Ағылшын тілі пәні 5 сынып This is my friend

Қазіргі таңда әлемдік ғылым мен білім берудің жетістіктеріне  негізделген жаңа жүйе,  еліміздің білім беру саласына терең енгізіліп отыр. Білім беруде жеке тұлғаның қабілетін дамыту, ой өрісін кеңейту  білім беру саласын инновацияландыруға тікелей байланысты екені айқын. Мен ұсынып отырған сабақ жоспары  Кембридждік технологиясын тиімді қолдану үлгісімен құрылған. Сабақ жоспарында жаңа ақпараттық технология түрлері, атап айтсақ,  бағалау критерийлері,сын тұрғысынан ойлау технологиялары кеңінен п...
Раздел Иностранные языки
Класс -
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

пәні

Ағылшын тілі

сынып

Саулетхан Камшат Боранбайқызы

Тақырыбы

Тһіs is my friend

Мақсаты

Досы жайлы ағылшын тілінде мағлұмат беру. Оқушылардын ағылшын тілінде тыңдап түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамыту.

Күтілетін

нәтиже

Досы туралы мағлұматтарды игереді , ағылшын тілінде өз ойларын айтады, өз ойларын дәлелдей алады.Салыстырып, сипаттай алады.

сабақтың формасы

топтық жұмыс, жеке жеке жұмыс

сабақтың әдісі

Салыстыру, постер жасау.

Ұйымдастыру 3 минут

Оқушылармен амандасу, оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Сабақтың жалпы мақсатын ашу.

Ойлау деңгейі (Блум б-ша)

мақсаты

Түрткі( тапсырма, сұрақ, ресурс)

нәтиже

бағалау

мұғалімнің іс-әрекеті

оқушының іс-әрекеті

Білу


Phonetic drill

Рифмовкаларын табу

Өткен тақырып бойынша рифмовкаларын табу жаңа тақырып бойынша түсінік беру.

Рифмовкаларын табады, жаңа сабаққа байланысты түсінік беріледі.

формативтік бағалау.

«жақсы»-бағытың дұрыс деген.

«жарайсын»-жауабың жақсы, әлі де болса дәл емес дегенді білдіреді

«керемет»-жауабың дәл, өз ойынды жеткізе алдың дегенді білдіреді.

формативті бағалау.

жаңа сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді.

Түсіну

Досы туралы не білетіндіктерін анықтау

Досы туралы туралы айту.

Ағылшын тілінде сөздік қорлары молаяды, тапсырманы орындайды.

Критериалды бағалау

  1. Мазмұны

- Тақырып ашылды-3

- Тақырып жартылай ашылды-2

- Тақырыпты аша алмады-1

бағалау парағын беру, критерилерін түсіндіру.

Топпен ойланып, аударып, постер дайындады.

Сергіту сәті

Қолдану

Досын ағылшын тілінде айту.

Электрондық оқулықпен жұмыс

Тірек сөздері арқылы сөйлем құрау. 2-3

Тапсырмалар орындау

Түсінгендерін айтады.




Ағылшын тілінінен сөздік қорлары молаяды.


Мәтін бойынша сөйлемнің аудармасын табады.




Өзін-өзі бағалау


Критериалды бағалау

Сөздік қоры дамыған, сөз қайталаулар кездеспейді-3

Оқушының сөздік қоры өте жұтаң , сөздердің орын тәртібі сақталмаған-2

Сөйлемдері қысқа, сөйлемдер арасындағы байланыс сақталмаған-1



Видеодан көргенін қайталау





Көргенін қайталайды

Тапсырманы орындайды




Талдау

Тақырып бойынша мәтіннің пунктуацияларын қою

Мәтін құрай алады

Формативті бағалау:

Жинақтау

Досы жайлы әңгімелеу

/ қатесін табу/

Шағын сұрақтар

«Бір бірін тексеру»

Оқушыларды сын тұрғысынан ойландыру


  • Оқушының сөздік қоры төмен.Сөз қайталаулар, орынсыз қолданылған сөздер кездеседі - 1

  • Оқушының сөздік қорының орташа екендігі байқалады.Сөз қайталаулар, орынсыз қолданылған сөздер кездеседі.Ойы жүйелі - 2

  • Оқушының сөздік қорының кең екендігі байқалады.Сөз қайталаулар, орынсыз қолданылған сөздер кездеспейді.Ойы жүйелі - 3

Оқушыларға сұрақтардың тақырыбын түсіндіреді.

Жеке жұмыс жасап жазады

Бағалау

сабақтың тақырыбы, сабақ туралы сыни көзқарасын білдіруі.

Әр оқушы рефлексия жасайды.

1. Бүгінгі сабақтан не алдым?

2.Бүгінгі сабақта маған не ұнады?(әдіс - тәсілдерден)

3.Бүгінгі сабақтан алған әсерім.

Оқушының өз іс-әрекетінің нәтижесін бағалай алуын байқау.


Үй жұмысы: досы туралы презентация даярлау

Рефлексия.

1. Бүгінгі сабақтан не алдым?

2.Бүгінгі сабақта маған не ұнады?(әдіс - тәсілдерден)

3.Бүгінгі сабақтан алған әсерім.

Түстер бойынша өз деңгейлерін көрсетілген суретке стикермен жапсыру



© 2010-2022