- Преподавателю
- Иностранные языки
- Урок на тему: Young superchef
Урок на тему: Young superchef
Раздел | Иностранные языки |
Класс | - |
Тип | Конспекты |
Автор | Даниярова А.К. |
Дата | 06.11.2015 |
Формат | docx |
Изображения | Есть |
«Тексерілді»
Директордың оқу-тәрбие
ісі жөніндегі орынбасары
________ Сарсенбаев Д.Ж
Қысқа мерзімдік жоспар
Сабақтың тақырыбы: Young superchef Сабақтың мақсаты: To develop pupils skills and habits in auding, speaking, reading and writing.
Сабақтың нәтижесі:they can speak about their cooking experience
Сабақтың түйінді идеялары: can share their ideas
Сабақтың әдіс-тәсілдері: Тілек шоғы,миға шабуыл,сағат әдісі, кезбе тілші, кафель әдісі,табақша бағалау техникасы
Уақыты
Сабақтың кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Тыңдаушылардың іс-әрекеті
Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау
Қолданылатын ресурстар
5 мин
5 мин
10 мин
20 мин
5 мин
Кіріспе:
Тілек шоғы
Home task
Таныстырылым:
Brainstorming
Кезбе тілші әдісі
Негізгі бөлім:
«Кафель » әдісі
Ex-2 p58
Қорытынды:
«Plate marking technique»
-
Ынтымақтастық атмосферасын құру. Нұсқау: Ал құрметті оқушылар сабағымызды бастамас бұрын бір бірімізге тілек шоқтарыңызды жазып жіберейік.
Жұптарға бөлу. Нұсқау: Қазір балалар сағат әдісі бойынша жұп құрамыз. Сағат тілімен екі рет жұп құрайық.
So, pupils your home task for today was ex-4,you had to choose the correct option to complete the text.
Now pupils look at this video,then we will speak about todays lesson.
Please make a word combination from th ese letters:
Yg n o u u s e p r h c f e
--- So, the theme of our todays lesson is: « Young Superchef»
Нұсқау: Please one of you come here and you will be a journalist. You must ask questions as a journalist. Others will answer your questions.
Write these words to your vocabularies:
Winner- жеңімпаз
Competition-жарыс
To announce-хабарлау,жариялау
Canteen-мектеп асханасы
Local market-жергілікті базар
Dish-тағам
Roast-қуырылған
-
Нұсқау. Кафель әдісінің мақсаты оқушылар бір біріне үйретеді,талқылайды,бағалайды. Now pupils in pairs read your part of the text together and explain to each other. Then write your understanding and in chain explain each other .
-
Нұсқау: Енді балалар сағат үште кездесеміз.
In this pair work answer these questions:
1 .How many snack bars did he usually eat for breakfast in his first term?
2 .How much fruit did he eat in his first term?
3 .Is it necessary to have a lot of money if you want to cook well?
4 .How much food does he now buy from the supermarket?
5. How does he improve the taste of boring dish?
Нұсқау: Write your opinions, ideas, suggestions to this plate.
Your home task for the next lesson ex-3p59write your own cooking.
-
Оқушылар сәлемдесіп, бір біріне өз лебіздерін жазып, тілек шоқтарын жібереді.
Мен сізге зор денсаулық,бақыт, шығармашылық табыс тілеймін.
-
Жұптарға сағат әдісі арқылы бірігеді.
Pupils complete the text with these words
A little, a lot of, some, any, a couple, lots, lots of, a few.
Pupils find the word : « Young Superchef»
--Hello, my name is………
Can I ask you a question? What kind of food can you prepare? Ets.
Pupils write and pronounce the words
Pupils talk about the theme in their groups and tell each other in another group. At the end they connect their caffels.
Pupils answer the questions from the text.
Өз ойларын, келешекке ұсыныстарын жазады.
Criteries
To give 8 right answers
To write clearly (3points)
Criteries
To give full answer
Criteries:
To finish in 4 min
To report in 1 min
Criteries:
To finish in 4 min
To give 5 right answers
Total:
9p-5
8-7p-4
5-6p-3
Marking is by fruit stickers
Парақшалар
Сағат
Слайдтар
Copy books
Poster, pencils,
Copy books, activity book
Plates, fruit stickers
Мұғалім: _Даниярова Асем