Урок планирование на тему Проблемы здоровья (7 класс)

Раздел Иностранные языки
Класс 7 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат rar
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі:

Қысқа мерзімді жоспар

Пәні: Ағылшын тілі

Сынып: 7

Мерзімі:

Тақырыбы: Test yourself

Мақсаты:

Модуль бойынша алған білімдерін тиянақтай алуға дағдыландыру.

Күтілетін нәтиже:

Модуль бойынша алған білімдерін тиянақтайды.

Кезең

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Топқа бөлу

2 минут

Топқа бөлінуге нұсқау жасаймын.

6 оқушыдан 2 топқа бөлінеді.

Таратпа қағаздар

Кіріспе бөлім

5 минут

«Ой қозғау» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұраймын.

(стикерлерге қатысты)

Үй тапсырмасын өзара тексертіп, бағалатамын.

Оқушылар миға шабуыл жасай отырып, өткен сабақты естеріне түсіріп, сұрақтарға жауап береді.

Сыныптасын бағалау.

Оқулық, бағалау парақшасы

Жаңа сабақ

таныстырылымы

10 минут

Интербелсенді тақтадан тест тапсырмаларын көрсетемін.

Интербелсенді тақтада берілген тест жұмыстарын орындап, өзара тексеріп, бағалап шығады.

«Теңгелер» әдісімен формативті бағалау

Жасанды теңге ақшалар, инербелсенді тақта, тест парақшалары

Жаңа сабақты қолдану

8 минут

«Тірек сызбалар» стратегиясы бойынша топтық жұмыс жасатамын.

Интербелсенді тақтадан көрсетілген тірек сызбалар бойынша мәтін құрастырып, мәтінді қазақ тіліне аударады.

«Теңгелер» әдісімен формативті бағалау

Интербелсенді тақта, А4 қағазы.

6 минут

«Мен не үйрендім?» тақырыбына эссе жаздырамын.

Берілген тақырып бойынша өз ойларын түсіріп, өзара бағалау критерийлеріне сүйеніп бағалап шығады.

Сыныптасын критериалды бағалау

Табыс критерийі, бағалау парақшасы, оқушы дәптері

Қорытынды

5 минут

«Кім жылдам» ойыны жүргізу арқылы саұрақтарға жауап беріп, сабақты қорытындылайды.

Сұрақтарға жылдам жауап беру арқылы сабақты қорытындылайды.

«Теңгелер» әдісімен формативті бағалау

Табыс критерийі, жасанды теңге ақшалар

Бағалау

5 минут

Бағалау кезеңін жариялайды.

-әр дұрыс жауап берілген жауап - 10

-кері байланыста өзінің пікірін дәлелдеу-10

-үй жұмысы үшін-10

-белсенділігі мен дұрыс пікір ұсыну-10

-түйінді сұраққа жауап беру-10

-топ мүшесіне көмектесу, ынтымақтасып жұмыс жасауы-10

Баллды бағаға ауыстыру:

«5» - 70-80

«4» - 50-60

«3» - 30-40

«2» - 0-20

Критерий арқылы өздерінің бағасын айтады. Табыс критерийлеріне назар аударады.

«Теңгелер» әдісімен формативті бағалау,

Сыныптасын критериалды бағалау

Критериалды бағалау плакаты, табыс критерийлері, жасанды ақшалар

Рефлексия

4 минут

«Не білдім? Не білгім келеді?» кері байланыс стикерін тарату.

Үй тапсырмасын беру.

Тақырыпты қалай түсінгенін стикерге жазып, тақтаға жапсырады.

Рефлексия плакаты,

Стикер








© 2010-2022