- Преподавателю
- Иностранные языки
- Урок Астана Лондон (6 сынып)
Урок Астана Лондон (6 сынып)
Раздел | Иностранные языки |
Класс | 6 класс |
Тип | Конспекты |
Автор | Торина Г.Қ. |
Дата | 05.11.2015 |
Формат | doc |
Изображения | Нет |
Сынып | 6 «Л» | |||
Сабақтың тақырыбы: | Астана-Лондон (саяхат сабақ) | |||
Сабақтың мақсаты: |
| |||
Түйінді идеялар: | Оқушылардың ой қабілеттерін дамыту, жүйелі сөйлеуге дағдыландыру. | |||
Сабақтың түрі: | өткен сабақты пысықтау | |||
Пәнаралық байланыс: | Ағылшын тілі | |||
Әдіс-тәсілдер: | Сыни тұрғыдан ойлау, сұрақ -жауап, баяндау, түсіндірмелі | |||
Көрнекілігі: | Интерактивті тақта, смайликтер, фишка, видео, суреттер | |||
уақыты | стратегиялар | ресурсы | Сабақтың мазмұны | |
Мұғалімнің іс- әрекеті | Оқушының іс -әрекеті | |||
| Ұйымдастыру кезеңі: Қызығушылығын ояту. Ынтымақтастық атмосфераны құру. | Смайликтер | Сынып оқушылармен қазақша, ағылшынша амандасу. Сынып төрт топқа бөлінеді. | «Шаттық шеңберін»құрып, бір -біріне жақсы тілектер айтады. Смайликтер алып, артындағы әріптерге сәйкес төрт топқа бөлінеді. |
| Негізгі кезең: Сабақтың мақсатын ашып алу; Бағалау парағы | Бағалау парағы | Өткен материалдарды еске түсіре отырып, сабақтың мақсатын оқушылармен бірге ашу. Белсенді жұмыс жасап отырған оқушылар мұғалімнен фишка алады. | Топ ішінен бір бағалаушыны таңдап алу. |
| Бірінші тапсырма: (миға шабуыл) | Интерактивті тақтадағы ұяшықтар | Тапсырмалар:
| Интерактивті тақтадағы ұяшықтарды әр топ кезекпен ашып, ішіндегі тапсырмаларды орындайды. |
| Екінші тапсырма: (шығармашылық жұмыс) | Суреттер | Сызбамен жұмыс жүргізу, суреттерді қолдану арқылы толықтыру. Ел астаналары бойынша қосымша материалдарымен жұмыс жүргіземіз. | Әр топ оқушылары Астана және Лондон бойынша дайындап келген қосымша материалдары бойынша өз ойларымен бөліседі. |
| Үшінші тапсырма: | Видео ролик | Көрген видео арқылы толық ақпарат береді. | Өз ойларын қорғайды, сөйлемдер құрастырады. |
| Төртінші тапсырма: (ой тоғаныс) | Презентация | Екі астанадағы көрікті жерлер жайында толық ақпарат беру. | Топ ішінен бір спикер шығып, екі астананың көрікті жерлері туралы айтады. |
| Бесінші тапсырма: (ізденіс жұмысы) | Постер | Алған қосымша мәліметтері, өткен материалдары бойынша ізденіс жұмысын жасайды. | Астаналарды аралау арқылы оқушылар постермен жұмыс жасайды. |
| Бағалау. | Бағалау парағы | Мұғалім сабақ барысында белсенді қатысқан оқушыларды бағалайды. | Бағалау парағы бойынша бағалаушы тобын бағалап, не үшін қойғандығы туралы айтып өтеді. |
| Үй тапсырмасы: |
| «Менің сүйікті -Отаным» эссе жазу. |
|
| Рефлексия: |
| Кері байланыс | Түстер арқылы белгілейді. Менің көңіл -күйім. |