Краткосрочный план по английскому языку на тему Who is taller? (6 класс)

Сын есімнің шырайларымен танысады, олардың қолданылуын үйренеді. Оқу және сөйлеу дағдыларын жетілдіреді. Сөздік қорларын көбейтеді. Сауатты жазу машықтарын, оқу дағдыларындамытады. Жаттығулар орындау арқылы пәнге деген қызығушылығын оятады. Сын есімнің шырайларымен танысты, қолдануды үйренеді. Сөздік қоры көбейеді. Сауатты жазу машықтарын, оқу дағдыларын дамытты. Жаттығулар арқылы пәнге деген қызығушылығы оянды.Сын тұрғысынан ойлаутехнологиясының «Топтастыру», «Постер» стратегиясын қолдана отыры...
Раздел Иностранные языки
Класс 6 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қазақстан Республикасының педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру курстарының үшінші деңгей бағдарламасын оқыған ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Букебаева Гульнур Нурлановнаның сабақ жоспары.


Сынып

6 "А" , 14 бала (1-топ) жақсы

Мерзімі

6. 12.2013

Сабақтың тақырыбы

Who is taller?

Сабақтың типі

Жаңа білімді меңгеру

Пән аралық байланыс

Қазақ тілі, орыс тілі

Сілтеме

6 сынып оқулығы, Т. Аяпова, 2011

Сабақтың мақсаттары

Сын есімнің шырайларымен танысады, олардың қолданылуын үйренеді. Оқу және сөйлеу дағдыларын жетілдіреді. Сөздік қорларын көбейтеді. Сауатты жазу машықтарын, оқу дағдыларын дамытады. Жаттығулар орындау арқылы пәнге деген қызығушылығын оятады.

Күтілетін нәтижелер

Сын есімнің шырайларымен танысты, қолдануды үйренеді. Сөздік қоры көбейеді. Сауатты жазу машықтарын, оқу дағдыларын дамытты. Жаттығулар арқылы пәнге деген қызығушылығы оянды.

Түйінді идеялар

Сын тұрғысынан ойлау технологиясының «Топтастыру», «Постер» стратегиясын қолдана отырып оқушыларды сыни тұрғыдан ойлай білуге баулу;

-Ақпараттық коммуникациялық технологиялар негізінде оқушыларды шығармашылық деңгейге жетелеу;

Қолданылған жабдықтар

А3, маркерлер, стикер, интербелсенді тақта, таратпа қағаз.

Сабақтың барысы

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі

4 мин.

Сәлемдесу. Жоқ оқушыларды белгілеу.

«Шаттық шеңбері» тренингін үйымдастыру.

Ашық хатты құрастыру арқылы 3 топқа бөлу.

Сәлемдесті.

Кезекші сыныпта жоқ балаларды белгілетеді.

Бір-біріне жақсы тілектер айтады, топ ережелерін құрады, топ спикерлерін сайлайды.

Бағалау критерийлері

1 мин.

Бағалау парағы таратылады. Критерилері түсіндірілді.

Өзін-өзі, өзара бағалау іске асады.

Топтық жұмыс

4 мин.






6 мин.




5 мин.

5 мин.

4 мин.





10 мин.


2 мин.



2 мин.









2 мин.










1. Слайд арқылы сабақтың тақырыбын

ашу, мақсатын қою.

2. Ережесін құрдырту, пысықтау.

3. Кітаппен жұмыс.

Ex:2 listen and practise.

Ex: 3Talk to your patner. Describe the girls.

Жаңа сөздерді жазу.

Таратпа қағазбен жұмыс

Сергіту сәті.(Супер физкул.)

Топтарды ауыстыру. Ашық хаттардың теріс жағындағы түстер бойынша.

"Постер " жасау

Жаңа тақырыпқа байланысты

Үй жұмысы:

Ex:1, 2pg 25 Work book

Бағалау парағын жинап бағаларын қою, ал балаларға галерея шарлату.


Кері байланыс(слайдқа стикер жабыстыру)

Сабақ қалай өтті?

Қандай қиындықтар болды?

Бүгінгі сабақтан не үйрендің?


Слайдтағы суретті қарап сабақтың тақырыбын

тапты, мақсатын өздері қойды.

Ережені құрды.

1-жаттығуды тындады,

2-жаттығуды жұппен орындады.

Жаңа сөздерді сөздік дәптерлеріне жазды, дұрыс айтылуын оқыды.

Сын есімдердің екі түрін жазып айтты.

Сергіту сәтін орындады, түстер бойынша топқа бөлінді.

Постер жасап қорғады.

Үй жұмысын күнделіктеріне жазып алды.

Бағалау парағы арқылы өзін-өзі, өзара, топтық бағалауды жүргізді. Спикер қойған бағаларын қорғайды.

Оқушылар сабақ жайлы жұмыстарын галереяны шарлау арқылы бағалайды.

Өз көзқарастарын стикерлерге жазып тақтадағы смайликтердің астына жабыстырды.




© 2010-2022