- Преподавателю
- Иностранные языки
- Урок английского языка для 8 класса по теме «Infantile literature. Alan Milne»
Урок английского языка для 8 класса по теме «Infantile literature. Alan Milne»
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 8 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Лунина В.Д. |
Дата | 10.10.2013 |
Формат | doc |
Изображения | Есть |
Жданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1
Клас: 8-А клас
УРОК: 15 Вчитель: Луніна В.Д.
Підтема: Дитяча література (infantile literature). Алан Мілн.
Мета: Ознайомити й активізувати новий лексичний матеріал.
Вдосконалювати навички читання і усного мовлення.
Розвивати логічне мислення та ерудицію учнів.
Виховувати доброзичливість і позитивне ставлення до читання.
Обладнення: Підручник для 8 клас загальноосвітніх навчальних закладів, автор Карп'юк О.Д., зошит, словник, мультимедійне обладнання, аудіо додаток до підручника, картки для самостійної роботи (НО1).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
Greeting 1) Привітання.
T: Good morning, children. How are you today?
What day is today?
Is it a wonderful day today?
Who is absent today?
Aim 2) Повідомлення теми та мети уроку.
T: We are continuing speaking about writers and literature and during our lesson today we are going to speak about one of the well-known English writers and the characters of his book. We'll also discuss your favorite characters and the reasons for reading books.
What do you know about Alan Milne?
Which of his books made him well-known?
Warming 3) Уведення в іншомовну атмосферу.
up T: But first of all I want you to answer my question: Do you agree that Books are
our friends? (poem p.37)
Books are our friends
By B. Walker
Since books are friends,
They need much care.
When you are reading them,
Be good to them and fair!
Use books-marks, children,
To hold your place,
And don`t turn a book
Upon its clear face.
Remember, children, then:
Books are meant to read.
Not cut or colour them-
No, really never indeed!
Check on 4) Перевірка домашнього завдання. (ex.7, p.47)
homework T: Your home task was to write a paragraph about the author of a book you like and say what you know about this book. I'll check it for the next lesson.
But now let's check your lexical vocabulary.
ІІ. ОСНОВНA ЧАСТИНА УРОКУ.
Presenting 1) Подання нового лексичного матеріалу (с. 48).
vocabulary 1) Бесіда з учнями.
Учитель читає нові слова і пояснює їхнє значення, учні хором повторюють нові ЛО за вчителем та перекладають їх рідною мовою.
-
An essay
An inspiration
A success
Nobel
To achieve
An achievement
To inspire
Due to smth
Нарис, есе
Натхнення
Успіх
Знатний, благородний
Досягати, добиватися
Досягнення
Надихати
Завдяки чомусь
2) "Fill in the gaps"
Fill in the gaps with the new words from p.48.
-
The incredible beauty of the place ___________ him to create this masterpiece.
-
O'Henry became famous __________ his stories.
-
__________ doesn't come to you if you do nothing.
-
Byron ___________ the great popularity when he was 24.
-
Milne hoped to prove his success writing novels and _________.
-
I have no ___________ to write even a word.
(inspired; due to; Success; achieved; essays; inspiration)
Listening 2. Аудіювання.
1) Етап підготовки до аудіювання.
a) Учні переглядають невелику презентацію-відео про Алана Мілна та обговорюють його зміст з вчителем.
b) Учні отримали картки для самостійної роботи, які вони мають заповнити інформацією з прослуханого текста (НО1)
c) Учні разом з вчителем читають та розбирають завдання вправи 2 на сторінці 48.
2) Етап аудіювання.
а) Учні уважно слухають аудіо додаток до впр. 1b) на стор. 48.
T
: Listen about the popular author and say what genre of literature he created.
(
Novels, essays, short stories, detective stories, poems, plays.)
3) Етап перевірки прослуханого.
a) Бесіда учителя з учнями за змістом тексту.
b) Учні письмово виконують вправу 2 на сторінці 48. Учитель пропонує учням перевірити правильність виконання завдання за допомогою тестової системи ЛОТОС-082.
1.b), 2.c), 3.a), 4.b), 5.b), 6.c), 7.c)
с) Робота з картками. Учитель ще раз включає аудіо запис тексту, учні самостійно заповнюють картки інформацією з тексту.
T: Listen and complete the table.
-
1882
was born Alan Milne
1893
won a scholarship
1917
the first play was published
1919
completed a book and several plays
1920
his son was born
1922
detective novel "The Red House Mystery"
1924
"When We Were Very Young" was published
1926
Winnie-the-Pooh was published
1939
"It's Too Late Now" was published
1956
Milne died, 30 years later after publishing Winnie-the-Pooh
Учні ланцюжком повідомляють факти, записані до таблиці на картках (НО1);
учитель разом з іншими учнями слідкує за правильністю виконання завдання.
Writing 3. Письмо. (вправа 4 сторінка 49)
1) Етап підготовки до письма.
Учні спочатку ланцюжком, потім в парах розповідають біографію Алана Мілна. Учитель контролює правильність граматичної будови речень.
2) Етап написання біографії.
Учні ще раз прослуховують біографію Алана Мілна та самостійно пишуть біографію Мілна, спираючись на факти з таблиці (НО1) та інформацію вправи 2 на сторінці 48, протягом 10 хвилин.
3) Етап перевірки.
Двоє-троє учнів уголос читають написані біографії перед класом. Ще два-три зошити учитель вибірково бере на перевірку.
Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. (вправа 5 сторінка 49)
а) Учні ланцюжком читають та доповнюють речення, спираючись на власний досвід. Учитель контролює правильність граматичної будови речень.
T: Let's read the names of the book characters and complete the following sentences.
б) Учні ланцюжком описують літературних героїв, намальованих у підручнику, використовуючи схему вправи.
T: Guess and write about the characters as in the example. You must say:
Who are they?
What are they famous for?
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
Вивчити новий лексичний матеріал с 48.
Прочитати та усно перекласти текст-легенду вправи 2b) на стор. 52-53.
Письмово виконати вправу 3 стор. 52 (скласти план тексту)
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
T: You have worked hard today. Let's see what you have learned.
What was interesting for you today?
What things would you like to learn in more details?
I think we've done a good job.
Сomplete the table.
-
1882
won a scholarship
1917
completed a book and several plays
his son was born
1922
1924
Winnie-the-Pooh was published
1939
Milne died, 30 years later after publishing Winnie-the-Pooh
Сomplete the table.
-
1882
won a scholarship
1917
completed a book and several plays
his son was born
1922
1924
Winnie-the-Pooh was published
1939
Milne died, 30 years later after publishing Winnie-the-Pooh