- Преподавателю
- Иностранные языки
- Сабақтың тақырыбы: Табу 5-сынып
Сабақтың тақырыбы: Табу 5-сынып
Раздел | Иностранные языки |
Класс | - |
Тип | Презентации |
Автор | Жаппаров Ш.Р. |
Дата | 25.01.2015 |
Формат | doc |
Изображения | Нет |
«Келісемін»
ДОІЖО : С.Ахмедова
Мектеп атауы : «Қос Қорған» жалпы орта мектеп » коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді жоспар
Сынып: 5ә-сынып
Пәні: Қазақ тілі
Пән мұғалімі: Жаппаров Шарипжан
Өтілетін күні: 12.11.2014 жыл
Тақырыбы:
Табу
Жалпы мақсаттар:
Жаңа тақырыпты толық меңгерту , оқушылардың ой-өрісін , дүниетанымын, есте сақтау қабілеттерін дамыту, өмірде табу сөздерді дұрыс қолдана білуге үйрету .
Дереккөздер
Оқулық ,флипчарт, АКТ, қосымша әдебиеттер, стикерлер , ноутбук
Сабақ кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушы іс-әрекеті
Ұйымдастыру кезеңі:
5 мин
Оқушылармен сәлемдесу.Сыныптың сабаққа дайындығын тексеру. Оқушыларды топтарға бөліп, сабаққа дайындау.
Мұғаліммен сәлемдесіп,сабаққа дайындалады.Топпен жұмыс істеуге дайындалады.
Бағалау критерийлерін құрып алу 5 мин
топтарға сұрақтар қою және ой толғау арқылы
Топ болып берілген сұрақтарға жауап береді.
Жаңа сабаққа дайындық кезеңі
3 мин
СТО технологиясы бойынша сұрақтар қою арқылы, жаңа тақырыпты ашу үшін «Ой қозғау»
Өз ойларын білдіреді. Басқалардың ойымен санасады.
Жаңа сабақ
17 мин
Жаңа тақырып - Табу сөздер туралы мәліметтерді жинақтап , оқушыларға тақырыпты меңгерту . Оқулық бойынша жұмыс атқару, өз ойының айырмашылығын ескере отырып , есте сақтау кестесі арқылы оқушылардың білімін шыңдау
Сабақтың мақсатымен танысып , сол мақсатқа жету жолдарын қарастырады. Жаңа сабақ бойынша тұжырымдама қорғау
Негізгі бөлім
5 мин
Оқушылардың білімдерін пысықтау мақсатында жұптық тапсырмалар беру.
Оқушылар білген білімдерін бір-бірімен пікір алмасу арқылы білімдерін шыңдайды
Рефлексия
5 мин
Оқушылар сабақтан алған білімдерін сәйкесінше орналастыру сұралады,ортақ талданады.(не білдім, не білгім келеді?) INSERT әдісі бойынша рефлексия жаздыру.
Берілген тапсырманы орындайды. Стикелерге өз ойларын , рефлексия жазады.
Бағалау
5 мин
Фармативті бағалап отыру
Топ басшылары топ мүшелерін бағалайды және оны дәлелдеп береді. Критерийлер арқылы бағалайды
«Келісемін»
ДОІЖО : С.Ахмедова
Мектеп атауы : «Қос - Қорған» жалпы орта мектеп » коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қысқа мерзімді жоспар
Сынып: 5ә-сынып
Пәні: Әдебиет
Пән мұғалімі: Жаппаров Шарипжан
Өтілетін күні: 12.11.2014 жыл
Тақырыбы:
«Жиренше мен Қарашаш сұлу» аңыз әңгімесі
Жалпы мақсаттар:
Жаңа тақырыпты толық меңгерту , оқушылардың ой-өрісін , дүниетанымын, есте сақтау қабілеттерін дамыту , аңыз -әңгімелер , шешендік сөздер арқылы өз ойын түсіндіруге үйрету .
Дереккөздер
Оқулық ,флипчарт, АКТ, қосымша әдебиеттер, стикерлер , ноутбук
Сабақ кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушы іс-әрекеті
Ұйымдастыру кезеңі:
5 мин
Оқушылармен сәлемдесу.Сыныптың сабаққа дайындығын тексеру. Оқушыларды топтарға бөліп, сабаққа дайындау.
Мұғаліммен сәлемдесіп, «Шаттық шеңберін» құрып , сабаққа дайындалу .
Бағалау критерийлерін құрып алу 5 мин
Топтарға сұрақтар қою және ой толғау арқылы
Топ болып берілген сұрақтарға жауап береді.
Жаңа сабаққа дайындық кезеңі
3 мин
СТО технологиясы бойынша сұрақтар қою арқылы, жаңа тақырыпты ашу үшін «Ой қозғау»
Өз ойларын білдіреді. Басқалардың ойымен санасады.
Жаңа сабақ
17 мин
Жаңа тақырып - «Жиренше мен Қарашаш сұлу» әңыз-әңгімесі бойынша толық мәлімет беру . Оқушылардың өлең бойынша пікірлерін тыңдау , негізгі идеяны ашу . Оқулық бойынша жұмыс атқару, өз ойының айырмашылығын ескере отырып , есте сақтау кестесі арқылы оқушылардың білімін шыңдау.
Сабақтың мақсатымен танысып , сол мақсатқа жету жолдарын қарастырады. Жаңа сабақ бойынша тұжырымдама қорғау
Негізгі бөлім
5 мин
Оқушылардың білімдерін пысықтау мақсатында жұптық тапсырмалар беру.
Оқушылар білген білімдерін бір-бірімен пікір алмасу арқылы білімдерін шыңдайды
Рефлексия
5 мин
Оқушылар сабақтан алған білімдерін сәйкесінше орналастыру сұралады,ортақ талданады.(не білдім, не білгім келеді?) INSERT әдісі бойынша рефлексия жаздыру.
Берілген тапсырманы орындайды. Стикелерге өз ойларын , кері байланыс жазады.
Бағалау
5 мин
Критерийлерді оқушылармен бірге белгілеу .Фармативті бағалап отыру
Топ басшылары топ мүшелерін бағалайды және оны дәлелдеп береді. Критерийлер арқылы бағалайды