алмасады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
Басбармақты көтеру, төмен түсру арқылы формативті бағалау.
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өзара бағалау жасайды.
Қима қағаздар, бағалау парақшасы
Қима қағаздар, бағалау парақшасы
Сергіту сәті
3 минут
Видеоролик көрсету арқылы сергіту сәтін өткізу.
Жануарлар әлемі туралы видеоролик көріп, сергіп қалады.
АКТ
Жаңа сабақты қорытындылау
5 минут
Жинақтау. «ия-жоқ» әдісі бойынша жаңа сабақты қорытындылау.
-
Сын есімнің 3шырайы бар?
-
Сын есім 3 шырайда да бірдей жазылады?
-
Сын есім заттың атын білдіреді?
-
Сын есімнің шырайларын өмірде қолданамыз?
-
Көп буынды сын есімдерге more most қолданамыз?
-
Good-better-the best
Жаңа тақырыпқа байланысты бір топтан оқушы шығып ой айтады, келесі топ мүшесі жалғастырады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
Басбармақты көтеру, төмен түсру арқылы формативті бағалау.
3минут
Бағалау. Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалату.
Басбармақты жоғары, төмен көтеру арқылы формативті бағалау.
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, бір-бірлерін бағалайды.
Басбармақты жоғары, төмен көтеріп ынталанады.
Басбармақты көтеру, төмен түсру арқылы формативті бағалау.
бағалау парақшасы
3 минут
Рефлексия. Не білдім? Не білгім келеді? Не білемін? Деген сұрақтарға стикерге жауаптарын жазғызу.
Не білдім? Не білгім келеді? Не білемін? Деген сұрақтарға жауапты стикерге түсіріп, рефлексия парағына леді.
Рефлексия парағы, стикер
1 минут
Үйге тапсырма беру. -жаттығу.
Күнделікке жазып алады.
Күнделік
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: Тұратова