Открытый урок по казахскому языку во 2 классе на тему: «Мектеп»

Для организации дифференцированного обучения я в своих классах на протяжении многих лет использую групповую форму. В группы детей формирую по способу обученности, а также на основании индивидуальных особенностей, способностей, интересов.Дифференцированную работу организую различными способами. Чаще учащиеся с низким уровнем обучаемости (1 группа) предлагают репродуктивные задания, а ученикам со средним (2 группа) и высоким (3 группа) уровнем обучаемости – творческие задания.      При дифференцир...
Раздел Иностранные языки
Класс 2 класс
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақ: Қазақ тілі

Сынып: 2

Сабақтың тақырыбы: Мектеп.

Сабақтың мақсаты:

Білімділігі: Қазақ тіліне тән дыбыстарды терең меңгерту. Айтылым, жазылым, оқылым, тыңдалым әрекеттерін іске асыру.

Дамытушылық: 1-сыныпта алған білімдерін бекіту. Сауатты оқу және жазу дағдыларын дамыту.

Тәрбиелік: Қазақ тіліне, пәнге, ұлтқа деген сүйіспеншілік, сыйластық, достық сезімдерін тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың әдісі: сұрақ-жауап, сөйлеу, тапсырмалар

Сабақтың көрнекілігі: суреттер, кестелер, карточкалар

Сабақтың барысы:

I.Ұйымдастыру кезеңі.

II.Модульдің құрамын түсіндіру.

III.Сабақтың мақсатын, барысын түсіндіру.

IV.Жаңа сабақ.

1. «Біздің мектеп» тақырыбына әңгіме жүргізу. Осы мақсатта 1-тапсырманы орындау. Сұрақ- жауапты тыңдап, оқыған соң өз мектептері жайлы оқушыларға әңгімелету.

2. «Оқылым» әрекетін іске асыру мақсатында 2- тапсырма, яғни «Оқушы боламын» атты өлеңді мұғалім оқып үлгі көрсетеді. Оқушылар дыбыс жүйесінің заңдылықтарын сақтап оқуы тиіс.

3. «Айтылым» әрекетін оқушының меңгеруі үшін «Сен қайда барасың?» сұрағына дұрыс жауап беруді үйрету. Оқушыларды жүйелі түрде сөйлеуге баулу.

Сергіту сәтін өткізу.

4. Әдептілік әліппесі. Оқушыларға «Рақмет» сөзінің мағынасын түсіндіру. Практикалық жұмыс жүрг.зу.

5. Оқушыларға қимыл іс- әрекеттерді меңгерту үшін: Кітабыңды аш, дәптеріңді ал, есікті аш, терезені жап, тақтаға жаз, тұр, отыр, жүр. Күнделігіңді бер деген бұйрық райлы тапсырмаларды орындату. Айтылым әрекетін іске асыру мақсатында тапсырмаларды бірнеше рет әр оқушыға айтқызу, басқа оқушыларға орындату.

V.Сабақты қорытындылау.

Жаңа сабақты бекіту.

а) сұрақ- жауап жасау;

ә) өлеңді мәнерлеп оқыту;

б) әдептілік әліппесін қайталау.

V.Үйге тапсырма.


© 2010-2022