- Преподавателю
- Иностранные языки
- Открытый урок Альбом Омара
Открытый урок Альбом Омара
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 7 класс |
Тип | Другие методич. материалы |
Автор | Сунгатова А.Е. |
Дата | 12.02.2016 |
Формат | docx |
Изображения | Нет |
Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі: Сунгатова Асем Ермековна Сабақ жоспары | |
Мерзімі: 16.10.12 | Ағылшын тілі сабағы 7 - сынып (12-13жас) |
Сабақтың тақырыбы: | Omar's album |
Сілтеме: | Тақырыпты - күнтізбелік жоспар, сабақ жоспары, слайдтар, видео, «Ағылшын тілі» оқулығы. Т.Аяпова Алматы «Атамұра» - 2012 жыл |
Жалпы мақсаты: | «Omar's album» тақырыбы бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыру, сөйлемдер құраcтыру қабілеттерін жетілдіру, тақырыпты шынайы өмірмен ұштастыру мақсатында топтық, жұптық жұмыс жүргізу, ойлау қабілеттерін дамыту мақсатында тапсырмалар орындату. Оқушыларды коммуникативтік қарым - қатынасқа түсуге жетелеу және байланыстыра сөйлеу дағдысын дамыту. |
Сабақтың көрнекілігі: | Интерактивті тақтадағы слайдтар, кит тақырыбына суреттер, үлестірме қағаздар, оқулық. |
Әдіс - тәсілдер: | Сұрақ - жауап, жұптық жұмыс, топтық жұмыс, ұжымдық жұмыс, диалог, сыни ойлау тұрғысынан ойлауға үйрету элементтері. |
Оқыту нәтижесі: | Сөйлем құрай білу, ойлау қабілеттерін дамыту |
Түйінді идеялар: | Өз ойларын қорыта білу, түсіндіре білу, тілдесімге жетелегенде жауап бере алу |
Сабаққа дайындық:
| Сәлемдесу, түгендеу, топқа бөліну, тіл дамыту жаттығу. |
Тапсырмалар: | Жануарлардың қиықтарын толықтыру арқылы 3 топқа бөлу (қасқыр, тиін, түлкі) (2 мин)
1-топ тапсырмасы:кит және бүркіт туралы оқу 2-топ тапсырмасы: тышқан мен ара туралы оқу 3-топ тапырмасы: жарқанат пен кесіртке туралы оқу (әр топ мәтінді оқып, аудармасын айтады)
a)
b) жаңа сөздер: (оқушылар суреттің көмегімен аударады)
7. Сабақты бекіту Китке байланысты диаграмманы толтыру.
|
Қосымша тапсырма: | Parts of whales- кестесімен жұмыс |
Қосымша оқу: | Мәтінмен жұмыс- қосымша ақпарат |
Сынып : 7
Сабақтың тақырыбы: Omar's album
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Жанурдың түрі «Кит » тақырыбы бойынша оқушылардың сөздік қорын қалыптастыру, ең қарапайым сөз тіркестерін және сөйлемдер құрап үйрету.
Дамытушылық: тақырыпты шынайы өмірмен ұштастыру мақсатында топтық, жұптық жұмыс жүргізу, ойлау қабілеттерін дамыту мақсатында тапсырмалар орындату. Оқушыларды коммуникативтік қарым - қатынасқа түсуге жетелеу және байланыстыра сөйлеу дағдысын дамыту.
Тәрбиелік: жануардың қай түрі болмасада оны қорғауға дайын болуға тәрбиелеу.
Сабақтың көрнекілігі: жануарлар тақырыбына суреттер, үлестірме қағаздар, жаңа сөздерге байланысты суреттер, оқулық.
Сабақтың барысы:
I Ұйымдастыру кезеңі:
Мейірімді жүрекпен,
Ақпейілді тілекпен,
Амандасып алайық,
Бір жадырап қалайық!
Сәлемдесу.
Сабаққа дайындық:
Warm-up - әр топқа өлең жолын тарату
A whale is not as small as us.
Most whales are bigger than a bus!
A whale is not like a fish in the sea.
A whale breathes air like you and me.
II. Сабақтың барысы:
-
Үй жұмысын тексеру: әр топ өздері шығарған газеттерін қорғау.
-
Cыныпты топқа бөлу- сурет қиықтарын жиыстыру арқылы
-
Миға шабуыл:
-
Do you like Omar's poster?
-
Why do you like his poster?
-
Берілген сурет бойынша жұмыс жүргізу:
1-топ тапсырмасы:кит және бүркіт туралы оқу
2-топ тапсырмасы: тышқан мен ара туралы оқу
3-топ тапырмасы: жарқанат пен кесіртке туралы оқу
(әр топ мәтінді оқып, аудармасын айтады)
-
Жұптық жұмыс: 3 жаттығу 46 бет берілген сұрақтарға жауап беру.
-
Мәтін алды жұмыс: 3 топқа жеке сұрақтар кит туралы
a)
-
Do whales live in water?
-
Do they eat fish?
-
Do whales have big mouth?
-
Do they drink water?
-
Do they sleep?
-
Are there whales in the Caspian Sea?
b) жаңа сөздер: (оқушылар суреттің көмегімен аударады)
-
Сергіту сәті: кит туралы бейне материал көру
-
Мәтінмен жұмыс- 9 жаттығу 47 бет (әр топ өзіне таңдап алған мәтін бөлігін аударады)
7. Сабақты бекіту
Китке байланысты диаграмманы толтыру.
Үйге тапсырма: деңгейлік: жоғары деңгей- «киттың дене мүшелері » атты кестені толтырады, орта деңгей, төмен деңгей- мәтінмен жұмыс.
Оқушылардың көмегін пайдаланып, бағалау. Пікірлерін сұрау.