Краткосрочный план по казахскому языку на тему Достарымның көптігі

Раздел Иностранные языки
Класс 5 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сыныбы: 5

Күні: 02.12.2015ж.

Мұғалім: Кобзаренко Т.А.

Сабақтың тақырыбы: Достарымның көптігі

Мақсаты:І Білімділік Оқушыларды қазақ тіліне үйрету, қазақ тіліне тән дыбыстарының айтылуы мен жазылуын қадағалау.Оқушылардың білім-білік дағдыларын қалыптастыру. Оқушыларды электронды хат жазуға үйрету.

ІІ Дамытушылық Оқушыларды сөйлету арқылы тілдік қорларын молайту, ой- өрістерін дамыту. Жазғызу арқылы сауаттылықтарын тексеру

ІІІ Тәрбиелік Оқушыларға эстетикалық тәрбие беру.

Сабақ жоспары:

Сабақ кезеңдері

Жоспар мазмұны

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру бөлімі

Сыныптағы ынтымақтастық ахуал,

Амандасу, оқушыларды түгендеу. Оларды сабаққа бейімдеу.

Оқушылар бір-біріне жүректі ұсынып, тілек, сәттілік білдіреді.

«жақсы, өте жақсы»

Жүрекше

Үй тапсырмасын тексеру

Білу

Оқушылардан үйге берілген тапсырманы сұрау.


Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы, сабақтың тақырыбын ашамыз.

Формативті бағалау

Бірін-бірі бағалау

Жаңа сабақ


Дәптермен жұмыс

Білу


Оқып білу.

Күрек-лопата

Дап-дайын-готов

Қалыспау-не отстать

Ерте-раньше

Көрші-сосед

Кездескенде-при встрече

Жаңа сөздер бойынша сөйлемдер құру.

1-тапсырма, 46-бетте. Мәтінді оқып, мазмұнын айтып беріңдер. Мәтінге ат қойыңдар.

Балалар жаңа сөздермен жұмыс жасайды.

Жаңа сөздерден сөз тіркесін сөйлемдер құрау.

Оқушылар мәтінге ат қойып, дәптерге көшіріп жазады.

Бағалаудың түрлері



«Бағдаршам түстері »

сөздік

Негізгі бөлім

Қолдану,

Талдау,

мәтінмен жұмыс

2-тапсырма, 46-бетте мәтін бойынша берілген сұрақтарға жауап беріп, өз пікірлеріңді ортаға салыңдар.

Тақтамен жұмыс

«Достық» сөзі мен «хат» сөзін септеу және фонетикалық талдау жасау.

Оқулықпен жұмыс

1-тапсырма.46-бетте. Берілген мәтінді оқу, аудару.

"Сауатты жаз"

Санамақты достарыңмен жаттап алыңдар. Қарамен жазылған сөздерің бізге , достарымызға қандай қатысы бар деп ойлайсыңдар. 3-тапсырма, 47-бетте.

Тапсырманы орындайды

Тақтаға шығып фонетикалық талдауын жасайды

Кітапта мәтінді оқып, орыс тіліне аударады.

Етістіктердің жіктік жалғауларын дұрыс қойып дәптерге жазады.

Бірнеше сөйлем құрайды.

Топ бағалау

Бағдаршам түстері

Дәптер, қалам, мәтін, кітап

Кітап

Қорытынды

Сабақты бекіту

Сұрақтар береді.

Оқушылар сұрақтарға жауап береді.

бағалау

Балл

Үй жұмысын беру


4-тапсырма, 47-бетте.

Күнделікке үй жұмысын жазады


күнделік

Рефлексия

Стикер таратылады

«Білемін, білдім, білгім келеді» стратегиясын қолданады.

Оқушылар тақтаға білемін, білдім, білгім келеді деген үш бағанға өз ойларын жазады


Стикер, қалам






© 2010-2022