Поурочные Спорт (2 класс)

Раздел Иностранные языки
Класс 2 класс
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Келісемін:


Мерзімі:

30.01.16

Сыныбы: 2 Б

Пәні: Ағылшын тілі және Дене шынықтыру

Пән мұғалімдері: Сембаев Н.М, Газезова С.А

Тақырыбы:

Спорт

Мақсаты:

Hockey, football, skating, basketball, shess, a champion, run, jump, swimming, fly жаңа сөздерін енгізу, Present Simple шағында етістіктің болымды, болымсыз түрінің қолданылуын белсендіру, тақырыптық лексиканың орфографикалық дағдысын қалыптастыру.

Міндеттері:

Білімділік: Спорт тақырыбының мәнін ұғындырып, оқушының білім алуға деген ынтасын арттыру; Түсініксіз сөздердің мән, мағынасын, аудармасын түсіндіру; Оқушыларға спорт түрлері туралы таныстыру, спорт туралы сөздерді сөздік қорына енгізу, спорт туралы сөз тіркестерін, сұрақ жауапты дұрыс құрастыра білуге үйрету. Өзара диалог және әңгіме құрастыра білу дағдыларын жетілдіру.

Дамытушылық: Оқушылардың сөздік қорын, сөйлеу тілін, логикалық ойлауын, қиялын, шығармашылық қабілеттерін дамыту.

Тәрбиелік: Оқушыларға «Спорт» сөзінің мағынасын аша отырып, спортқа деген сүйіспеншілігін арттыру. Дені сау азамат болуға тәрбиелеу. Оқушыларды еңбексүйгіштікке баулу.

Сабақтың түрі:

Кіріктірілген

Әдіс тәсілдері:

Түсіндіру, әңгімелесу, топпен жұмыс, ойын

Көрнекіліктер:

CD ойнатқыш, слайд, көрнекі материалдың жинағы

Пәнаралық байланыс:

Дене шынықтыру (спорт түрлерінің атаулары), дүниетану (салауатты өмір салты), өзін-өзі тану (өмірге деген жағымды көзқарас)


Сабақтын барысы:

Кезеңдері:

Уақыты

Мұғалімнің ісөәрекеті

Ұйымдастыру

5

- Good morning, children. Listen to me and say:

Good morning, good morning,

Good morning to you!

Good morning, good morning

I am glad to see you!

Hello my dear friends. Who is on duty today?

(Cl:Fine, thanks).

Сәлемдесу

Sit down, please.

Қызығушылығын арттыру:

2

We are happy!-Біз бақыттымыз!

We are the best!-Біз ең мықтымыз!


Жаңа сабақ:

15

Оқушылыр бүгін біздін сабақ ерекше түрде өтеді. Мына суреттерге зер салыңдар. Не айта аласыңдар ? -......дұрыс айтасыңдар оқушылар

- балалар, спортпен айналысқанды жақсы көресіңдер ма? Қандай спорт түрлерін білесіңдер? Сендерге қай түрі ұнайды? Спорттың адам денсаулығы үшін қандай маңызы бар?

-Біз жаңа сөздерді жаттап, бізге қай спорт түрі ұнайтындығы және ұнамайтындығы туралы әңгімелесеміз. Сонымен қатар жаңа әріп тіркесін оқуға үйренеміз. Let s begin our lesson.

Жаңа сөздер

  • football ['futbɔːl] - футбол

  • basketball ['bɑːskɪtbɔːl] - баскетбол

  • hockey ['hɔkɪ] - хоккей

  • volleyball ['vɔlɪbɔːl] - волейбол

  • boxing ['bɔksɪŋ] - бокс

  • jumping ['ʤʌmpɪŋ] - секіру

  • tennis ['tenɪs] - теннис

  • swimming ['swɪmɪŋ] - жүзу

- I like football but I don't like basketball.

Бекіту:

18

1.Кім жылдам? -дидактикалық ойыны.

Мақсаты: оқушылырдың есте сақтау қабілеттерін дамыту.

