План урока по английскому языку на тему Our living room

Раздел Иностранные языки
Класс 2 класс
Тип Другие методич. материалы
Автор
Дата
Формат doc
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Сабақ: Our living room

Біздің қонақ бөлмеміз

Мектеп : Талдықорған қаласы, № 14 орта мектеп-гимназиясы

Күні

25.02.2016

Мұғалімнің есімі: Көптлеу А.С

Сынып 2 «Д»

Қатысқандар

саны:

Қатыспағандар

саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты

( мақсаттары)

Сабақтың art, wall, reading, pictures, flowers белсенді лексикасын білу, үйді сипаттау кезінде қолдана алу;

There is/There are құрылымы бойынша сөйлемдер құра алу.

Оқу нәтижелері


Барлық оқушылар :

There is/There are құрылымы бойынша сөйлемдер құра алады.

Оқушылардың басым бөлігі

- There is/There are құрылымы бойынша сөйлемдер құра отырып, көптеген жаттығулар орындай алады


Кейбір оқушылар:

There is/There are құрылымы бойынша сөйлемдер құра отырып, өз бөлмелерін суреттей алады.

Тілдік мақсаттары:

Оқушылар:- ( нені істей алады )

Диалогтік қарым - қатынасқа түсе алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Мәтін ішінде берілген жаңа терминдермен жұмыс.

Сыныптағы диалог / жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

-сурет бойынша сөйлемдер құрады

Алдыңғы оқу


Жоспар

Жоспар-ланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Басталуы

1.Ұйымдастыру кезеңі

-Hello children!

-How are you?

Оқушылармен амандасады

-Before beginning our lesson, I want to divide you into two groups. Choose one card and make a picture.

- Сабақты бастамас бұрын мен сендерді екі топқа бөлгім келіп тұр. Ол үшін әр қайсысың бір карточкадан таңдап алып, бір сурет құрайсыңдар.

1 team: a living room

2 team: a bedroom

Тірек білімді белсендіру:

-Балалар, қанеки, доппен ойын ойнайық. Let's play with a ball.

Мақсаты: лексикалық материалды бекіту

Өту барысы: мұғалім оқушыға допты лақтырып, сөзді ана тілінде айтады, ал оқушы сол сөздің баламасын ағылшын тілінде айтуы тиіс. Оқушылар допты бір-біріне лақтырып, аудару үшін өз сөздерін айтады.

Мысалы:

Мұғалім: үлкен

Мұғаліммен сәлемдеседі.

-Hello teacher.

-It's Ok.

Қиылған қағаздарды таңдап бір сурет құрады. Сол бойынша топқа бөлінеді.

.






Pupil 1: big, ескі

Pupil 2: old, ас бөлмесі....

Сурет



Доп








Ортасы

1.Жаңа сабақ түсіндіру: АКТ: « Ой қозғау»

- Балалар, Анар өз үйіне саяхатты жалғастырады. Анардың үйіндегі бөлмелерді еске түсірейікші.

2.Look at the picture, and think what about the text.

-Суретке қараңдаршы, қалай ойлайсыңдар, Анар қай бөлмені сипаттайды?

3. Today our theme is 'Our living room' I want to show the new words which you have to learn.

Listen to me and then repeat after me.

-wall-қабырға, art - бейнелеу өнері, reading - оқу, picture - сурет

4. Now, listen to the text.

- Енді аудиожазбаны тыңдайық және болжамдарың дұрыс па екен, соны тексерейік

-Answer the my questions.

- Ал енді келесі сұрақтарға мәтінен жауап табайық.

1. Анар өз қонақ бөлмесін сипаттау үшін қандай сөздерді қолданды?

2. Балалар мәтінде қандай заттар туралы айтылады?

3. Мәтінде қай отбасы мүшесі туралы айтылады?

4. «Қабырғада суреттер бар» деп ағылшынша қалай айтамыз?

5. «Бөлмеде көп кітаптар бар» деп ағылшынша қалай айтамыз?

6. Енді, ағылшынша бөлмеде ойыншықтар жоқ деп айтайық.

5. There are/ there are not құрылымымен таныстыру

There are toys in the living room.

There are not toys in the living room.

6. Describe the rooms.

-Балалар, бөлменің суретін беремін, сол бөлмені суреттеп берулерің керек.

Сергіту сәті:

-Let's sing a song.

'Clap your hands'

7. Write the missing word.

-Балалар енді дәптермен жұмыс жасайық.

Open your work books.

Exersice 2, p 48

Write the missing word.

1. _________ aren't flowers in the room.

2. There _______ books on the shelf.

3. There _____ big TV in our room.

4. __________ isn't a table in the living room.

Өткен сабақты естеріне түсіреді.

Cурет бойынша өз ойларын, яғни сабақтың тақырыбын айтады

Жаңа сөздермен танысады, дәптерлеріне жазып алады.


Аудиожазбаны тыңдайды. (2 рет)

Мәтінді мұғаліммен бірге аударады.

Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді.

P1: big, beautiful

P2: pictures, toys, books

P3: mother, father

P4: There are pictures on the wall.

P5: There are many books in the living room.

P6: There aren't toys in the living room.

Мұқият тыңдап естеріне сақтайды.


There are/ there are not құрылымын пайдаланып, екі топ бір-бір бөлмені суреттейді.

Видео көріп, іс-қимылдарды қайталайды, бірге айтады.

Жұмыс дәптерінен жаттығуды орындайды. Қалып қалған сөзді жазады.





Интер-белсен-ді тақта




Интер-белсен-ді тақта




Интербелсенді тақта


Интер-белсен-ді тақта



Интер-белсен-ді тақта


Аяқталуы

А)Оқушылардың білімін бағалайды.

Ә) Үйге тапсырма

Өз қонақ бөлмелерінің суретін салып, суреттеп келу

Жинаған жұлдызшаларын жинау, жинаған жұлдызшаларына байланысты смайлктер беру

Күнделіктеріне жазады


Рефлек-сия

Did you like the lesson? Was it useful for you?

Бүгінгі сабақта не үйрендің?


Өз әсерлерін жазады.

Нені үйренгендерін жазып беріп, конвертке салады.

«Кон-верт»





© 2010-2022