- Преподавателю
- Иностранные языки
- Ашық сабақ Тақырыбы: Living plants
Ашық сабақ Тақырыбы: Living plants
Раздел | Иностранные языки |
Класс | - |
Тип | Рабочие программы |
Автор | Салықбаева Б.О. |
Дата | 30.10.2014 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
Пәні:ағылшын тілі
Сыныбы: 7 «А»
Такырыбы: Living plants
Мақсаты: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, өсімдіктер тақырыбы бойынша білімді меңгерту.
Міндеті:
-
Өсімдіктер, гүлдер жайлы ақпарат алу;
-
СТО арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдыландыру;
-
Топта жұмыс жасауға қалыптасу
Қолданылатын модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, оқытуда АКТ-ны пайдалану, СТО-ға үйрету;
Стратегиялық іс-әрекеттер: «Шаттық шеңбер», «Топ ұстанымы», «Синквейн», «Эстафета», «Топты бағалау»
Сабақ кезеңдер. Уақыты.
Жоспар мазмұны
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушылардың іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар:
I Кіріспе
2 мин.
3 мин.
Кіріспе
Психологиялық ахуал.
Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау. Топқа бөлу.
Гүлдердің суреттері. Мақсаты: Оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау. «Топ ұстанымы» Мақсаты: топта бірлесіп жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру;
Оқушылармен сәлемдесу;
Көңіл-күйлерін сұрау; «Шаттық шеңбер» арқылы бір-біріне жақсы тілек білдіреді.
Оқушыларды гулдер арқылы топқа бөлемін.
Ынтымақтастық атмосфераны орнату;
Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі. Бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынасқа түседі; Өз ұсыныстарын білдіреді. Бір-бірінің пікіріне сыйластықпен қарау.
-
Сабаққа кешікпеу
-
Уақытқа бағыну
-
Тапсырманы тиянақты орындау
Ынталандыру
Өте жақсы!
Жарайсыңдар!
АКТ
Гүлдердің суреттері
II. Тұсау кесер
4 мин.
Өткен сабақты бекіту. Өтілген тақырып «Animals in danger» «Сұрақ-жауап» hot ball; Мақсаты: Оқушылардың алған білімдерін тексеру;
Оқушыларға допты лақтыра отырып, сұрақ қояды.
-
What kind of animals do you know?
-
Can you speak about domestic animals?
-
Can you speak about birds and fish?
Оқушылар ойланып, сұраққа жауап береді;
Ok!
Excellent!
III. Негізгі бөлім.
3 мин.
10 мин
2 мин.
5 мин
Жаңа сабақ.
Түрткі сұрақ.
Мақсаты: тақырыпты ашу;
Текст оқу;
Жаңа сөздер;
Постер
Сергіту сәті;
Синквейн стрaтегиясы қолданылады;
Слайд көрсету.
What do you think the theme of the lesson?
Кактус және гүл жайлы текст береді;
Мұғалім екі топқа кактус және роза гүлін салуға тапсырма береді.
Мұғалім бес жол өлең жазуға тапсырма береді.
Оқушылар сыни тұрғыдан ойлайды, жауап береді.
Текст оқиды, жаңа сөздерді сөздікке жазады;
Оқушылар өз топтарымен сурет салады.
Оқушылар қозғалысқа түсу арқылы бойларын сергітеді. Оқушылар топ мүшелерімен пікір алмасады, шапшаңдық қабілеттері байқалады.
Thank you very much!
Excellent!
Good job!
Ынталандыру жақсы жарайсыңдар;
Мұғалім АКТ-ны қолдану арқылы оқушыларға тапсырма береді;
10 мин.
Эстафета стратегиясы
Мұғалім жаңа сөздерді қолданып, оқушыларға тапсырма береді.
Оқушалар топпен жұмыс жасай отырып, тапсырманы жылдам орындайды. Бір-бірімен пікір алмасады, жаңа сөздерге сөйлемдер құрастырады;
Ok! Excellent!
Good job!
2 топқа жазылған парақта жаңа өтілген сөздер беріледі;
IV. Қорытынды бөлім.
3 мин.
2 мин.
Үйге тапсырма: exercise 17 p. 62
Топ басшылары өз топтарын бағалайды.
Рефлексия
«Екі жұлдыз бір тілек».
Write story about flowers at your school.
Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін тиянақтау.
Талқылау, жинақтауға дағдыландыру;
Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды;
Топ басшылары өз топ мүшелерін әр тапсырма бойынша ұпай қоя отырып бағалайды;
Ынталандыру: жақсы, жарайсыңдар
Thank you very much!
Excellent!
Good job!
Бағалау парақшасы. Стикерлер.