Урок на тему: Дикие животные 2 класс

Тип уроку: Комбінований урок. Урок перевірки раніше засвоєного матеріалу й засвоєння нових знань.Форми роботи: індивідуальна, групова.Тема уроку:" Дикі тварини"Цілі уроку:навчальна-формувати предметні компетентності з іноземної мови: фонологічну - навички правильної вимови звуків; лексичну - введення в мовлення нових лексичних одиниць, а також повторення та активізація вивчених; орфоепічну - удосконалювати техніку читання; орфографічну - удосконалювати навички письма; семантичну - удосконалювати...
Раздел Иностранные языки
Класс 2 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1

Бердянської міської ради Запорізької області


Методичний кабінет







Конспект уроку

на тему:

«Дикі тварини»





Підготувала:

вчитель англійської мови,

Щербань І.В.,

спеціаліст.

Проведено: 16.03.2015р.


2015 рік

Цілі уроку:

навчальна-формувати предметні компетентності з іноземної мови:

  • фонологічну - навички правильної вимови звуків;

  • лексичну - введення в мовлення нових лексичних одиниць, а також повторення та активізація вивчених;

  • орфоепічну - удосконалювати техніку читання;

  • орфографічну - удосконалювати навички письма;

  • семантичну - удосконалювати навички аудіювання;

розвиваюча-розвивати ключові компетентності учнів:

  • здоров'язберігаючу - розвивати та підтримувати прагнення учнів до здорового способу життя та залучати їх до підтримання свого здоров'я, а протягом уроку шляхом фізкультхвилинок та релаксацій;

  • комунікативну - розвивати культуру спілкування учнів, розвивати уміння висловлювати свої думки англійською мовою, розвивати монологічне мовлення учнів, розвивати уміння працювати самостійно;

  • саморозвитку та самоосвіти - вміння учнів самостійно шукати інформацію та розвивати мовну загадку;

  • полікультурну - уміння учнів орієнтуватися в англомовній культурі,шляхом вивчення віршів, за допомогою ігрових форм навчання;

виховна:

  • виховувати дбайливе ставлення до тварин,до природи,виховувати інтерес до країни , мова, якої вивчається.

Тип уроку: Комбінований урок. Урок перевірки раніше засвоєного матеріалу й засвоєння нових знань.

Форми роботи: індивідуальна, групова.

Обладнання: підручник, картки, наочність, зошити, презентація.


План уроку:

І. Орієнтація, мотивація діяльності.

ІІ. Цілепокладання.

  1. Повідомлення теми, мети, завдань уроку

  2. Визначення очікуваних результатів.

3. Мотивація навчальної діяльності.

ІІІ. Цілереалізація.

1. Перевірка виконання домашнього завдання.

2.Усебічна перевірка і поглиблення раніше засвоєних знань.

3. Фізкульхвилинка .

4. Сприйняття й усвідомлення учнями нового матеріалу.
5. Закріплення знань і способів дій.

ІV. Рефлексивно-оцінюючий.

1. Підведення підсумків уроку.

2. Повідомлення домашнього завдання.

3. Рефлексія.

4. Цінування, оцінювання.

Хід уроку:

І. Етап орієнтації. Привітання. Мотивація діяльності.

Т: Доброго ранку, діти. Я дуже рада вас бачити. Як ви себе почуваєте? Як настрій? Ви готові до сьогоднішнього уроку? Сподіваюсь, що так. The slogan of our lesson is "Nothing is more ingenious than nature"(Немає нічого найгеніальнішого ніж природа)

II. Етап ціле покладання.

  1. Повідомлення теми, мети та завдань уроку.

Greeting and Aims.

Т: Сьогодні у нас незвичайний урок, у нас на уроці є гості. Сьогодні ми з вами поговоримо про диких тварин, вивчимо нові слова та навчимося їх застосовувати у мовленні, повторимо вже вивчені слова . At this lesson we're going to speak about wild animals. And at this lesson you'll learn to describe the wild animals - what they like, what they eat and where they live.Children , what do you associate with the word"animals"?.(Метод асоціативний кущ). Діти ,з якими словами у вас асоціюється ця тема?

Визначення очікуваних результатів.

Чому б ви хотіли навчитися сьогодні на уроці? What do you want to learn at this lesson?

  1. Мотивація навчальної діяльності.

T: Ви повинні бути дуже уважними та активними на уроці, щоб в подальшому житті ви змогли вживати вивчені слова та вирази! Як ви думаєте, для чого нам потрібно вивчати цю тему? Ви знаєте цих тварин російською мовою, також ми вивчимо їх на англійською мовою,щоб мати можливість застосовувати їх у подальшому житті, у своїй практиці. Дуже скоро ми будемо з вами читати казки, де зустрічатимуться ці тваринки. You know these animals in Russian, you must know it in English, to use it during your further life. This topic is actual nowadays.Урок на тему: Дикие животные 2 класс

Уведення в іншомовну атмосферу. Warming -up

  1. What day is it today?

(Який сьогодні день?)

