- Преподавателю
- Иностранные языки
- Краткосрочное планирование урока английский язык 9 класс на тему: Dream vacation
Краткосрочное планирование урока английский язык 9 класс на тему: Dream vacation
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 9 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Мажитова А.Р. |
Дата | 06.01.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Пән: ағылшын тілі | 9 сынып | Тарау: Travelling | |
Сабақтың тақырыбы | Dream vacation | ||
Мақсаты | сабақтың соңына, "be going to/want to" фразалық етістіктерді қолданып, оқушылар өз армандайтын демалыстары туралы айта алады; топпен әрекет жасау жөнінде ойларымен бөліседі | ||
Күтілетін нәтиже | елдер туралы білгендерін сабақта қолдана біледі; топпен әрекет жасайды, өзара білім алмасады; "be going to/want to" фразалық етістіктерді, ағылшын тілі шақтарын (Present to Future in the past) ауызша /жазбаша сөзде қолдана біледі | ||
Модульдері |
| ||
Бағалау | Бағалау парақшалары | ||
Деректер | дидактикалық материалдар, А4 парақтары, маркерлер | ||
Сабақ кезеңдері: | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | |
Ұйымдастыру 2 мин | «Sharing» әдісі «Топтық жұмыс қандай болу керек?» тақырыбы негізінде ойлар | шеңбер құрып отырады, сағат тілі бойынша берілген тақырыпта ойларымен бөліседі | |
Білу 3 мин | Say what about these words: going to the cinema, theatre, sport events, listening to music and so on. Топқа бөлу (сандар арқылы) | берілген сөздерді ортақ мағынасын білдіретін сөзбен атайды (барлық сыныппен) стикерлердің артында жазылған сандар арқылы топтарға бөлінеді | |
Түсіну 5 мин | Answer to the question: What do you know about these countries and capitals? (in groups)
| парталарында елдер/қалалар атаулары жазылған парақтар жатыр. Оқушылар елдер мен қалалар туралы білгендерін айтып, ойларымен бөліседі | |
Қолдану 15 мин 2 мин | The text is divided into 2 parts and given to groups. Task: read and put 2-3 questions to each part. Then groups change the parts of the text and ask questions to each other. Warm-up «Attentive listener»
| мәтін бөліктерімен танысады, берілген бөлікке 2-3 сұрақ құрайды. Содан соң топтар бөліктермен алмасады. Бір-бірлеріне кезекпен сұрақтарды қояды мәтіннен «th» дыбысы бар сөздерді естігенде қол шапалақтайды | |
Талдау 5 мин | Game "BINGO"
| мәтіннен етістіктерді теріп «БИНГО» парағын толтырады, 1-ші болған топ «БИНГО» деп айтады | |
Жинақтау 5 мин | Write a short "Dream vacation" using the following: "I am going to… I want to see (to travel/to try on/ )"
| қысқаша өз армандайтын демалыстары туралы жазады. Жеке және топпен жұмыс (берілген парақты сағат тілімен жібере отыра, кезекпен толтырады) | |
Бағалау 8 мин | Аяқталмаған сөйлем стратегиясы Мен істей аламын:
Кері байланыс: «Sharing» әдісі «Топтық жұмыс нәтижесі» | сабақтан алған әсерлерімен бөліседі, бағалайды |