Урок английского языка в 5-классе Countries and nationalities

Мәдениет негізгі мектебі       Ағылшын тілінен ашық сабақ жоспары       Тақырыбы:     «Countries and nationalities» (5 - сынып) Ойын - сабақ           Пән мұғалімі  Есенеева Г.К.       Сабақтың тақырыбы: Countries and nationalities Сабақтың мақсаты: Оқушыларға ел аттарын, кімнің қай елден келгенін сұрауды және                                           оған жауап беруді үйрету.                                     Кімнің қай ұлт өкілі екендігін айта білуге үйрету, білімдік                                        дағдыларын қалыптастыру.                                      Оқушылардың сөздік қорын кеңейту. Тәрбиелік мақсаты: Оқушылардың танымдық деңгейінің өсуіне ықпал ету. Өзін                                     Еркін және мәдениетті ұстай білуге тәрбиелеу. Дамыту мақсаты: Оқушылардың есте сақтау қабілетін дамыту, диалог және монолог                                 түрде сөйлеуге төселдіру. Пәнаралық байланыс: география, денешынықтыру Оқыту тәсілдері: ойын түрі, сұрақ –жауап, диалог және монолог сөз әрекеті, түрлі-түсті                               көрнекілік қолдану Жабдығы:  географиялық карта, ұлттық костюмдер, суреттер, кесінді қағаздар Сабақ барысы І. Ұйымдастыру кезеңі. 1. Амандасу. Good morning, children. I’m glad to see you. S: Good morning2 to you  We are glad to see you. 2. Кезекшінің мәліметі. ІІІ. Мақсат қою кезеңі. We’ll speak about countries and nationalities today. We’ll learn new words and talk about countries and nationalities. We have got guests today. IV. Now we begin our lesson with phonetical drill of words. V. Тақтада берілген сөздерді дыбыстау, дұрыс айтылуына көңіл бөлу. Тақырып бойынша жаңа ел аттары, ұлт атаулары енгізіледі. Бұл жұмыс барысында географиялық карта пайдаланып, мемлекеттер көрсетіледі. Оқушылар хормен,  жеке-жеке айтып шығады. Children, look at the map and try to show these countries on the map.  Өз еліміө –Қазақстанды картадан көрсетіп, мақтаныш сезімін білдіру.Kazakhstan is our Motherland. We like it very much. VI. Топтық жұмыс. Оқушылар бір-біріне сұрақ қойып, сөйлеу дағдыларына төселдіріледі. VII. Let’s play. There are some guests in our classroom. We want to know where do they from and what’s their nationalities. Оқушылар әр ұлт өкілдерінің киіміндегі сыныптастарына сұрақ қойып, олар жауап береді.  Where do you come? What’s your nationality?   Сөздердің айтылуына, дауыс ырғағына көңіл бөлініп отырады. VIII. Сергіту сәті. Now let’s have a rest. We do our exercises. Hands up, hands out              Bend left, bend right Hands on hips                        1,2,3, hop  Sit down, stand up                  1,2,3, stop. To the sides IX. Let’s go on. 1. Now , children, act out the dialogues.”Ой қозғау ” стратегиясы. Оқушылар диалогты ойнап береді. Жаңа сөздердің айтылуына назар аударылады. 2. Ауызша сөйлеу дағдыларын, логикалық ойлау қабілеттерін дамытуға арналған «We go to the Zoo» ойыны. Аңдардың аттары, қай елдерді мекендейтіні туралы суреттерді қолдана отырып, айтылады . And now a game “We go to the Zoo”. We’ll see a lot of animals here. We’ll know where do they come and what do they eat. S1: Good afternoon, children. Welcome to the Zoo. This is the tiger. Is this a tiger? Yes, it is. No, it isn’t. Where do tigers come from? They come from … What do they eat? They eat …  etc. It’s very interesting.   It’ nice. It’s fine. Thank you very much.  Good bye. S1: You are welcome. Good bye. T: Children, your are good actors, thank you for your wonderful play. Х. Жедел орындауға арналған тапсырма. 1.     Оқушыларға сөздер жазылған кесінді қағаздар таратылады. Балалар жетіспей тұрған әріптерді қойып, оқып береді. Children, do you know the new words? Put the letters inti each gap and read the words. 2.     Сергіту сәті. I think you are tired. Then you have a rest.  Run! Fly! Jump! …      ХІ. Оқулықпен жұмыс. 1.     Now, we’ll read from the textbooks. Open your books. Оқушыларды дұрыс ырғақпен оқуға, оқу техникасын меңгеруге төселдіру. ХІІ. Қорытынды. 1.     The lesson is over. Thank you for your good work at the leson. All of you were active. Your marks are excellent. 2.     Homework is to write countries and nationalities, about animals.
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:



Мәдениет негізгі мектебі







Ағылшын тілінен ашық сабақ жоспары

Тақырыбы:

«Countries and nationalities»

(5 - сынып)

Ойын - сабақ











Пән мұғалімі Есенеева Г.К.







