Открытый урок по английскому и казахскому языков Режим дня (5 класс)

Раздел Иностранные языки
Класс 5 класс
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Form: 5

Сабақтың тақырыбы: «Күн тәртібі. Етістіктің жіктелуі. Осы шақ».

Theme: "A Daily Routine".

Grammar: "Revision of the Present Simple".

Сабақтың мақсаты: Әдіс-тәсілдер қолдану арқылы оқушылардың екі тілде (қазақ және ағылшын) коммуникативтік мүмкіндіктерін дамыту.

Aim: Develop the communicative possibilities of English and Kazakh languages.

Міндеттері:

  1. Шығармашылық жұмыс істету бағытындағы тапсырмаларынтексеру. Етістіктің осы шағында жіктету тапсырмасы бойынша білімдерін рысықтау, бекіту.

  2. Сөйлеу, ойлану, түсіну, сауатты жазу дағдыларын жетілдіру.

  3. Өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарауға тәрбиелеу.

Objects:

  1. Bring up the students' good attitude to the foreign languages (English and Kazakh) and respect to each other.

  2. Develop students' skills, habits in speaking, reading and writing using the theme "A Daily Routine" and "Revision of the Present Simple".

  3. Checking up the students' presentations, teach to express own opinions using the words about colours. Revision of the grammar material of the modal verb "Revision of the Present Simple" and use this theme in speech.

Сабақта қолданылатын әдіс-тәсілдер:Әңгімелету, шығармашылықпен жұмыс істету, пікір айту.

Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта, сюжеттік суреттер, кестелер, карточкалар.

Пәнаралық байланыс: қазақ тілі, ағылшын тілі, дене тәрбиесі.

Сабақтың түрі: интеграциялық сабақ.

Сабақтың барысы:

  1. Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу.

Құрметті қонақта, оқушылар! Бүгінгі біздің сабақ - ерекше. Сабақта біз екі тілде, қазақ және ағылшын тілінде сөйлесеміз. Көп тіл білу заман талабы. Ендеше біз заман ағымына сай білім көрсетуге тырысамыз.

Organization moment.

Good afternoon, children, teachers and guests!!!

Our lesson is unusual, because we decided to organize English and Kazakh lessons together. It means we'll speak two languages.

  1. Үй тапсырмасын тексеру.

Сұрақтарға жауап беру: Күн тәртібі деген не?

Checking up the homework.

Let's start our lesson and check your homework.

What was your homework?

Answer the question. What is a daily routine?

  1. A Daily routine is a plan of the day.

  2. It is a working day.

Ә) Әкеңнің күн тәртібі туралы әңгімеле.

Б) Анаңның күн тәртібі туралы әңгімеле.

В) Өзіңнің күн тәртібің туралы әңгімеле.

Г) Досыңның күн тәртібі туралы әңгімеле.

Д) Мектептің күн тәртібі туралы әңгімеле.

  1. Answer the questions.

  1. What time do you get up?

  2. What time does your mother have breakfast?

  3. What time do you start school?

  4. How many lessons do you have every day?

  5. What time does your father go to bed?

  1. Етістік осы шағы қалай жасалады?

(Оқушылардың жауаптары)

  1. Тұр, жүр - сөздерін осы шақта жіктету.

  2. Жаттығу жұмыстарын ойын 2 командаға бөліп өткізу:

Revision of the Present Simple.

  1. Who tells me about the Present Simple?

  2. When is it used?

  1. 1). Тапсырмалар:

А) Берілген сөйлемдердің қателерін тап:

  1. Етістіктің осы шағы - ды, - ді, -ты, -ті жұрнақтары арқылы жасалады.

  2. Етістіктің осы шағы -а, -е, -и жұрнақтары арқылы жасалады.

Ә) 1. Жазып отырмын, бара жатырмын, сабақта отырмын - етісітіктің өткен шағында тұр.

2. Етістіктің осы шағы істің, қимылдың өтіп кеткенін білдіреді.

Б) 1. Оқыдым, жаздым, көрдім - сөздері етістіктің осы шағында тұр. 2. Етістіктің осы шағы істің қимылдың ертең болатынын білдіреді.

1). Find the mistakes in these sentences. Correct them.

  1. Her school start in 9 o'clock.

(Her school starts at 9 o'clock).

  1. I doesn't has lunch at 2 o'clock at the afternoon.

(I don't have lunch at 2 o'clock in the afternoon).

  1. What time do your mother gets up?
    (What time does your mother get up?)

2). Дұрыс жазып көрсет: 1. Дене шынықтыру - Днее ушынтырқы.

2. Күн тәртібі - кнү тртәібі.

2). Put the words in the correct order and make questions.

  1. I play with my friends in the evening.

play



friends

ds

evening

my

I

with

in

the



  1. My friend does his homework at 8 o'clock in the evening.

evening




ds

friend




ds

o'clock




ds

my




ds

8




ds

at




ds

his




ds

does




ds

the




ds

in




ds

homework

ds



  1. What time does she go to bed?

go




ds

time




ds

she

ds

to

ds

does




ds

what




ds

bed




ds

?

ds

3). Дене, күн сөздеріне қосымшалар жалғап жазыңдар.

3). Complete with: have, has, go, goes, get, gets, start, starts, come, comes.

  1. She ___________ up at 7.30.

  2. I ____________ breakfast at 8.00 o'clock.

  3. She __________ school at 14.00 o'clock.

  4. I ___________ to bed at 10.00 o'clock.

  5. She _____________ home at 5.00 o'clock.

  1. Шағын диктант жазып, өзіңді өзің тексер:

Арман бүгін де ерте тұрды. Жуынып, тамағын ішті. Үй тапсырмасын қайталап, мектебіне асықты. (Үйде жалғастырады).

Write the dictation.

I get up at 7 o'clock in the morning every day. I wash myself, have breakfast. Then I check my homework and go to school.

  1. Үй тапсырмасы: Мәтінді жалғастырып, мазмұндау. Етістіктің келер шағы. Қосымша материалдардан өздері ізденіп оқып келеді.(Ізденіспен оқыту әдісі)

Giving the homework. Write the continue of this text.

  1. Бекіту: Бүгінгі сабақтан нені үйрендік?

What did you understand from our lesson?

  1. Қорытындылау: Күн тәртібінің пайдасы қандай?

  2. Бағалау.

№1 мектеп - лицей

Школа-лицей №1

Интеграциялық ашық сабақ жоспары


Жүргізілетін тілдер: қазақ және ағылшын


Открытый урок по английскому и казахскому языков Режим дня (5 класс)Открытый урок по английскому и казахскому языков Режим дня (5 класс)


Открытый урок по английскому и казахскому языков Режим дня (5 класс)Открытый урок по английскому и казахскому языков Режим дня (5 класс)


Открытый урок по английскому и казахскому языков Режим дня (5 класс)

Жауапты мұғалімдер: Амрина Б.С.

Джусупова Р.Е.

Teachers: Amrina B.S.

Dzhussupova R.E.


© 2010-2022