- Преподавателю
- Иностранные языки
- Краткосрочное планирование на тему The green world
Краткосрочное планирование на тему The green world
Раздел | Иностранные языки |
Класс | - |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Турсынбаева Т.А. |
Дата | 20.10.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Сынып: 7 | 12.01.2014 | Пәні: Ағылшын тілі | Турсынбаева.ТА
| ||
Тақырыбы | The green world | ||||
Күтілетін нәтиже | Оқушылардың тақырып бойынша жаңа сөздерді меңгеруі, берілген материалдар арқылы тақырыпты түсініуі | ||||
Сабақтың мақсаты | Ойлау, есте сақтау,анализдеу, оқыған материалды жалпылау; қосымша материалмен, оқулықпен жұмыс жасау дағдыларын дамыта отырып, білім деңгейлерін көтеру, пәнге деген қызығушылығын арттыру. | ||||
Сабақ типі | Аралас сабақ | ||||
Сабақ түрі | «The green world» тақырыбы бойынша білімдерін толықтыруға және жүйелеуге арналған дәстүрлі емес сабақ. | ||||
Сабақтың әдіс-тәсілі |
| ||||
Сабақтың білім беру формасы | Топпен жұмыс және жекелей, жұппен жұмыс. | ||||
Көрнекіліктер | презентация, бейне жазба материалы, таратпа материалдар, тапсырмалары бар үлестірмелер; | ||||
Сабақтың кезеңдері | Мұғалім іс-әрекеті | Оқушы іс-әрекеті | Білімді тексеру, бағалау | ||
Ұйымдастыру мезеті. (2 мин) | Сабақтың басталуы, сыныптың сабаққа даярлығын тексеру, оқушыларда жағымды көңіл-күй туғызу.Бір-бірінің қолын қысу | Кезекші сабаққа даярлықтарын жеткізеді. Топқа жіктеліп отырады. |
| ||
«Кім жылдам?» (3 мин)
| Оқушыларға сұрақ бере отырып үй тапсырмасын тексереді.Spidergram
| Nature,Environment |
| ||
«Қызығушылығын ояту» (2 мин) | Сурет арқылы оқушылар не туралы ойлайды. | Оқушылар сабақ тақырыбын анықтап, дәптерге жазады.(Ендеше бүгінгі сабағымыздың тақырыбы-) |
| ||
«Мағынаны ажырату» (10 мин)
| Жаңа сөздерді тақтаға жазып қайталау To give the meaning of the word with pictures To give information about the cactus To complete the semantic map
| 1.Ex2 p55 to write new words 2.Ex 2b p55 to draw the meaning of the text Ex3 p55 Ex8 p57 |
| ||
Сабақты қорытындылау (5 мин)
| What have you learned? | Не туралы оқығандары туралы айтып береді | Топ жетекшісі бағалау парағына түсіреді. | ||
Бағалау (2 мин) | Жиынтық бағалану | Сабақты қорытындылау. Топбасшысының бағалауы. | Мұғалімнің формативті бағалауы Суммативті бағалау | ||
Үйге тапсырма (1 мин) | To learn all new words and to write 5 sentences about schools of future |
|
| ||
Кері байланыс (2 мин) | Мұғалім бүгінгі сабақта әр оқушының өз білімін қалай көрсеткені туралы пікірлерін жазып қалдыруын тапсырады | ! - «Сабақ өте жақсы ұнады және бар мүмкіндігімді пайдаландым» !? - «Сабақ ұнады және өз мүмкіндігімше қатыстым»
|
|
Сынып: 10
12.01.2014
Пәні: Ағылшын тілі
Турсынбаева.ТА
Тақырыбы
History of Canada
Күтілетін нәтиже
Оқушылардың тақырып бойынша жаңа сөздерді меңгеруі, берілген материалдар арқылы тақырыпты түсініуі
Сабақтың мақсаты
Ойлау, есте сақтау,анализдеу, оқыған материалды жалпылау; қосымша материалмен, оқулықпен жұмыс жасау дағдыларын дамыта отырып, білім деңгейлерін көтеру, пәнге деген қызығушылығын арттыру.
Сабақ типі
Аралас сабақ
Сабақ түрі
« History of Canada» тақырыбы бойынша білімдерін толықтыруға және жүйелеуге арналған дәстүрлі емес сабақ.
Сабақтың әдіс-тәсілі
Poster, cluster, spidergram
Сабақтың білім беру формасы
Топпен жұмыс және жекелей, жұппен жұмыс.
Көрнекіліктер
презентация, бейне жазба материалы, таратпа материалдар, тапсырмалары бар үлестірмелер;
Сабақтың кезеңдері
Мұғалім іс-әрекеті
Оқушы іс-әрекеті
Білімді тексеру, бағалау
Ұйымдастыру мезеті.
(2 мин)
Сабақтың басталуы, сыныптың сабаққа даярлығын тексеру, оқушыларда жағымды көңіл-күй туғызу.Бір-бірінің қолын қысу
Кезекші сабаққа даярлықтарын жеткізеді.
