Открытый урок

Данный   урок     предназначен для     учеников     начальных    классов.  Был   проведен     в   сильном   классе   при   использовании  интерактивной   доски. Многие   ученики   были   настолько    активны   ,сильны в ответах, что это передавалось  и  другим  детям. Было много заданий на логику,  на граммотность письма. Как резьтат данного урока   проведен   тест,  где   они   отразили  свои   усвоенные знания. Стало легко, интересно, активно,  что дети  могут, понимаюти самое главное сатарают...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақтың тақырыбы: Біздің отбасымыз

Сабақтың мақсаты:

1) Білімділік: Оқушыларға тән дыбыстарды қайталата отырып буын, екпін және жаңа сөздермен танысу кезінде білімдерін жалғастыру.

2 ) Дамытушылық: Балалардың сөздік қорын дамыту, және сөйлесу әрекетін күшейту

3 ) Тәрбиелік: Оларды танысу, өзіннің отбасы туралы әңгіме жүргізгенде өмірде де,сыпайы адал болуға тәрбиелеу.

4.Түзетушілік: Оқушының сөздік қорын,ойлау өрісін дамыту.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап

Сабақтың типі: дәстүрлі

Көрнекілігі: жаңа сөздер,суреттер.

Сабақтың барысы

І. Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу.Олармен танысу , түгендеу, өзара сөйлесу. Балалар жазда қалай демалдыңдар? Сыныпта неше оқушы бар? Міне жаңа оқу жылы басталды. Оқу құралдарың түгел ме? Сабаққа дайынсыңдар ма?

2.Сыныпта кім жоқ?

3.Қазір қандай сабақ?

4.Қазақ тілі нешінші сабақ?

5.Қазақ тілі сабағында не істейміз?

ІІ. Тіл дамыту

Күз мезгілі туралы әңгімелеу, сұрақтарға жауап беру.

Инкл.тапсырма:

1 карточка: «күз» тақырыбына 10 жуан сөз жазу.

ІІІ. Өткенді еске түсіру.

Бесінші сыныпта оқыған тақырыптарды еске түсіру.

ІУ. Жаңа тақырып

-Саб.тақырыбын, мақсатын айту.

Жаңа сөздер

1..мұғалім оқиды

- хормен оқиды

- сөз тіркестер құрастыру

- сөйлемдер құрастыру

Онша -не очень

Жеке меншік - частный

Балалар дәрігері- педиатр

Немере- внук

Шөбере- правнук

Заңгер - юрист

2. Мәтінді оқып, сұрақтарға жауап береді.

1-тапсырма, 4 бет

3. Сұрақтарға жауап беру.

- сенің отбасың үлкен бе?

- отбасыңда қанша адам бар?

- сенің ата-анаң қайда жұмыс істейді?

- сенің апаң, ағаң, інің, сіңлің (қарындасың) бар ма?

- олар неше жаста?

- олар не істейді?

4. Ережелерді еске түсіру

Фонетика

Дыбыс - дауысты, дауыссыз

Буын - ашық, тұйық, бітеу

Үндестік заңы - буын үндестігі, дыбыс үндестігі

5. фонетикалық талдау - ОТБАСЫ

6. 3-тапсырма. Сөз тіркестерін дұрыс құраңдар

Онша кіші

Алматыда үлкен емес

Менің демалыста

әкемнің тұрамыз

екі жас жақсы көремін

болашақ мамандығы

жазғы мамандығы

отбасымды атым

7. 4- тапсырма. Жақша ішіндегі сөздерді, тіркестерді аударыңдар.

УІ. Үйге тапсырма

Инкл.тапсырма: Сөздер жаттау, 4 сөз тіркесін құрастыру.

Сөздер жаттау, отбасы туралы әңгіме құрастыру.

УІІ. Бағалау


© 2010-2022