- Преподавателю
- Иностранные языки
- План урока на тему: First impressions
План урока на тему: First impressions
Раздел | Иностранные языки |
Класс | - |
Тип | Конспекты |
Автор | Даниярова А.К. |
Дата | 17.11.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
«Тексерілді»
Директордың оқу-тәрбие
ісі жөніндегі орынбасары
________ Сарсенбаев Д.Ж
Қысқа мерзімдік жоспар
Сабақтың тақырыбы: First impressions Сабақтың мақсаты: To develop pupils skills and habits in auding, speaking, reading and writing.
Сабақтың нәтижесі:they can speak about their first impressions at the time of introduction
Сабақтың түйінді идеялары: can share their ideas
Сабақтың әдіс-тәсілдері: Тілек шоғы, миға шабуыл, аквариумдегі балық, нолдіктер мен крестиктер әдісі, кемпірқосақ әдісі, табақша бағалау техникасы
Уақыты
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Тыңдаушылардың іс-әрекеті
Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау
Қолданылатын ресурстар
5 мин
5 мин
5 мин
27 мин
3 мин
Кіріспе:
Тілек шоғы
Home task
Таныстырылым:
Brainstorming
Негізгі бөлім:
«Кемпірқосақ » әдісі
Ex-2 p70
True or False
Аквариумдегі балық әдісі
Қорытынды:
«Plate marking technique»
-
Ынтымақтастық атмосферасын құру. Нұсқау: Ал құрметті оқушылар сабағымызды бастамас бұрын бір бірімізге тілек шоқтарыңызды жазып жіберейік.Қазір бір оқушыда смайликтердің суреті ал, кейбіреуіңде тілек сөздері жазылған. Суреттер мен сөздерді біріктіреміз.
-
Топқа бірігу. Нұсқау: Оқушылар сөмкелеріңді ашып қарасаңдар суреттер бар. Ол суреттерде не бейнеленген? Сол суреттер арқылы топқа бірігейік. Ал, балалар бүгінгі сабақтан не күтетіндеріңді мына табақшаға жазыңдар.
So, pupils your home task for today was ex-4,you had to сomplete the sentences. I will check your answers by the method of crosses and noughts.
So, pupils look at this boy. Do you know him?
Tell about your impressions.
--- So, the theme of our todays lesson is: « First impressions»
Нұсқау:
Write these words to your vocabularies:
Impression-әсер
Conversation-әңгіме
Appearance-бет әлпет
To stare-тігіле қарау
Нұсқау. Кемпірқосақ әдісінің мақсаты оқушылар бір біріне үйретеді,талқылайды,бағалайды. Now pupils in pairs read your part of the text together and explain to each other. Then write your understanding and make one thing connected with the theme.
-
Нұсқау: If these sentences true or false?
1)If we want to continue to talk to other person we must invite him/her.
2)Firstly we must greet other person.
3) We must talk much about ourselves.
4) Talk about something too personal.
5) If you don't like other person say it immediately.
6) Try not to be nervous.
Нұсқау: Answer to these questions .
First of all catch a fish ,then if you look behind there is a question. You must answer to that question.
-
What was your first impression of your best friend?
-
Do you form an opinion of people quickly?
-
What do you usually say when you greet someone?
-
What do you say when you want to introduce yourself?
-
Has anybody complimented you recently?
-
Can you look confident?
-
Can you look nervous?
Нұсқау: Write your opinions, ideas, suggestions to this plate.
Your home task for the next lesson ex-4p71 report what they said.
-
Оқушылар сәлемдесіп, бір біріне өз лебіздерін жазып, тілек шоқтарын жібереді.
Мен сізге зор денсаулық,бақыт, шығармашылық табыс тілеймін.
-
Оқушылар суреттер арқылы топқа бірігеді. Оқушылар сабақтан не күтетінін жазады.
Pupils complete the sentences by the crosses and noughts method.
Pupils speak about their first impressions.
Pupils write and pronounce the words
Pupils talk about the theme in their groups and tell each other in another group. At the end they connect their ideas with the thing they would make.
Pupils write the sentences to an interactive board, for example-
-----false
Pupils catch a fish and answer to the question.
Өз ойларын, келешекке ұсыныстарын жазады.
Criteries
To give 9 right answers
To write clearly
Criteries:
To give full answer
Don't use scissors
Don't use a glue stick
Use smilings
Criteries:
To finish in 3 min
To give 6 right answers
Criteries:
To answer in1 min
To give full answer
Total marking is by plates
Парақшалар
Суреттер,табақшалар
papers and a poster
Слайдтар
Copy books
Poster, pencils, papers
Copy books, activity book,an interactive board
Fish, a box
Plates and cakes
Мұғалім: _Даниярова Асем