Урок на тему: Giving advice-should, shouldn`t

Раздел Иностранные языки
Класс 5 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар

5-сынып.


Күні

13-15.10.14ж

Сабақтың тақырыбы

Giving advice-"should", "shouldn`t"

Сабақтың мақсаты

Оқушыларға сыни ойлауға үйрететін тапсырмалар "should shouldn`t"грамматикеасын түсінуге жағдай жасау.

Күтілетін нәтиже

Оқушыларға сыни ойлауға үйрететін тапсырмалар "should,shouldn`t"грамматикасын түсінеді..

Қолданылатын модульдер

Сыни ойлауды дамыту, оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, көшбасшылық, оқу және оқыту үшін бағалау, АКТ

Қолданылатын әдіс-тәсілдер

Ой қозғау,сұрақ жауап,топпен жұмыс,диалогтік оқыту әдісі.

Ресурстар (Әдебиеттер,

сілтемелер, құрал-жабдықтар)

Оқулық, дидактикалық материалдар,pictures of families,toothbrush and sweet

Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының іс - әрекеті

Уақыты


Сабақтың кезеңдері

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

5 мин

І. Кіріспе.

Ұйымдастыру.

Психологиялық ахуал орнату. Топқа бөлу.

  • Оқушыларды жылы жүзбен қарсы алу, амандасу

  • Divide the group with the

  • medicine

Сәлемдеседі жылы қабақты сезеді.

They divide into three groups with the medicine

8 мин

Үй тапсырмасын сұрау.


  • Үйге берілген тапсырма бойынша жаттығуды тексеру.

  • Questions and answers

Үй жұмысын тексертеді.

Өткен сабақты қорытындылау үшін questions and answers

арқылы қорытындылайды.

5 мин

ІІ. Тұсау кесер

Қызығушылықты ояту.

Warm up: Sing a song." Mum can you buy me?"

Оқушылар , «what do I like to eat?» ойынын ойнайды.

20 мин

ІІІ. Негізгі бөлім.

Жаңа материалмен танысу

Бекіту.

New words:

Teeth,toothache,matter,should,shouldn`t,join,missing

Presentingshould and shouldn`t

Do you brush your teeth?When?You should brush your teeth twice a day?

Listening and reading

What`s wrong with Jack?Where do they go?

2.Doing exercises: w.bp33,ex 1,2,3

Әдіс арқылы оқушылар өз бетімен жаңа тақырыппен танысады, топта талқылайды, бір-біріне түсіндіру арқылы жаңа сабақты меңгереді.

Берілген тақырып бойынша топта диалог оқылады. Топтар өзара бағаланады.

3 мин

IV. Қорытынды.

Рефлексия.

Бағалау.

Бағалау парағындағы критерийлер бойынша жиынтық бағалау жасайды.

«Бағдаршам»

Оқушылар сабақ процесінде өзінің қалай жұмыс істегені туралы ойын түйеді, «Бағдаршам»арқылы сабақты қалай түсінгенін айтады.

2 мин

VІ. Үйге тапсырма.

Pr.b ex

Doing exercise


© 2010-2022