  1. What is the season?

(Яка пора року?)

  1. What is the weather like today?

Фонетична розминка. Phonetic drills. Відпрацювання звука [æ]

A black cat sat on a mat and ate a fat rat.

III. Етап цілереалізації. Основна частина уроку.

  1. Перевірка виконання домашнього завдання Перевірка домашнього завдання. Check on homework.

T: Скажіть мені, що ви знаєте про домашніх тварин? Хто може розповісти?

T: Who wants to tell about domestic animals? (Гра у м'яч-перевірка слів)

  1. Усебічна перевірка і поглиблення раніше засвоєних знань

1. Подання нового лексичного матеріалу й практикування в його вживанні. Presentation and Practice.

T: Сьогодні ми з вами вивчимо нових тварин, але перед тим ,як ви познайомитеся з ними, ви повинні попрацювати. Тварини сховалися в нас у своєму будиночку. (Картинки з тваринами прикріплені зі зворотного боку дошки.) Щоб побачити їх, ви повинні розв'язати задачку. На дошці написані слова, а ви повинні поєднати слова з транскрипцією, що відповідає слову. Урок на тему: Дикие животные 2 класс

Shark [ʃɑːk]

Tortoise [ˈtɔːtəs]

Camel [ˈkæm(ə)l]

Pengin [ˈpɛŋɡwɪn]

The teacher calls one pupil for each word to the blackboard. Pupils match words with the transcription.

T: Repeat: a shark. (Учитель називає імена декількох учнів, які по черзі повторюють слово.)

T: Good. Repeat: a camel. (Учитель називає імена декількох учнів, які по черзі повторюють слово. Repeat: a penguin. (Ще декілька учнів за викликом учителя повторюють слово.)

3. Фізкультхвилинка. Physical Activity.

T: I'm afraid that you are tired. Урок на тему: Дикие животные 2 класс

Let's have a break.

Let's have a rest for our legs, for our hands.

T: А зараз прийшов час відпочити недовго. (Учні співають пісню і виконують фізичні вправи).T:Молодці, ви добре попрацювали.

4. Сприйняття й усвідомлення учнями нового матеріалу. Урок на тему: Дикие животные 2 класс

1. Подання нового матеріалу. Читання. Reading.

1) Актуализація навичок пошукового читання.

T: Let's meet the wild animals. Read the information and say where do these animals live.

2) Читання.

Т: Page 92. Look, listen and repeat. (Учні читають тексти, вчитель за потребою виправляє помилки)

3) Контроль розуміння прочитаного

Т: Translate into English( Перекладіть на англійську): Акули живуть в океані. Папуги живуть у лісі. Верблюди живуть у пустелі.

  1. Аудіювання. Listening Comprehension (Guess the riddles).

T: Now your task is-listen to the riddles attentively and guess them

5. Закріплення знань і способів дій

1. Grammar practice.Writing.

T:So, now please Let's do this exercise. Open the brackets. Write. (Відкрий дужки. Напиши).(Повторення дієслова to be у Present Simple)

1.Alan is/are in the room.

2.Alan and his friends is/are in the room.

3.Where is/ are you?

4.I am/are in the kitchen

5.Vera is/are afraid of snakes.

2. Розвиток навичок письма. Закріплення введеної лексики (Робота в групах).Work in pairs

Fill in the missing letters. (Вставте пропущені літери).

Des…rt, a pengu…n, a torto…se, a sh…rk, a cam…l

ІV. Рефлексивно-оцінюючий. Урок на тему: Дикие животные 2 класс

1. Підведення підсумків уроку.(Summarizing)

T: So, thank you for the lesson, you were very active today, you worked hard.

(Молодці! Дякую за урок! Ви сьогодні були дуже активними та добре попрацювали)

2. Повідомлення домашнього завдання.

T: Your hometask for the next time is…( Вашим домашнім завданням буде)

1.Вправа 1, с.92 (Вивчити нові слова)

2.Вправа 7,с.93 (Підготувати розповідь про улюблену дику тварину)-на високий рівень (3-4 речення)

3. Рефлексія.

T: Tell me please: what was difficult for you?

What was interesting for you?

Have you got any difficulties? (Чи були у вас якісь труднощі?

Що було складним для вас, що було цікавим?)

4. Цінування, оцінювання

T: Мені було дуже приємно з вами працювати, ви гарно відповідали на уроці і отримали наступні бали…

T: And now please your points are….

You maybe free. Урок на тему: Дикие животные 2 класс



© 2010-2022