Конкурсний урок з теми: У зоопарку

Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Тема. У зоопарку.

Практичні задачі.

1. Закріпити вживання ЛО з теми «Дикі тварини» у мовленні учнів на рівні речення та над фразової єдності.

2. Тренувати учнів у читанні слів зі звуком [ ], текстів з теми «Дикі тварини».

Мета.

  • освітня: залучити учнів до діалогу культур через знайомство з героєм англійської казки Доктором Дуліттлом, продовжити формувати уявлення учнів про звукову систему англійської мови і про транскрипцію, вчити учнів мовленнєвої взаємодії з партнерами по комунікації під час роботи в парах, вчити учнів працювати з підручником;

  • розвивальна: розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації, логічне мислення, здатність до здогадки, довготривалу та оперативну пам'ять, довільну увагу, стимулювати пізнавально-комунікативну мотивацію;

  • виховна: сприяти соціалізації дітей в ході навчання мовленнєвої взаємодії в парах, виховувати культуру спілкування, прищеплювати почуття поваги до народу-носія англійської мови, позитивне ставлення до його культури, стимулювати і підтримувати інтерес до вивчення англійської мови, формувати позитивні риси характеру: допитливість, наполегливість у подолання труднощів, готовність до добрих вчинків, активність, працьовитість, виховувати культуру інтелектуальної праці.

Обладнання.

Тип уроку. Урок, спрямований на розвиток мовленнєвих вмінь.

Вид уроку. Нестандартний урок.

Хід уроку

І. Початок уроку.

1. Організація початку уроку.

Hello! How are you? song

2. Ознайомлення з ігровою та комунікативною перспективою уроку.

Т: - Сьогодні вранці я отримала звукового листа від англійського колеги лікаря Айболить. His name's Doctor Dolittle. Listen!

(слайд - карта Європи, зображення лікарів, прапори Укріїни та Британії)

Dr.Dolittle: - Hello, children! I need your help. The animals in the jungle are very ill. Let's go to Africa with me.

T: - Якою мовою розмовляє Д.Д.?

P: - English.

Т: - Щоб поїхати з ним у подорож, треба вміти спілкуватися англійською мовою з теми «Тварини» - знати не лише їх назви, але й де вони живуть та чим харчуються. На нашому уроці Д.Д. перевірить ваші знання. Ми сьогодні відвідаємо його Чарівний зоопарк. Close your eyes.

Open your eyes. На чарівному ракетоплані ми перемістилися у Чарівний Зоопарк Д.Д.

3. Фонетична зарядка.

Т.: - Познайомимося з тваринами, які тут мешкають. Look, listen and say.

(відео - Talking Flashcards - Zoo Animals)

4. Мовленнєва зарядка.

Т: - Д.Д. бажає дізнатися, хто з диких тварин зоопарку вам подобається найбільше.

(у дітей малюнки чи іграшки тварин, про яких вони розповідають)

P1: - I like animals,

Big and small,

But I like a lion

Best of all.

P2: -

P3: -

P4:

P5:

P6:

4. Динамічна пауза.

T: - Д.Д. переконався, що ви любите тварин. А чи знаєте ви особливості їх поведінки? Stand up!

(Фізхвилинка)

Т: - Отже, Д.Д. переконався, що ви затоки тваринного світу.

ІІ. Основна частина.

1. Складання опису тварин.

T: - Animals at the zoo are hungry.

Погодуємо тварин та розкажемо Д.Д., що ми знаємо про них.

(слайди - тварини у вольєрах з номерами від 11 до 20. На дошці - опорна схема. Учні отримують картки з їжею для тварин та номером)

Т.: - What's your number?

P1: - Eleven.

T.: - What animal is it?

P1: - This is a bear. It is brown. It lives in the forest. It eats meat.

…Thank you.

T: - Animals are not hungry now. They say thank you.

(тварини говорять thank you)

2. Робота в парах.

Т: - Щоб Д.Д. взяв нас на роботу до свого зоопарку, треба буде пройти співбесіду. Але ж розмовляти треба буде англійською! Давайте підготуємося. Open your books on page 94, ex.2. Попрацюємо в парах. Ті з вас, хто отримав «мікрофон» будуть репортери. Ви задаєте питання за зразком. Прочитаємо разом:

  • Is number 11 a bear?

  • Where does it live?

  • What does it eat?

Ті, хто отримав «смайлик» повинні відповісти на питання репортера. Let's start.

(За сигналом вчителя учні міняються ролями)

3. Динамічна пауза. We are going to the zoo.

4. Ознайомлювальне читання тексту.

Т: - У Д.Д. з'явились 2 маленькі пацієнти. Look! They are jaguars. Let's say: jaguars.

P: - Jaguars.

T: - А точніше - це дитинчата ягуара. Jaguar cubs.

P: - Jaguar cubs.

Т: - Look at ex.3. Подивіться на вправу 3. Прослухайте повідомлення від Д.Д. Потім вам необхідно буде відповісти на запитання (або тестування):

  • Where do they live?

  • What do they drink?

  • What does their mother eat?

Let's translate the questions.

Now let's listen.

(Звучить аудіо запис тексту)

Т.: - Let's answer the questions. Where do they live?

P: - In the zoo.

T: - What do they drink?

P: - Milk.

T: - What does their mother eat?

P: - Meat.

Т: - Let's listen and say.

5. Гра «Морські тварини».

Т: - В Африку Д.Д. попливе кораблем. Щоб дізнатися, які ви мореходи, пограємо в гру. Ми - морські тварини. What animals can swim?

P: - Dolphins, sharks, tortoises.

T: - Right. 1 ряд - dolphins. 2 ряд - sharks. 3 ряд - tortoises. На нашому шляху зустрілися коралові рифи. Щоб їх обійти, необхідно прочитати написані на них слова правильно. (Слайд з рифами-словами)

Спочатку потренуємося разом. (аудіо?)

Тепер відправляєтесь у самостійне плавання. Читаємо по черзі - який ряд зробить менше помилок. Першими вирушають дельфіни.

Р: -

6. Доповнення пропусків у тексті (робота з комп'ютером).


© 2010-2022