- Преподавателю
- Иностранные языки
- План урока Моя семья
План урока Моя семья
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 5 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Косенко И.Н. |
Дата | 31.01.2016 |
Формат | doc |
Изображения | Нет |
Тема урока: "Моя семья"
Тип уроку: Урок повторення з використанням ІКТ.
Мета уроку: Систематизувати знання учнів за темою "Сім'я"
Тренувати в умінні вести спілкування англійською мовою та німецькою мовою в пропонованих ситуаціях .
Тренувати учнів у вживанні знайомих лексичних одиниць і граматичних структур. Розвивати монологічне та діалогічне мовлення .
Виховувати почуття любові і поваги до сім'ї , до батьків. Виховувати цікавість до вивчення іноземних мов.
Обладнання: комп'ютер, картки для позначення балів у вигляді прапорів,символіка Німеччини та Британії, картки із завданнями,маркери
Хід уроку:
I. Організаційний момент
T1 : Guten Tag!
T2 : Good day!
T1 : Доброго дня, шановні гості. Ми раді вітати Вас на нашому святі. Як ви знаєте в нашій школі вивчають дві іноземні мови. Ми вирішили спробувати поєднати їх. І сьогодні представляємо вашій увазі бінарний урок англійської та німецької мови на тему «Моя сім`я»
T2 :Hi , my dear friends .
I'm glad to see you .
How are you ?
At the lesson we'll revise our theme " My family " . We'll talk about
family . Let's start our lesson with our warm - up activities .
II . Фонетична зарядка
Пісня « Guten Tag »
III . Розвиток діалогічних умінь .
T1 :Представляємо вашій увазі знайомство двома мовами водночас
Учні виходять парами та розмовляють англійською та німецькою
- Good Morning !
- Guten Morgen ! Wie ist dein Name ?
- My name is ... What is your name ?
- Mein Name ist ... Wie alt bist du ?
- I'm 10 , How old are you ?
- Ich bin 10 . Wie geht es dir ?
- I'm fine , thanks . How are you ?
- Danke , schon !
IV . Розвиток монологічного мовлення
1. Гра «Знайди потрібне слово»
T2: Завдання : потрібно знайти і виписати лише англійські\німецькі слова за темою «Моя сім'я»(по 6 слів)
Ball , Haus , Mother , Оmа , Doll, Brother ,
Puppe , Sonne ,Vater , Stick, Sister , Opa, Stuhl , Tisch , Apple , Igel ,
Uhu , Grandfather , Schwester , Chicken, Father , Lineal , Hallo ,
Mutter , Book, Grandmother , Bruder , Name , Maler , School
2. Гра «Вгадай хто я»
Питання англійською мовою:
1. She is old. She is 68. Her hair is grey. She doesn't work; she is a pensioner. She loves her grandchildren. She is my mother's mother.
-
He is not old. He is thirty-four. He works as a driver. He loves his children. He is my mother's husband.
-
She is very small. She is only three years old. She doesn't go to school. She likes to play with her toys at home. She is my mother's daughter.
-
He is .very young; he is nineteen. He is not a pupil; he is a student at the University. He is handsome. He is my mother's and father's son.
-
She is young and pretty. Her hair is fair; she has large blue eyes. She works at school as a teacher. She is my father's wife and my grandmother's daughter.
-
She is young and pretty. She works as a doctor in the hospital. She looks like my mother, because she is my mother's sister.
1) a grandmother; 2) a father; 3) a sister; 4) a brother; 5) a mother; 6) an aunt.
Питання німецькою мовою:
-
Ich bin nicht Mutter, Tante, Tochter, Oma
Wer bin ich? ( Schwester)
-
Ich bin nicht Bruder, Opa, Onkel, Sohn
Wer bin ich? (Vater)
-
Ich bin nicht , Schwester, Tante, Tochter, Oma
Wer bin ich? (Mutter)
-
Ich bin nicht Vater, Bruder, Onkel, Sohn
Wer bin ich? (Opa)
-
Ich bin nicht Mutter, Schwester, Tochter, Oma
Wer bin ich? ( Tante)
-
Ich bin nicht Bruder, Opa, Onkel, Sohn
Wer bin ich? (Vater)
3. Цифрограмма
Цифрограмма
Hello, Katrina!
My name is Max.
What is your name?
I am ten.
How old are you?
I have a family
My family is big.
I love my family.
Hallo, Katrina!
Mein Name ist Max.
Wie ist dein Name?
Ich bin zehn.
Wie alt bist du?
Ich habe eine Familie.
Meine Familie ist groß.
Ich liebe meine Familie.
8-5-12-12-15, 11-1-20-18-9-14-1!
13-25 14-1-13-5 9-19 13-1-24.
23-8-1-20 9-19 25-15-21-18 14-1-13-5?
9 1-13 20-5-14.
8-15-23 15-12-4 1-18-5 25-15-21?
9 8-1-22-5 1 6-1-13-9-12-25.
13-25 6-1-13-9-12-25 9-19 2-9-7.
9 12-15-22-5 13-25 6-1-13-9-12-25
8-1-12-12-15, 11-1-20-18-9-14-1!
13-5-9-14 14-1-13-5 9-19-20 13-1-24.
23-9-5 9-19-20 4-5-9-14 14-1-13-5?
9-3-8 2-9-14 26-5-8-14.
23-9-5 1-12-20 2-9-19-20 4-21?
9-3-8 8-1-2-5 5-9-14-5 6-1-13-912-9-5.
13-5-9-14-5 6-1-13-912-9-5 9-19-20 7-18-15-30.
9-3-8 12-9-5-2-5 13-5-9-14-5 6-1-13-912-9-5
4. Гра з м'ячем ( будь які слова) якщо червоний м'яч -переклади англійською, якщо жовтий - переклади німецькою
5. Загадки
Расскажу- ка вам, друзья,
Как живет моя семья.
Шьет роскошные наряды
Нам с сестренкой мама, mother.
Вышивает тетя, aunt,
У нее большой талант.
Служит в самом главном банке
Наш любимый дядя, uncle,
Каждый день после работы
Он гуляет с дочкой, daughter.
Варит вкусное варенье
На зиму бабуля, granny.
Весь вареньем перемазан
Мой двоюродный брат, cousin.
Есть еще щенок пушистый
У моей сестренки, sister.
Со щенком гулять по саду
Ходит старший брат мои, brother.
Если что-то сделать надо,
Обращаюсь к папе, father
Папа мастер хоть куда,
Мне готов помочь всегда.
Он научит сына, son,
Чтоб умел все делать сам.
Я шалил - разбилась ваза
«Кто разбил?» - спросил мой father
Это бабушкина ваза
Прослезилась моя mother
Тут за меня вступилась sister
«Осколки он убрал, все чисто».
Потом сказала: father, mother,
Шалить не будет больше brother
V. Итоги урока
Підведемо підсумки уроку. Обидві команди набрали однакову кількість балів, тобто перемогла дружба. Danke für die gute Arbeit!!!
So, today we have reviewed the theme "My family. You have done. You work well. It was interesting to speak about your families. I think you can tell your British friends about your family. Thank you for the lesson. Good-bye.
Заключна пісня англійською мовою «Good bye».