Урок по английскому языку на тему: The most interesting thing in a job (Жарты күндік жұмыс)

Қысқа мерзімді жоспар Қарағанды қ. № 18 ЖББОМ КММ Айтимбетова Дана Дилмаханбетовна   Тақырыбы: The most interesting thing in a job (Жарты күндік жұмыс). Сыныбы: 9 «Ә» Күні:10.04. 2014 жыл. Мақсаты: «Диалогтік оқыту арқылы» жарты күндік жұмыс туралы мағұлматты меңгеру. Міндеті:  -толық және жарты күндік жұмыс түрін ажырата білуге үйрену, -тапсырманы талқылай отырып, қорытынды жасауға машықтану.  -топ алдына шығып сөйлеуге  дағдылану; Стратегиялық іс-әрекет: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, АКТ пайдалану, Талантты және дарынды балаларды оқыту, оқыту үшін бағалау, оқуды бағалау. Оқытудағы басқару және көшбасшылық. Қолданылатын модульдер: «Миға щабылу» , «Рөлдік»  ойын»,  «6 қалпақ», «Өзін-өзі бағалау», «Бағалау» смайликтер бойынша, «Рефлексия» «Бір сурет бес сөз». Сабақ кезеңдері Уақыты     Жоспар мазмұны     Мұғалімнің іс-әрекеті     Оқушылардың іс-әрекеті     Бағалау Ресурстар: осы іс-әрекет үшін маған қандай құралдар қажет? I Кіріспе 2 мин Кіріспе. Психологиялық ахуал Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау. Сәлемдесу. «Шаттық шеңбер» арқылы оқушылардың көңіл күйлерін көтеріп сабаққа бағыттау. Бір-біріне тілек айту арқылы қарым...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Рабочие программы
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Есть
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Урок по английскому языку на тему:The most interesting thing in a job (Жарты күндік жұмыс).Қысқа мерзімді жоспар

Қарағанды қ. № 18 ЖББОМ КММ Айтимбетова Дана Дилмаханбетовна

Тақырыбы: The most interesting thing in a job (Жарты күндік жұмыс).

Сыныбы: 9 «Ә»

Күні:10.04. 2014 жыл.

Мақсаты: «Диалогтік оқыту арқылы» жарты күндік жұмыс туралы мағұлматты меңгеру.

Міндеті:

-толық және жарты күндік жұмыс түрін ажырата білуге үйрену,

-тапсырманы талқылай отырып, қорытынды жасауға машықтану.

-топ алдына шығып сөйлеуге дағдылану;

Стратегиялық іс-әрекет: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, АКТ пайдалану,

Талантты және дарынды балаларды оқыту, оқыту үшін бағалау, оқуды бағалау. Оқытудағы басқару және көшбасшылық.

Қолданылатын модульдер: «Миға щабылу» , «Рөлдік» ойын», «6 қалпақ», «Өзін-өзі бағалау», «Бағалау» смайликтер бойынша, «Рефлексия» «Бір сурет бес сөз».

Сабақ кезеңдері

Уақыты





Жоспар мазмұны





Мұғалімнің іс-әрекеті





Оқушылардың іс-әрекеті





Бағалау

Ресурстар: осы іс-әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?

I Кіріспе

2 мин

Кіріспе.

Психологиялық ахуал

Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау.

Сәлемдесу.

«Шаттық шеңбер» арқылы оқушылардың көңіл күйлерін көтеріп сабаққа бағыттау.

Бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынысқа түсу;



Ынталандыру (жақсыжарайсыңдар



Топқа бөлу: мамндық суреттер бойынша

Мақсаты: оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау;

Оқушыларды топқа бөлу;

Ынтымақтастық атмосфераны орнату

Топқа бөлу: (үш топқа үш түрлі мамандықтың суреті беріледі)

Оқушылар суретті таңдайды, оны құрастырып, топқа бөлінеді.

Оқушылар жұптасып суреттерді құрастырады да топқа бөлінеді.

