Ағылшын тіл пәнінен 8-сыныпқа арналған сабақ жоспары Қазақстанның көрікті жерлері

Раздел Иностранные языки
Класс 8 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Какежнова Д.Е.

Ағылшын тіл пәнінен 8-сыныпқа арналған сабақ жоспары Қазақстанның көрікті жерлеріАғылшын тіл пәнінен 8-сыныпқа арналған сабақ жоспары Қазақстанның көрікті жерлеріАғылшын тіл пәнінен 8-сыныпқа арналған сабақ жоспары Қазақстанның көрікті жерлеріАғылшын тіл пәнінен 8-сыныпқа арналған сабақ жоспары Қазақстанның көрікті жерлеріАғылшын тіл пәнінен 8-сыныпқа арналған сабақ жоспары Қазақстанның көрікті жерлеріАғылшын тіл пәнінен 8-сыныпқа арналған сабақ жоспары Қазақстанның көрікті жерлеріАғылшын тілі

8-сынып

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Қазақстанның көрікті жерлері

Сабақтың мақсаты: Топта талқылай алу және мәселенің шешімін бірлесе таба білу қабілеттерін дамыту.Бір - бірінің ойын тыңдай білуге, сыйлай білуге тәрбиелеу.

Оқушы білуге тиіс: көрікті жерлердің аттарын және ол қайда орналасқанын білу.

Оқушы істей алуға тиіс: жаңа сөздерді қолдана білу, көрікті жерле туралы өз ойын айта алу.

Міндеттер:

  1. Оқу, тыңдау және монологтық сөйлеу білік, дағдыларын қалыптастыру; тақырып бойынша лексиканы қайталау.

  2. Оқушылардың жадын және ойлау, салыстыру қабілеттерін дамыту; олардың зейінін жаттықтыру.

  3. Өздері тілін оқып жатқан мемлекеттің мәдениетіне, салт-дәстүріне және көркем орындарына қызығушылығын ояту.

Күтілетін нәтиже: Қазақстанның көрікті жерлерімен танысады. Өз ойларын жетік айтып бере алады.

Бағалау: Сабақ кезеңдері бойынша өздерін бағалау.

Модуль: ОЖТ мен ЖЕ, АКТ, СТО, ТДО, ОүБОБ, КБ

Деректер: компьютер, жұмыс парағы, бағалау парағы.


Сабақтың барысы:

Тапсырмалар


Модуль

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі.


Амандасу. Бағалау парағын тарату.

Амандасады.

Слайдтағы суреттер арқылы, жаңа тақырыпты анықтау

Білім

АКТ, СТО, ОЖТ, ЖЕ

3 мин

Бағыт-бағдар береді.

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайық.

Екі топқа сурет қиындылары беріледі. Сол арқылы мәтіндерді оқиды

Берілген сөздерді бөлу, еске түсіру.

Жаңа тақырыпты анықтайды, суреттерді түсіндіреді.

Сабақта біз жаңа сөздерді қолдана білуіміз керек.

Көрнекіліктер арқылы екі топқа бөліну.

Берілген мәтінді өз сөзімен білдіру

Түсіну

СТО, ОЖТ және ЖЕ, КБ, ТДО

7 мин

Бағыт - бағдар беріледі.

Astana is the capital of Kazakhstan. It's in the central part of Kazakhstan, on the river Esil. It has a population of over sіх hundred thousand people. Astana is famous for its modern buildings. The popular buildings are the monument of Baiterek, the Circus and the entertainment centre of Duman. Astana also has a problem with traffic. There are many cars on the streets. That's why the city is noisy and crowded.

1. What are the popular buildings?

2. What is the name of its river?

3. What is it famous for?

4. What problems does it have?

Әр оқушы мәтінді оқып, жұппен бірігіп алған мәліметімен бөліседі, топ ішінде талқылап, флипчартқа түсіреді.

Екі топ ЖИГСО әдісі арқылы алмасып, бір-біріне түсіндіріп өз сөзімен білдіреді.

Берілген сөйлемдерді дұрыс жазу, өткен аяқталған шақты қолдану.

Қолдану

СТО, КБ

15 мин

Уәж, формативтік бағалау

1. As soon as they (to finish) breakfast, they (to run) out to play.

2. When we (to meet) our friends they (already to know) the news.

3. When you (to call) me, I (not yet to do) the sum.

5. She (to intend) to make a cake for you, but she (to run) out of time.

6. Hardly we (to go) to bed when somebody (to knock) at the door.

7. No sooner she (to come) than she (to fall) ill.

Сөйлемдерді толықтырып, жазады.

Берілген суреттерді топтастыру

Талдау

ТДО, КБ

10 мин

Бағыт - бағдар беріледі. Уәж

Суреттерді топтастыру

Топтық талқыға салады,ойланады.

Өзгелерді тыңдай отырып,өз білімін толықтырып, кестені толтырады

Суреттерді топтастырады

Әр топ кластер жасап ұсыну

Синтез

СТО, ЖЕ, ТДО

7 мин

Бағыт - бағдар беріледі. Уәж

Sightseeing of Kazakhstan


Сөйлем құрастырады

«Sightseeings» сөзіне 5 жолдық өлең арқылы тақырыпты шоғырландыру

Бағалау

ДОЖ, көшбасшылық,

бағалау

5 мин

Жиынтық бағалау

5 жолдық өлең

Үй жұмысы


1 көрікті жерді сипаттау



© 2010-2022