- Преподавателю
- Иностранные языки
- Төрт түлік малға байланысты туған жырлар қазақ әдебиеті 9 сынып
Төрт түлік малға байланысты туған жырлар қазақ әдебиеті 9 сынып
Раздел | Иностранные языки |
Класс | - |
Тип | Рабочие программы |
Автор | Жабагиева Е.А. |
Дата | 10.04.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Қысқа мерзімдік жоспар
Сабақтың тақырыбы: Төрт түлік малға байланысты туған жырлар
Сабақтың мақсаты: Төрт түлік малға байланысты туған жырлар туралы түсінік бере отырып,оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру;
Сабақтың нәтижесі: оқушылардың білімін бақылау арқылы мәнерлеп оқуға дағдыландыланады;
Сабақтың түйінді идеялары: Төрт түлік малға байланысты туған жырлардың қадір-қасиетін ұғындыру
Сабақтың әдіс-тәсілдері: Жаңа әдістер: сұрақ- жауап, диалог. АКТ, СТО , Бағалау, Жеке, жұптық, топтық жұмыс
Сыныбы: 9
Уақыты
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау
Қолданылатын ресурстар
8 минут
Кіріспе
Бүгінгі сабағымызды көркем ойлау мен көркем сөздің озық ойлы үлгісі ретінде қалыптасқан төрт түлік малдың қадір-қасиетіне арнаймыз. Сынып 4 топқа бөлініп, «Күн көзіндей ...» ойынына қатысады.
І топ - «Қамбар ата» тобы
ІІ топ - «Зеңгі баба» тобы
ІІІ топ - «Ойсыл қара» тобы
ІІ топ - «Шопан ата» тобы
Сабаққа бейімделеді.
Үйтапсырмасы.
Топқа бөлінеді
Үй тапсырмасы.
Бағалау парақшалары
10 минут
Таныстырылым
ІІ. «Күн көзіндей» ойыны
І гейм.Әр топқа 10 сұрақтан беріледі.Көп сұраққа жауап берген топ ұтады.
І топ - «Қамбар ата» тобы
ІІ топ - «Зеңгі баба» тобы
ІІІ топ - «Ойсыл қара» тобы
ІІ топ - «Шопан ата» тобы
Топтық жұмыс.
Сұрақ-жауап
Сұрақ-жауап.
Топ аттары жазылған түрлі-түсті қағаздар
15 минут
Негізгі бөлім
ІІ гейм. «Төрт түліктің қасиеті»
Әр топ өз тобының атын қорғайды
Топппен жұмыс.
«Төрт түліктің қасиеті» Бұл жетонды алған оқушыға сыйлық беріледі/
Топтық жұмыс. Жаттығу жұмысы.
Қазақ әдебиеті оқулығы
12 минут
Қорытынды
Ұпай сандарын есептеп, жеңімпаз топты анықтау.
Топпен жұмыс жасайды, қорғайды.
Топтық жұмыс. Шығармашылық жұмыс.
Өзаралау бірін- бірі бағалау.
Рефлексия
Плакат, маркер.
Стикерлер
Мұғалім: ____ Жабагиева Е.А.