What do you eat for breakfast? 5 form

Раздел Иностранные языки
Класс 5 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар17

Сыныбы: 5 Пәні: Ағылшын тілі

Сабақ тақырыбы:

What do you eat for breakfast?

Сабақ мақсаты:

Жүйелі сөйлеуге өз ойларына қорытынды жасай білуге дағдыландыру. Оқушылардың логикалық ойлау дағдысын, шығармашылық қабілеттерін жетілдіру.

Табыс критерийлері:

Өз п ікірлерін жеткізе біледі.

Шығармашылық қабілеттері артады.

Модульдердің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, СТО, Бағалау, АКТ, Дарынды және талантты балаларды оқыту

Сабақтың кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің

іс-әрекеті

Оқушының

іс-әрекеті

Керекті жабдықтар

Кіріспе

2 минут

2 минут


5 минут

Топқа бөлуге нұсқау жасаймын.

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.


Білу. «Ой қозғау» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұрау.

Топқа қазақ зиялылары аттарымен топқа бөлінеді. (Абай, Мұхтар, Ыбырай)

Шеңберболып тұрып, бір -бірлеріне тілектер айту ар қылы сыныпта ынттымақтастық атмосферасын қалыптастырады.

Интербелсенді тақтадан көрсетілген сұрақтарға жауап беру арқылы үй тапсырмасын еске түсіреді.

Таратпа қағаздар



Power point материалдары

Жаңа сабақтың таныстырылымы

10 минут

Түсіну. «Миға шабуыл»әдісі бойынша ребус шешкізу арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашамын.

Интербелсенді тақтада берілген суреттерге қарап әңгіме құрастырып, оқыту.

Қолдану. Пікірлер ағашына өздерінің таңғы асқ а не ішкісі келетіндері туралы жаздырамын.

Ребусті шешіп, интербелсенді тақтада берілген суреттер бойынша әңгіме құрастырып, оқиды. Бір-бірлеріне сұрақтар қояды.

Пікірлер ағашына өздерінің пікірлерін жазады.

Интербелсенді тақта,бағалау парақшасы.

Жаңа сабақты қолдану

13 минут

Талдау. «Суреттеу» стратегиясы бойынша топық жұмыс жасатамын.

Берілген мәтіндегі оқиға желісін пост ерге суреттейді. Дәлелдейді.

Оқулық, плакат, маркер, бағалау парақшасы

Қорытынды

5 минут

Жинақтау. «What do you eat for breakfast?» атты эссе жаздырып сабақты қорытындылаймын.

Алған білімдерін жинақтап, эссе жазып, жаңа сабақты қорытындылайды.

Оқушы дәптері, бағалау парақшасы

Бағалау

.4 минут

Өз-өздерін формативі бағалау

Смайликтермен формативті бағалау

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өз-өздерін бағалап шығады.

Сабақтан алған көңіл-күйлерін смайликтермен көрсетеді.

Бағалау критерийі, бағалау парақшасы, смайликтер

Рефлексия

3 минут

«Не білдім?», «Не білгім келеді?», «Не білемін?» деген сұрақтарға жауаптарын стикерге жауап бергізу.

«Не білдім?», «Не білгім келеді?», «Не білемін?» деген сұрақтарға жауаптарын стикерге түсіреді.

Рефлексия парағы, стикерлер

Үйге тапсырма беру

1 минут

Үйге тапсырма беру.

Күнделікке жазып алады.

Күнделік



© 2010-2022