Топқа жіктеліп отырады.
«Кім жылдам?»
(3 мин)
Оқушыларға сұрақ бере отырып үй тапсырмасын тексереді.Spidergram
Canada
«Қызығушылығын ояту»
(2 мин)
Сурет арқылы оқушылар не туралы ойлайды.
Оқушылар сабақ тақырыбын анықтап, дәптерге жазады.(Ендеше бүгінгі сабағымыздың тақырыбы-)
«Мағынаны ажырату»
(10 мин)
Жаңа сөздерді тақтаға жазып қайталау
Read the text and do tasks given to groups
Make the semantic card and exchange them and complete
1-group to give in pictures
2-group to write in cluster
3 -group main facts or chronicle dates
Сабақты қорытындылау
(5 мин)
What have you learned?
Put questions to each group about the text (3-5 questions)
Не туралы оқығандары туралы айтып береді
Топ жетекшісі бағалау парағына түсіреді.
Бағалау
(2 мин)
Жиынтық бағалану
Сабақты қорытындылау. Топбасшысының бағалауы.
Мұғалімнің формативті бағалауы
Суммативті бағалау
Үйге тапсырма
(1 мин)
To learn all new words and to write about
Кері байланыс
(2 мин)
Мұғалім бүгінгі сабақта әр оқушының өз білімін қалай көрсеткені туралы пікірлерін жазып қалдыруын тапсырады
! - «Сабақ өте жақсы ұнады және бар мүмкіндігімді пайдаландым»
!? - «Сабақ ұнады және өз мүмкіндігімше қатыстым»
Сынып: 9
12.01.2014
Пәні: Ағылшын тілі
Турсынбаева.ТА
Тақырыбы
Primary, secondary education
Күтілетін нәтиже
Оқушылардың тақырып бойынша жаңа сөздерді меңгеруі, берілген материалдар арқылы тақырыпты түсініуі
Сабақтың мақсаты
Ойлау, есте сақтау,анализдеу, оқыған материалды жалпылау; қосымша материалмен, оқулықпен жұмыс жасау дағдыларын дамыта отырып, білім деңгейлерін көтеру, пәнге деген қызығушылығын арттыру.
Сабақ типі
Аралас сабақ
Сабақ түрі
«Primary, secondary» тақырыбы бойынша білімдерін толықтыруға және жүйелеуге арналған дәстүрлі емес сабақ.
Сабақтың әдіс-тәсілі
Сабақтың білім беру формасы
Топпен жұмыс және жекелей, жұппен жұмыс.
Көрнекіліктер
презентация, бейне жазба материалы, таратпа материалдар, тапсырмалары бар үлестірмелер;
Сабақтың кезеңдері
Мұғалім іс-әрекеті
Оқушы іс-әрекеті
Білімді тексеру, бағалау
Ұйымдастыру мезеті.
(2 мин)
Сабақтың басталуы, сыныптың сабаққа даярлығын тексеру, оқушыларда жағымды көңіл-күй туғызу.Бір-бірінің қолын қысу
Кезекші сабаққа даярлықтарын жеткізеді.
Топқа жіктеліп отырады.
«Кім жылдам?»
(3 мин)
Оқушыларға сұрақ бере отырып үй тапсырмасын тексереді.Spidergram
Nature,Environment
«Қызығушылығын ояту»
(2 мин)
Сурет арқылы оқушылар не туралы ойлайды.
Оқушылар сабақ тақырыбын анықтап, дәптерге жазады.(Ендеше бүгінгі сабағымыздың тақырыбы-)
«Мағынаны ажырату»
(10 мин)
Read the text by the method ''Jigsaw'' and underline the important information that you have read for the first time
тақырып бойынша 2 топ жұмыс жасайды, танысады, жұпта талқылайды, бір-біріне түсіндіреді
Сабақты қорытындылау
(5 мин)
А)The method ''Thick and thin questions'' ''Жуан және жіңішке сұрақтар''
"Thin" questions
"Thick" questions
What … ?
When … ?
Where … ?
Explain why … ?
Why do you think that … ?
What is the difference between … ?
Оқылған мәтін бойынша сұрақтар жазады, сұрақтарға топ болып жауап береді.
Топ жетекшісі бағалау парағына түсіреді.
Бағалау
(2 мин)
Жиынтық бағалану
Сабақты қорытындылау. Топбасшысының бағалауы.
Мұғалімнің формативті бағалауы
Суммативті бағалау
Үйге тапсырма
(1 мин)
To learn all new words and to write 5 sentences about schools of future
Кері байланыс
(2 мин)
Мұғалім бүгінгі сабақта әр оқушының өз білімін қалай көрсеткені туралы пікірлерін жазып қалдыруын тапсырады
! - «Сабақ өте жақсы ұнады және бар мүмкіндігімді пайдаландым»
!? - «Сабақ ұнады және өз мүмкіндігімше қатыстым»