Өту барысы: сынып екі командаға бөлінеді. Олар себетке доп лақтырып, қай команда доп аз түсірсе сол команда өздері жайлы айтып беруі тиіс.

2. Эстафеталық ойын.

Мақсаты: оқушылардың ауызекі сөйлеу тіліне етістік түрлерін қолданылуын белсендіру.

Өту барысы: оқушылыр командаларымен тұрады. Оларға мұғалімнің іс-әрекеттеріне байланысты жауап береді.

Қорытындылау:

3

-Балалар, сабақты аяқтар алдында қорытынды жасайық. Бүгінгі сабақ ұнадыма? Жаңа не үйрендіңдер? Қалай ойлайсыңдар алға қойған мақсаттарды орындадық па? Жарайсыңдар! Енді смайлктер арқылы әр оқушы өздерін бағаласын.

Үйге тапсырма

2

Оқушылар өздеріне ұнайтын спорт түрін бейнелеп, атап жазып келіндер.












КММ №47 жалпы білім беретін орта мектеп









Ашық сабақ


Тақырыбы: Спорт



Сынып: 2 « Б »


Орындағандар : Сембаев Н.М Газезова С.А

Поурочные Спорт (2 класс)


2016 жыл





Класс: 10 А

Тақырыбы: «Денсаулық»

« Health habits »

Мақсаты: Денсаулықты күту, жағымды және жағымсыз әдеттер жайлы талқылау

Міндеттері:1. Оқушылар алған білімдерін жүйелеп, тақырыпқа сай ой бөліседі, жағымды және жағымсыз әдеттерді сипаттайды.

2. Түрлі тапсырмаларды орындату арқылы ауызекі сөйлеу дағдыларын және сөздік қорларын молайту.

3. Жағымсыз қылықтардан жиренуге, жақсы қасиеттерді бойға сіңіруге үйренеді.

Сабақтың типі: Бағдар беру, проблемалық

Түрі: Сын тұрғысынан ойлау

Әдіс- тәсілдер: жекелеме, топтық жұмыстар

Құралдар: Интерактивті тақта, тапсырмалар жазылған карточкалар

Сабақ барысы:

І.Warming-up.

A) Org. moment

The pupils divide into groups of 3.

B) Brain - storming.

The pupils tell what good and bad habits they know.

Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)

Поурочные Спорт (2 класс)


Поурочные Спорт (2 класс)

To do sport taking drugs

II. The main part of the lesson.


  1. The pupils read good habits.

Eating wholemeal bread- кебектен жасалған нан ( отрубной )

Eating high fibre food- құрамында клечаткасы жоғыры азықтар

Eating low fat food- майлылығы аз азық

Exercising- жаттығу, қозғалыс

Dieting- диета


  1. Let's pay attention how British people take care of health

Поурочные Спорт (2 класс)

Q: Are the Kazakhs a like or

different from the British in

health habits?



  1. Answering the question "Why do we take care of our health?"

After then the pupils name the influence of bad habits

Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)

Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)Поурочные Спорт (2 класс)

cancer

cough

D) Work with text.Task: read the text and try to give the content of your texts by mime or gestures. You can draw about your text, if you can't give it by mime. Other groups should guess what about the text and tell about it.

E) Discussing about bad habits. Choosing a card with the name of one of bad habits, they prepare their answer for 5 min. Each group tells how this bad habits influence a man and his family. The pupils of other groups may add if necessary. Smoking, drinking alcohol, taking drugs


  1. Writing. There are some laws of health that people must follow. Using the pictures you should make-up sentences.

Example: Fresh air is necessary for health.

We should tidy up our rooms.

Our body should be clean.

We must wash ourselves in the morning, clean teeth twice a

day, keep nails in order.

III. Conclusion.

Find the proverb. A is missing

English proverbs are given. Children should find Kazakh equivalents.

Example: Health is the best wealth. Денсаулық - зор байлық.

b) Home - task: to write " I take care of health"

c) marks










Texts for 3 groups

Поурочные Спорт (2 класс)


© 2010-2022