План урока Ocean world: whales (7 класс)

Қысқа мерзімді жоспар 3 – сабақ   Тақырыбы Omar’s album Сыныбы 7 Күні 18 қазан 2013 жыл Мақсаты Can модальдік етістігін қолданып, проблеманы ажыратуда сыни тұрғыдан ойлауға дағдыландыру, сөйлеу мәнерін қалыптастыру. Күтілетін нәтиже        Модальдік етістікті қолданады, сөйлем құрай біледі.        Өз ойын ашық айтады, өзгенің ойын қолдайды.        Сыни тұрғыдан ойлау арқылы өз шешімін шығарады. Бағалау түрлері «Бас бармақ» арқылы бағалау, критерий бойынша бағалау парағы, суммативті бағалау, «Бағдаршам түстері» врқылы өзін-өзі бағалау, кері байланыс-«Екі жұлдыз, бір тілек» Қолданылған тәсілдер «Қар көшкіні» ойсергегі, «Ішіне, сыртына», «Ойлаудың алты қалпағы» тәсілдері Қолданылған модульдер СТО, АКТ, Дарынды және талантты балаларды оқыту,  Оқыту мен оқудағ жаңа тәсілдер, Ресурстар,дереккөздер Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 7 сынып, Алматы, «Атамұра»баспасы 2012 жыл, ғаламтордан алынған мәліметтер. Көрнекі құралдар Интербелсенді тақта, постер, стикерлер, магнитті тақта, маркерлер, түрлі-түсті фламастерлер, қаламдар, компьютер, ноутбук, проектор.
Раздел Иностранные языки
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар

3 - сабақ

Тақырыбы

Omar's album

Сыныбы

7

Күні

18 қазан 2013 жыл

Мақсаты

Can модальдік етістігін қолданып, проблеманы ажыратуда сыни тұрғыдан ойлауға дағдыландыру, сөйлеу мәнерін қалыптастыру.

Күтілетін нәтиже

  • Модальдік етістікті қолданады, сөйлем құрай біледі.

  • Өз ойын ашық айтады, өзгенің ойын қолдайды.

  • Сыни тұрғыдан ойлау арқылы өз шешімін шығарады.

Бағалау түрлері

«Бас бармақ» арқылы бағалау, критерий бойынша бағалау парағы, суммативті бағалау, «Бағдаршам түстері» врқылы өзін-өзі бағалау, кері байланыс-«Екі жұлдыз, бір тілек»

Қолданылған тәсілдер

«Қар көшкіні» ойсергегі, «Ішіне, сыртына», «Ойлаудың алты қалпағы» тәсілдері

Қолданылған модульдер

СТО, АКТ, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқыту мен оқудағ жаңа тәсілдер,

Ресурстар,дереккөздер

Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 7 сынып, Алматы, «Атамұра»баспасы 2012 жыл, ғаламтордан алынған мәліметтер.

Көрнекі құралдар

Интербелсенді тақта, постер, стикерлер, магнитті тақта, маркерлер, түрлі-түсті фламастерлер, қаламдар, компьютер, ноутбук, проектор.

Сабақтың кезеңдері

Мақсаты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті


Бағалау түрі

Ұйымдастыру кезеңі

Ынтымақтас

тық атмосфера

сын қалыптастыру.

Сәлемдеседі.

Сәлемдеседі.

«Қар көшкіні» тәсілі арқылы психологиялық ахуал қалыптастыру мақстанда оқушыларды шеңберге тұрғызады.

Ортаға шығып шеңбер болып, өз аттарына байланысты бір сын есім айтады.

Алфавит әріптерінтарату арқылы 4 топқа бөледі.

Әрқайсысы өз тобына отырады.

Бағалау парағын таратады.

Оқушының аты-жөні

Білу

Түсіну

Қолдану

Талдау

Жинақтау

1.


2.


3.


4.


Топ басшысын сайлайды.

Бір оқушыны тұрғызып топ ережесін оқытады.

Топ ережесін естеріне түсіреді.

Білу

Өткен сабақта өткенді қайталау және жаңа сөздермен танысу.

Үй берілген қосымша тапсырманы сұрайды:

  1. The life in the desert.

  2. The Present Simple Tense.

  3. The life in the tropical forest.

  4. What kind of animals do you know?

Үйге берілген постерлерін қорғайды, сұрақтарға жауап береді.

Жаңа сөздермен таныстырады:

  • a squirrel-тиін

  • a wolf-қасқыр

  • a rabbit-қоян

  • a fox-түлкі

  • vast - зор, кең, үлкен

Мәтінмен жұмыс жасаудың алдында жаңа сөздермен танысады.

Түсіну

Салыстыра отырып, айырмашылықтарын көрсету, анықтаманы тұжырымдау.

Кітапта берілген жануарлар түрлерімен таныстырады, постер таратады, әр топқа қалаған жануарын таңдауын ұсынады.

Әр топ бір жануар түрін таңдап, өз ойларын постерге түсіреді. Топтан шешен шығып қорғайды.

«Бас бармақ» арқылы бағалау.

Саn модальдік етістігін интербелсенді тақта арқылы естеріне салады..

Мысалдар келтіру арқылы тақырыпты меңгереді.

Қолдану

Грамматикалық ережені сақтап отырып орындау, жазып көрсету.

Әр оқушының жас ерекшелігіне, ерекшелігіне байлансты грамматикалық тақырыпқа байланысты деңгейлік тапсырмалар таратады.

Әр топ мүшесі жеке тапсырма орындайды.

Талдау

Берілген сөздерді бөлу, жіктеу, талқылау.

«Ішіне, сыртына» тәсілі арқылы берілген сөздерді жіктетеді.

Топпен ақылдасып кестені толтырады. Біреуі шығып қорғайды.

Жинақтау

Барлық білімдерін тиянақтап, бір жүйеге келтіру.

«Ойлаудың алты қалпағы» тәсілі қолдана отырып, «Are animals important in our life?» сұрағына жауап беруін айтады. Алты қалпақты оқушларға таратады.

Алты оқушы қалпақтарды киіп сөйлейді.

Қосымша тапсырма

Can модальдік етістігіне байланысты сөйлемдер құрау, таңдаған жануар түріне қызықты мәлімет іздестіру.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазады.

Бағалау

Білімдерін тиянақтау, дұрыс жауабын таңдау.

Мұғалім оқушылардың бағаларын ескеріп, қорытынды бағасын кояды.

Рефлексия

«Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы кері байланыс жасатады.

Әр топ мүшесі стикерге өз ойын жазып, кері байланыс постеріне іледі.







© 2010-2022