(мұғалім, фотогров, дәрігер.)

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар

АКТ

Мамандыққа байланысты суреттер

II Тұсау кесер

8 мин.













































5 мин

Өткен тақырыбын бекіту сұрақтары

«Диалог » түрткі сұрақтар.

Мақсаты: Сұрақтар қоя отырып, өткен сабақты қалай меңгергендерін анықтау.







"Phrasal verbs" «Тірек сөздер» стратегиясы

Мақсаты: оқушылардың жаңа сабаққа көңілдерін аударту, өз беттерімен шешім жасату.









«Рөлдік ойын»

Мақсаты: оқушылар бір-біріме мамандықты таңдап, соны ортаға шығып рөлге салу.


Фонетикалық жаттығу.

Сұрақтарға жауап беру. Answer the questions. (БжӘ)

1.Do you have to get up early?

2.How many hours do you have to work a day?

3.Do you work with people?

4.Do you get a high salary?

4.Do you have think a lot?

5.Do you travel a lot?

6.Do you have to write letters?

7.Do you have to get your hands dirty?

Дарынды және талантты оқушыларға арналған қосымша сұрақтар.

-What's your favorite profession?

-Which job do you like?

- Do you have a part-time job?

Әр топқа тапсырма беріледі, мамандық түрін таңдап, соны топ алдына рөлмен ойнау.



Тапсырмалар орындау



Бір-бірімен пікір алмасады, оқушымен оқушының арасындағы

қарым-қатынас





-My favorite profession is a layer.

- l'd like a doctor7

- No, I haven't a part-time job.

Оқушылар бір-бірімен пікір алмасып, рөлдерді бөліп алады және жұмыстың түрін немесе мамандықты таңдайды.







Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар





















Good!

Good job!

Thank you very much.

Nice !


III Негізгі

Бөлім

25 мин.























«6» қалпақ»

Мақсаты: оқушылар

сыни ойлауға үйренеді,

әр қалпақтың ерекшелігін айтып шығады.


*Categories Name the job you like most Name the job you like list

*job a lawyer

*reasons a teacher *Why? Why? *job satisfaction interesting interesting but difficult

*payment

Low high

*working hours from 6 to 8 hrs you work 24 hours at home; plan; check notes; books;

*responsibility great great

*holiday good good

*training interesting

I don't know

Do you know that………….

Мұғалім тарапынан бақылау







Оқушыларға 6 қалпақты әр топқа таратамын. Әр топқа 2-ден келеді. Мұғалім оқушыларға әр қалпақтың түсі нені білдіретінін түсіндіреді.

Сол бойынша жұмыс жасауға бағыт-бағдар береді.

Оқушылар сыни тұрғыдан ойлайды, топ мүшелерімен пікір-алмасады, шапшаңдық қабілеттері байқалады.



Оқушылардың бірігіп жұмыс істеуі, сыни тұрғыдан ойлай алады, талантты балалардың жұмыстары.

Әр қалпақтың ерекшелігі туралы ойланып жұмыс істейді.



Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар



Тамаша!

Жарайсыңдар!


1 мин

Сергіту сәті

«Борсықтың биі»

АКТ бойынша физминутка жасату

Оқушылар қозғалысқа түсу арқылы бойларын сергітеді



IV Қорытынды бөлім

2 мин

Үйге тапсырма

Рефлексия: ««Бір сурет бес сөз».

Power Point -та оқушыларға жұмыс туралы ақпарат әкелу. (слайд)

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар

Стикерлер

2 мин

Бағалау

Әр топтың смайликтеріне байланысты тиісті бағаларын қою.Оқушылардың күнделіктеріне бағаларын қою

Өздерінің топтарының жинаған смайликтерін жинап беру.

Мені бағалаған өзімді сезінемін.

Досымды бағалағанда қалай сезінемін

Смайликтер бойынша жиынтық баға шығару

Сынып журналы









© 2010-2022