План-конспект видеоурока с использованием мультфильма Король Лев на английском языке

План-конспект відео уроку Клас: 5-ий на тему:  LionKing Тип уроку:  урок формування лексичних навичок та розвиток навичок аудіювання Мета уроку Практична: Сприяти розвитку навичок аудіювання за допомогою перегляду фрагмента мультфільму  "Король Лев". Організувати ознайомлення та тренування нових ЛО. Виховна:  Сприяти вихованню вміння слухати інших учнів, працювати в команді, сприяти вихованню позитивного ставлення до культури народу мови, що вивчається, при перегляді аутентичного відеофільму. ...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Видеоуроки
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

План-конспект відео уроку



Клас: 5-ий

на тему: Lion King

Тип уроку: урок формування лексичних навичок та розвиток навичок аудіювання

Мета уроку

Практична:

Сприяти розвитку навичок аудіювання за допомогою перегляду фрагмента мультфільму "Король Лев".

Організувати ознайомлення та тренування нових ЛО.

Виховна:

Сприяти вихованню вміння слухати інших учнів, працювати в команді, сприяти вихованню позитивного ставлення до культури народу мови, що вивчається, при перегляді аутентичного відеофільму.

Навчальна:

Сприяти поширенню країнознавчого кругозору за рахунок ознайомлення з культурою мови, що вивчається, сприяти розвитку філологічного кругозору за рахунок ознайомлення з новою лексикою пасивного вокабуляра.

Розвиваюча:

Сприяти розвитку короткочасної пам'яті та уваги в процесі перегляду відеосюжета, логічного мислення в процесі роботи над завданнями, уяви в процесі складання власних висловів.

Обладнання: дошка, картки з індивідуальними завданнями, комп'ютер.







ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання.

2. Повідомлення теми та мети та введення в іншомовну атмосферу.

T: The film is called "The Lion King". Do you know this film? What is it about?

Class: (учні дають свої відповіді)

T: By the end of the lesson we will know your attitude to this cartoon.

Now we will listen some song and you will try to guess who it sings.

(учні слухають пісню "I just can't wait to be king" та висловлюють свої думки, хто співає)

Учні діляться на 4 команди.

ІІ Основна частина

1. Етап підготовки до перегляду. Зняття фонетичних складностей. Ознайомлення з новими словами.

Pride - зграя левів, прайд

Danger - небезпека

To be careful - бути обережним

King - король

Hyena - гієна

Brave - сміливий

Team - команда

To disobey - не послухатись

Scar - шрам

2. Етап перегляду. Учні дивляться епізод, щоб потім виконати завдання.

(час епізоду з 0:12:00 до 0:18:17)

1) Співвіднести малюнки до імен героїв.

На дошці малюнки з кадрами з мультфільму та імена героїв. Треба знайти, який малюнок до якого героя підходить.

3. Етап перевірки розуміння змісту переглянутого. Завдання на картках.


а) Виберіть слова з таблички та вставте в речення

Daddy you kingdom there

King day lions secret

- My _________showed me the whole kingdom.

- Common. I will just show _________ a great place.

- So, your father showed you the whole________?

- Only the bravest ________ can go there.

- Remember, it's our little _________.

- I'll show you when we get ___________.

- Well, he is the future __________.

- One ______ you will get married.

б) Подивіться ще раз на речення, та подумайте, хто їх автор серед поданих нижче:

Simba, Nala, Scar, Zazu.

4. Обговорення теми "Is it easy to be king".

5. Перегляд ще одного епізоду. (час з 0:18:17 до 0:21:15) Обговорення теми, чи сподобались гієни.

6. Фізкультхвилинка.

Танець під пісню "In the jungle".

7. Кожній команді дається один герой епізоду. Завдання - довести, що їхній герой - найкращий.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підведення підсумків.

За допомогою таблички скласти речення про своє враження від переглянутого епізоду.

I like the episode because it is... interesting funny great exciting romantic

I don't like the episode because it is... boring sad depressing tragic

2. Виставлення оцінок.

T.: Today you all worked hard. So I will put you best marks all of you.

© 2010-2022