Конспек утрока по английскому языку

Урок "Времена года. Погода" для учеников 5 класса с углубленным изучением английского языка. К учебнику Карпюк. “SeasonsandWeather” Вчитель: Скидан Ганна Василівна Мета : Удосконалення навичок усного мовлення , читання , письма та аудіювання . завдання:а ) освітня : 1 . Розвиток вимови, інтонаційних навичок. 2 . Тренування учнів у читанні тексту, побудованого на знайомому мовному матеріалі . 3 . Удосконалення навичок усного мовлення ( Монологічного та діалогічного ) . 5 . Розвиток навичок аудіювання з опорою на картинки.б) виховна: 1 . Виховання любові і дбайливого ставлення до природи рідного краю. 2 ....
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Відкритий урок з англійської мови

"Seasons and Weather" Вчитель: Скидан Ганна Василівна, СШ №2.

Мета : Удосконалення навичок усного мовлення , читання , письма та аудіювання .
завдання:
а ) освітня :

1 . Розвиток вимови, інтонаційних навичок.
2 . Тренування учнів у читанні тексту, побудованого на знайомому мовному матеріалі .
3 . Удосконалення навичок усного мовлення ( Монологічного та діалогічного ) .
5 . Розвиток навичок аудіювання з опорою на картинки.
б) виховна:

1 . Виховання любові і дбайливого ставлення до природи рідного краю.
2 . Формування естетичного смаку учнів.
в) розвиваюча:

1 . Розвиток лінгвістичних здібностей учнів (Уваги , спостережливості , вміння виділяти
головне , пам'яті , мови) .
2 . Розвиток пізнавального інтересу учнів .
3 . Розширення кругозору учнів .

Обладнання: картки з малюнками, роздатковий матеріал, Smart технології.

Інтерактивні технології: Варіанти кооперативного навчання (робота в парах, карусель); варіанти колективно-групового навчання (незакінчені речення); варіанти колективно-групового навчання (незакінчені речення).

Хід уроку

I Організаційна частина: Привітання учнів та гостей
( Good morning, dear children ! Glad to see you. We have an unusual lesson today. Many guests are visiting our lesson. Dear guests, we are glad to welcome you to our English lesson.

1. Повідомлення теми та завдань уроку, мотивація навчальної діяльності учнів: Today we are going to speak about the seasons of a year and about the weather in spring. We'll practice our skills in speaking and reading, listening and writing. I wish you to be calm and to work well.

What is the main topic of conversation in England? --……

So, let`s speak about weather and seasons too!

2. Мовленнєва зарядка: Children, I want you to answer some questions


- What date is it today?
- What season is it now?
- What are winter months?
- Do you like winter?
- What is the weather like today?

3.Перевірка домашнього завдання:

For today you studied the new words of the topic "Weather", lets check it up!

1.Find out 10 words on the topic "Seasons".

N C A S E A S O N B
D O C E F G H I W J
C L V K L M N O A P
L D W E A T H E R S
O Q R S M U V W M P
U X H Z V B J P O R
D R T S M W E T K I
Y G H K A T D R Y N
L A P R I L H D M G
E A T B S U N N Y O

2.Поєднай місяці з порою року: Робота в парах

 January Spring

 February

 March

 April Summer

 May

 June

 July

 August Autumn

 September

 October

 November

 December Winter

3.Поєднай пори року та характеристики: e.g. The weather is frosty in winter.

Spring cold

snowy

Summer frosty

wet

Autumn sunny

hot

Winter rainy

cloudy

ІІ. Основна частина

1.Aктуалізація опорних знань: What can you do in different seasons?

Робота в групах. (Диференціація. Учні середн.рівня добирають малюнки)

Кожна з чотирьох груп отримує свою назву (пору року) та завдання: Добери опис для своєї пори року. E.g. In autumn we can wear raincoats.

--to decorate a Christmas Tree;

--to swim in the lake/river;

--to stay at home near the fire;

--to build sand castles;

--to play snowballs;

--to gather yellow leaves in the park;

--to listen to the birds` singing;

--to walk in the rain;

--to pick up the first flowers.

--to gather the harvest;

--to build birdhouses;

--to go for a walk in the forest.

3. Фізхвилинка "Open, shut then"

Answer the questions:

  1. What do people usually wear in winter?

  2. What is the weather like in winter?

  3. What games do children often play in snowy weather? Let`s listen to Milena!

2. Аудіювання тексту.

Текст читає та задає питання Мілена.

4. Діалог

Погода в інших країнах. Відтворюємо діалог.

What do you know about the weather in other countries and cities?

На дошці міста та погода


  1. Listen,A! We cannot go to London. It`s rainy in London.

  2. Oh, no! Is it warm in Kyiv?

  1. No, it is not! It is cold in Kyiv!

  2. Let us go to Rome. It is warm in Rome.

  1. But it is wet in Rome! I do not like rain.

  2. Let us go to Paris. It is warm and it is not rainy in Paris!

  1. OK!

T.--Pupils! How do you think? What`s the weather like in Rome, London, Paris, Kyiv.

P.-I think? The weather is….. in ….

Поєднуємо місто та погоду на дошці

5.Письмо

Прочитай, запиши в зошиті та скажи, про яку пору року йдеться мова.

What`s in spring (summer, autumn, winter)?

  1. It`s very cold and it snows. Christmas is in this season.

  2. It`s rainy and wet. Trees and flowers start to grow.

  3. It`s hot and sunny. People go on holiday.

  4. It`s cold and foggy. Trees loose their leaves.

6.Читання тексту

The calendar and the Holidays Ex.3,p.73-74

ІІІ. Кінцева частина

Підсумок

And now, at the and of the lesson I want to ask you: What`s your favourite season? Describe it! (Учні описують свою улюблену пору року)

Оцінки

Домашнє завдання (диференційоване: учні середнього рівня заповнюють пропуски, інші заповнюють та переказують текст)

© 2010-2022