«What do you want to be?» (Кім болғың келеді?)

"Описание материала: Базарбаева Сауле Дуйсенбековна Учитель английского языка сш.№7 г.Кызылорда Сабақтың тақырыбы: «What do you want to be?» (Кім болғың келеді?) Сабақтың мақсаты: Білімділік: «What do you want to be?» тақырыбындағы фразалық тіркестермен таныстыру және мамандық атауларын ойын арқылы үйрету; Дамытушылық: Сұрақ қою және сұраққа жауап беру арқылы сөйлеудің монологтық және диалогтық жолдарымен оқушылардың білік-дағдыларын дамыту; Тәрбиелік: Оқушылардың белгілі бір мамандыққа қызығушылығын арттыру және ойын әдісі арқылы шет тілін құрметтеуге баулу. Сабақтың түрі: ашық сабақ (demonstrative lesson) Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, миға шабуыл, ән, топпен жұмыс, жұппен жұмыс, сергіту сәті. Көрнекіліктері: интерактивті тақта, түрлі-түсті карта Сабақтың құрылымы: I. Ұйымдастырушылық кезеңі. II. Қызығушылықты ояту кезеңі. III. Үй тапсырмасын сұрау кезеңі. IV. Негізгі бөлім. А) What is he/she? B) What do you want to be? Жұппен жұмыс. C) “Professions” ойыны. D) Exercise 8, p.86 E) Puzzle time. Топпен жұмыс. F) Диалог (оқу). Exercise 11, p.87 G) Ән. V. Сабақты бекіту кезеңі. VI. Үй тапсырмасын беру кезеңі. Сабақтың барысы: I. Ұйымдастырушылық кезеңі. T: Good morning, boys and girls! Sit down, please. Today we are speaking about your future professions. II. Қызығушылықты ояту кезеңі. Сәйкестендір. A doctor Сырнайшы A musician Мұғалім A teacher Инженер A lawyer Қорғаушы A driver Оператор An engineer Дәрігер An operator Хатшы A secretary Жүргізуші III. Үй тапсырмасын сұрау кезеңі. Диалог. (Жұппен жұмыс) IV. Негізгі бөлім. А) Мамандықтарды есімізге түсіріп алайық! What is he? He is a doctor. What is she? She is a teacher. What is he? He is a driver. B) Оқушылар, бүгінгі сабағымыздың фразалық тіркесі “What do you want to be?” яғни, болашақта кім болғың келеді? Осы сұраққа жауап берейік. (ауызша) Exercise 4, at p.86. (Жұптасып жұмыс жасау) - What do you want to be? - I want to be a teacher. - What do you want to be? - I want to be a astronaut. C) Оқушылар, мамандықтарға байланысты ойын ойнайық. Әріптер ретсіз орналасқан, осы ретсіз орналасқан әріптерден мамандық атауларын шығаруларыңыз керек. 1) cordot - doctor 2) elawyr - lawyer 3) redivr - driver 4) hacteer - teacher 5) crsaeyret - secretary 6) anbk eangram - bank manager D) Дәптерлеріңді ашыңдар. Exercise 8, at page 86. Схемаға қарап, сұрақтары мен жауаптарын жазыңдар. Bolat, Dima, Asem, Arman, Olga A secretary + A doctor + A taxi driver + An astronaut + A teacher + What does Olga want to be? She wants to be a secretary. What does Bolat want to be? He wants to be an astronaut. What does Dima want to be? He wants to be a doctor. What does Asem want to be? She wants to be a teacher. What does Arman want to be? He wants to be a taxi-driver. E) Puzzle time. Топпен жұмыс. Сәйкес келетін заттарды табыңыз. (түрлі-түсті карта) F) Кітаптарыңнан 87-бетті ашыңдар. Exercise 11. Диалогты оқу. G) Ән айту. Do you want to be a scientist? A doctor or an astronaut There’s so many things That you could be It’s hard to choose the One you want What do you want to be, oh When you grow up When you grow up V. Сабақты бекіту кезеңі. - What is the phrase of the lesson? - What do you want to be? VI. Үй тапсырмасын беру кезеңі. Exercise 14, at page 87 The lesson is over. Good-bye!
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Базарбаева Сауле Дуйсенбековна

Учитель английского языка сш.№7 г.Кызылорда

"Тестирование на уроках английского языка."

