План урока

Сабақтың реті: Сабақтың ұзақтығы:45 мин сынып: 5 Пән: ағылшын тілі Мұғалім: Тұрысбекова С.К Сабақтың атауы Whose T-Shirt is this? Бұл кімнің спорттық жейдесі? Жалпы мақсаты Жаңа сөздерді есте сақтап,сілтеу,тәуелдік есімдіктерімен таныстырып, сөйлеуде дұрыс қолдануды үйрету. Әдіс- тәсілдер Оқытудағы жаңа әдістер, СТО, Венн диаграммасы, бағалау, көшбасшылық, АКТ. Күтілетін нәтиже Сөздік қоры молаяды, жаңа сөздерді дұрыс тыңдап, дыбыстап, сөйлеуде қолданып үйренеді. Cілтеу,тәуелдік есімдіктерді ...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Презентации
Автор
Дата
Формат rar
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың реті:

Сабақтың ұзақтығы:45 мин сынып: 5

Пән: ағылшын тілі

Мұғалім: Тұрысбекова С.К

Сабақтың

атауы

Whose T-Shirt is this? Бұл кімнің спорттық жейдесі?

Жалпы

мақсаты

Жаңа сөздерді есте сақтап,сілтеу,тәуелдік есімдіктерімен таныстырып, сөйлеуде дұрыс қолдануды үйрету.

Әдіс- тәсілдер

Оқытудағы жаңа әдістер, СТО, Венн диаграммасы, бағалау, көшбасшылық, АКТ.

Күтілетін нәтиже

Сөздік қоры молаяды, жаңа сөздерді дұрыс тыңдап, дыбыстап, сөйлеуде қолданып үйренеді. Cілтеу,тәуелдік есімдіктерді қолданып сөйлемдер құрастыра алады.

Сабаққа қажетті ресурстар

Слайд, интерактивті тақта, қағаз, плакаттар, оқулық

Қолданылған модульдер


6. Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес білім беру және оқыту.

4. АКТ-ны қолдану

7. Білім берудегі басқару мен көшбасшылық.

2. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету



Сабақтың барысы бойынша мұғалімнің жазбалары

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі


Сыныпта жағымды атмосфера қалыптастыру. «Сұрақтарға жауап беру?» ойыны. Әр түрлі смайликтер арқылы топқа бөлу.


Оқушылар бір біріне сұрақтар қойып жауап береді.

3 топқа бөлініп, өз тобын анықтайды.

Сергіту сәті

«If you are happy and you know it» сергіту сәті

Оқушылар қызығады,іс-әрекетерді қайталап көңілденеді.

Үй жұмысын тексеру


Үй жұмысын тексеру:Үйге берілген жаттығу жекеше түрдегі зат есімнің көпше түріне айналдыру.



Оқушылар топта тексереді,сыни бағалайды.


Жаңа сабақ





Топтық жұмыс











Ой толғаныс

What is it? Бұл не? деп киімдерді көрсетіп тақырыппен таныстыру.

Ал онда бүгінгі тақырыбымыз «Whose T-shirt is this?» деп аталады.

Түсіну.

Кітап бойынша жаңа сөздерді қайталатып, интерактивті тақтада сөзді бейнелету арқылы көрсету.

Жаңа грамматиканы интерактивті тақтада мысалмен көрсетіп, түсіндіру. Мысалы:

План урока

Қолдану.

Тапсырма 1. Put the words Is or Are
_______ these your trainers?
_______ these his socks?
_______ this her T-shirt?
_______these your shoes?
_______ this my cap?
________this your jacket?
Тапсырма 2. Write this or these
1) Is ______ Colin's T-shirt?
2) Are _____ Mrs Evan's trousers?
3) Is _______ Asel's skirt
4) Are ______ Carol's jeans?
5) Are ______ your trainers?
6) Is _______ Mrs Evan's dress?

Тапсырма 3. Complete the sentences with the words in the box
Example: This is my pen. Where is your?
1. Is this your cap?
No, it isn't. _____ is in my bag /My/
2. Is this my jacket?
Yes, they are _____ /mine/
3. Are these Colin's trainers?
Yes, they are his.
4. Are there Omar's jeans?
No, they are not _______. They're ______. /his, mine/
5. Is this Carol's blouse?
No, it isn't. This is yours.

Тақтаға шығып жұмыстарын оқып,талдайды.

Ойын: Аялдамада



Венн диаграммасы

Ұлдар киімі

Қыздар киім

Ортақ




Оқушылар киімдердің аталуын қайталап,оқи бастайды. айта бастайды.


Оқушылар тыңдайды, қайталайды, түсінеді, айтады, оқиды.

Оқушылар қайталайды, айтады.




Оқушылар жеке ойланып, жұппен ойланып, топқа ортаға салып, постерге орындайды.


Оқушылар жұппен, топпен жұмыс жасайды, талдайды.

Оқушылар шапшаң жұмыс жасайды.



Сыныпта әрбір жерде киімдердің суреттері ілініп тұрады,оқушылар бір оқушы сол жерге барып бұл не деп сұрақ қояды,сол жердегі оқушы сілтеу есімдігін қолданып киімнің атауын айтады. Мысалы: What is this? This is a dress.


ҮЙ ТАПСЫР

МАСЫ

Жаңа сөздерді жаттау және есімдіктерді қолданып сөйлемдер құрастыру.

Оқушылар үй жұмысын күнделікке жазады.

Бағалау



Рефлексия. Түрлі түсті стикер таратылып, жинау.

Оқушылар өзін-өзі бағалайды (бесбұрыш, төртбұрыш, үшбұрыш фигураларын таңдау арқылы)

































© 2010-2022