Сабақтың тақырыбы: Countries and nationalities

Сабақтың мақсаты: Оқушыларға ел аттарын, кімнің қай елден келгенін сұрауды және

оған жауап беруді үйрету.

Кімнің қай ұлт өкілі екендігін айта білуге үйрету, білімдік

дағдыларын қалыптастыру.

Оқушылардың сөздік қорын кеңейту.

Тәрбиелік мақсаты: Оқушылардың танымдық деңгейінің өсуіне ықпал ету. Өзін

Еркін және мәдениетті ұстай білуге тәрбиелеу.

Дамыту мақсаты: Оқушылардың есте сақтау қабілетін дамыту, диалог және монолог

түрде сөйлеуге төселдіру.

Пәнаралық байланыс: география, денешынықтыру

Оқыту тәсілдері: ойын түрі, сұрақ -жауап, диалог және монолог сөз әрекеті, түрлі-түсті

көрнекілік қолдану

Жабдығы: географиялық карта, ұлттық костюмдер, суреттер, кесінді қағаздар

Сабақ барысы

І. Ұйымдастыру кезеңі. 1. Амандасу.

Good morning, children. I'm glad to see you.

S: Good morning2 to you We are glad to see you.

2. Кезекшінің мәліметі.

ІІІ. Мақсат қою кезеңі.

We'll speak about countries and nationalities today. We'll learn new words and talk about countries and nationalities. We have got guests today.

IV. Now we begin our lesson with phonetical drill of words.

V. Тақтада берілген сөздерді дыбыстау, дұрыс айтылуына көңіл бөлу.

Тақырып бойынша жаңа ел аттары, ұлт атаулары енгізіледі. Бұл жұмыс барысында географиялық карта пайдаланып, мемлекеттер көрсетіледі. Оқушылар хормен, жеке-жеке айтып шығады.

Children, look at the map and try to show these countries on the map. Өз еліміө -Қазақстанды картадан көрсетіп, мақтаныш сезімін білдіру.Kazakhstan is our Motherland. We like it very much.

VI. Топтық жұмыс. Оқушылар бір-біріне сұрақ қойып, сөйлеу дағдыларына төселдіріледі.

VII. Let's play. There are some guests in our classroom. We want to know where do they from and what's their nationalities. Оқушылар әр ұлт өкілдерінің киіміндегі сыныптастарына сұрақ қойып, олар жауап береді. Where do you come? What's your nationality? Сөздердің айтылуына, дауыс ырғағына көңіл бөлініп отырады.

VIII. Сергіту сәті. Now let's have a rest. We do our exercises.

Hands up, hands out Bend left, bend right

Hands on hips 1,2,3, hop

Sit down, stand up 1,2,3, stop.

To the sides

IX. Let's go on. 1. Now , children, act out the dialogues."Ой қозғау " стратегиясы. Оқушылар диалогты ойнап береді. Жаңа сөздердің айтылуына назар аударылады.

2. Ауызша сөйлеу дағдыларын, логикалық ойлау қабілеттерін дамытуға арналған «We go to the Zoo» ойыны. Аңдардың аттары, қай елдерді мекендейтіні туралы суреттерді қолдана отырып, айтылады . And now a game "We go to the Zoo". We'll see a lot of animals here. We'll know where do they come and what do they eat.

S1: Good afternoon, children. Welcome to the Zoo. This is the tiger. Is this a tiger? Yes, it is. No, it isn't. Where do tigers come from? They come from … What do they eat? They eat … etc. It's very interesting. It' nice. It's fine. Thank you very much. Good bye.

S1: You are welcome. Good bye.

T: Children, your are good actors, thank you for your wonderful play.

Х. Жедел орындауға арналған тапсырма.

  1. Оқушыларға сөздер жазылған кесінді қағаздар таратылады. Балалар жетіспей тұрған әріптерді қойып, оқып береді.

Children, do you know the new words? Put the letters inti each gap and read the words.

  1. Сергіту сәті.

I think you are tired. Then you have a rest. Run! Fly! Jump! …

ХІ. Оқулықпен жұмыс.

  1. Now, we'll read from the textbooks. Open your books. Оқушыларды дұрыс ырғақпен оқуға, оқу техникасын меңгеруге төселдіру.

ХІІ. Қорытынды.

  1. The lesson is over. Thank you for your good work at the leson. All of you were active. Your marks are excellent.

  2. Homework is to write countries and nationalities, about animals.





© 2010-2022