Сабақтың тақырыбы: «What do you want to be?» (Кім болғың келеді?)

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: «What do you want to be?» тақырыбындағы фразалық
тіркестермен таныстыру және мамандық атауларын ойын
арқылы үйрету;

Дамытушылық: Сұрақ қою және сұраққа жауап беру арқылы сөйлеудің
монологтық және диалогтық жолдарымен оқушылардың
білік-дағдыларын дамыту;

Тәрбиелік: Оқушылардың белгілі бір мамандыққа қызығушылығын арттыру
және ойын әдісі арқылы шет тілін құрметтеуге баулу.

Сабақтың түрі: ашық сабақ (demonstrative lesson)

Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, миға шабуыл, ән, топпен жұмыс, жұппен
жұмыс, сергіту сәті.

Көрнекіліктері: интерактивті тақта, түрлі-түсті карта

Сабақтың құрылымы:

  1. Ұйымдастырушылық кезеңі.

  2. Қызығушылықты ояту кезеңі.

  3. Үй тапсырмасын сұрау кезеңі.

  4. Негізгі бөлім.

А) What is he/she?

B) What do you want to be? Жұппен жұмыс.

C) "Professions" ойыны.

D) Exercise 8, p.86

E) Puzzle time. Топпен жұмыс.

F) Диалог (оқу). Exercise 11, p.87

G) Ән.

V. Сабақты бекіту кезеңі.

VI. Үй тапсырмасын беру кезеңі.

Сабақтың барысы:

  1. Ұйымдастырушылық кезеңі.

T: Good morning, boys and girls! Sit down, please. Today we are speaking
about your future professions.

  1. Қызығушылықты ояту кезеңі.

Сәйкестендір.

A doctor Сырнайшы

A musician Мұғалім

A teacher Инженер

A lawyer Қорғаушы

A driver Оператор

An engineer Дәрігер

An operator Хатшы

A secretary Жүргізуші


  1. Үй тапсырмасын сұрау кезеңі.

Диалог. (Жұппен жұмыс)

  1. Негізгі бөлім.

А) Мамандықтарды есімізге түсіріп алайық!

What is he? He is a doctor.

What is she? She is a teacher.

What is he? He is a driver.

B) Оқушылар, бүгінгі сабағымыздың фразалық тіркесі "What do you
want to be?" яғни, болашақта кім болғың келеді? Осы сұраққа
жауап берейік. (ауызша)

Exercise 4, at p.86. (Жұптасып жұмыс жасау)

- What do you want to be?

- I want to be a teacher.

- What do you want to be?

- I want to be a astronaut.

C) Оқушылар, мамандықтарға байланысты ойын ойнайық.
Әріптер ретсіз орналасқан, осы ретсіз орналасқан әріптерден
мамандық атауларын шығаруларыңыз керек.

1) cordot - doctor

2) elawyr - lawyer

3) redivr - driver

4) hacteer - teacher

5) crsaeyret - secretary

6) anbk eangram - bank manager

D) Дәптерлеріңді ашыңдар.

Exercise 8, at page 86.

Схемаға қарап, сұрақтары мен жауаптарын жазыңдар.

Bolat, Dima, Asem, Arman, Olga

A secretary +

A doctor +

A taxi driver +

An astronaut +

A teacher +

  1. What does Olga want to be?

She wants to be a secretary.

  1. What does Bolat want to be?

He wants to be an astronaut.

  1. What does Dima want to be?

He wants to be a doctor.

  1. What does Asem want to be?

She wants to be a teacher.

  1. What does Arman want to be?

He wants to be a taxi-driver.

E) Puzzle time. Топпен жұмыс. Сәйкес келетін заттарды
табыңыз. (түрлі-түсті карта)

F) Кітаптарыңнан 87-бетті ашыңдар.

Exercise 11.

Диалогты оқу.

G) Ән айту.

Do you want to be a scientist?

A doctor or an astronaut

There's so many things

That you could be

It's hard to choose the

One you want

What do you want to be, oh

When you grow up

When you grow up

  1. Сабақты бекіту кезеңі.

  • What is the phrase of the lesson?

  • What do you want to be?

  1. Үй тапсырмасын беру кезеңі.

Exercise 14, at page 87

The lesson is over. Good-bye!

© 2010-2022